kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Sadek    1116

Zajrzałem tu a tu strona sprzeczających się gości o zakład jak na targu handlarze.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No zakład, bo mi tu na siłę chcą wcisnąć że zgubiłem żonę.      :P      :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

Zajrzałem tu a tu strona sprzeczających się gości o zakład jak na targu handlarze.

O kobietę chodzi ,także wiesz :rolleyes:

 

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 dobra kończę te przepychanki bo moja ŻONA czeka  :P a ty tylko możesz se pomarzyć  :unsure:

Jedna mądra decyzja, bo jeszcze byś przegrał gospodarstwo i raczej ty będziesz mógł wtedy pomarzyć o żonie.        :P      :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Czym Ty się Sean tak jarasz ? Że masz żonę ? No sama się zastanawiam jakim  cudem ,a co się Primo dziwisz ,jak wnioski wyciąga  z tego co piszesz ? :ph34r:

 

Ps : Ale co Ci szkodzi się fotką pochwalić ? ;) :D B)

 

 

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Meg zrobiłaś się złośliwa.      :)    Ciekawe z jakiego powodu ta Twoja złość się bierze na moim punkcie?   :)

 

 

Czym Ty się Sean tak jarasz ? Że masz żonę ? 

No widzisz w przeciwieństwie do Ciebie jakoś nie jestem znudzony małżeństwem.        :)

 

 

 

Ps : Ale co Ci szkodzi się fotką pochwalić ? wink.png biggrin.png cool.png

Chwalenie to raczej Twoja domena.      :P      :D

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Pewnie masz rację, napisałem że on tak myślał że może zakład o pół litra, jednak moja Żona jest bezcenna i dlatego stawka w zakładzie jest wysoka i nadal aktualna o gospodarstwo. :) Tytuł tematu "Rolnik szuka żony" ja niczego nie zgubiłem i niczego nie szukam i jak ktoś mi wmawia że jest inaczej, to jestem do dyspozycji do zakładu. :P :D

Czyli przyznasz mi rację że jesteś kawaler ups singiel. :)Jeszcze jedno jak można zgubić coś czego się nie ma :unsure: Edytowano przez PRIMO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solek01    208

Ten zakład to o to czy ma w ogóle żonę, czy ma ładną żonę?

bo jak o to drugie to wygląd jest pojęciem względnym, i może się jednemu podobać drugiemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Co z tego że wezmę udział w zakładzie jak wiem że żony nie ma i w razie wygranej gdzie gostka szukać chyba w polu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

Ten zakład to o to czy ma w ogóle żonę, czy ma ładną żonę?

bo jak o to drugie to wygląd jest pojęciem względnym, i może się jednemu podobać drugiemu nie.

Nie no prosty zakład czy w ogóle mam, jest na forum taka pipa co twierdzi z uporem że nie mam a założyć się nie chce, no to jak to coś  nazwać jak nie PIPA

 

Czyli przyznasz mi rację że jesteś kawaler ups singiel. :)Jeszcze jedno jak można zgubić coś czego się nie ma :unsure:

Przyznam rację każdemu kto nazwie ciebie zwykłą bojącą się zakładu pipą,    :P  która tylko bełkoce byle bełkotać.    :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman4321    1383

To w takim razie załóż się ze swoją dziewczyną że nie da rady jednocześnie dotknąć obydwoma łokciami pępka. :)

Obserwuj ...

Podziękujesz później :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Nie no prosty zakład czy w ogóle mam, jest na forum taka pipa co twierdzi z uporem że nie mam a założyć się nie chce, no to jak to coś nazwać jak nie PIPA

 

Przyznam rację każdemu kto nazwie ciebie zwykłą bojącą się zakładu pipą, :P która tylko bełkoce byle bełkotać. :lol:

Czyli z twojej strony nic nowego tylko wyzwiska i wyśmiewanie się z innych ŹAŁOSNY jesteś bo nie potrafisz udowodnić że masz żonę i dlatego te ciągłe pipy pod moim adresem wstyd Panie niebieski "S".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Czyli z twojej strony nic nowego tylko wyzwiska i wyśmiewanie się z innych ŹAŁOSNY jesteś bo nie potrafisz udowodnić że masz żonę i dlatego te ciągłe pipy pod moim adresem wstyd Panie niebieski "S".

ty na nie w pełni zasłużyłeś bo pokazałeś że nie masz jaj,  :)   przyznaj się lepiej że nie masz co postawić o zakład, bo to nic nie twoje      :D  i jeszcze takie coś chce bym mu za darmo coś udowadniał.        :lol:  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Widocznie ty nie masz jaj skoro boisz się pokazać zdjęcie żony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ty to kur*a jesteś KRETYN, ja pierd*lę,      :lol:    pokaż swoją w necie, to trzeba być półgłówkiem.     :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Uuuuuu Sean nie unoś się tak bo ci żyłka jeszcze pęknie :) czyli racja po mojej stronie i po co ten cały zakład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Przestań trollować, bo od dwóch stron spamujesz i nic nie wnosisz do tematu, oprócz prowokacji do kłótni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Nie dość że odchodzisz od tematu to w dodatku zaczynasz przynudzać nic dziwnego że kobitki jak cię lepiej poznają to sp******ją gdzie pieprz rośnie i tyle z mojej strony. Ps.nie pisz więcej o tym że masz żonę bo będzie powtórka z rozrywki nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No taka pipa jak ty to na pewno nie ma, tylko wali kapucyna i szuka głupich w necie by mu fotki kobiet wstawiali.      :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj