kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
PRIMO    8046

O co mam się zakładać i tak jesteś na straconej pozycji  <_< Pokaż to zdjęcie tylko nie siostry albo znajomej  :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

O co? może o twoje gospodarstwo,   :P  ja swoje kładę na stół.       :)   Pokaż w końcu że masz jaja.     :)

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

Rzeczywiście przyjacielskie pogaduchy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Możesz już pomykać do notariusza i przepisać swoje na mnie  :D a z ciebie zrobię zarządcę z zakwaterowaniem :lol: .Zosiu przecież nie skaczemy sobie do gardeł ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuckyLuke12345    230

Zosia lepiej choć że mną popatrzymy sobie z boku co tu się dzieje :)

Bo dużo brakuje Tobie do tego poziomu

Edytowano przez LuckyLuke12345

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Może Go i męczy , ale poziom Nasz , a nie twój .

Sean , ja byłbym  skłonny się założyć , bo - moim zdaniem - widać że żonaty , ale czasami jakoś tak po starokawalersku . To tak obstawiam , że Ty kawaler . O co byś się chciał założyć , bo nie wiem w rzaie ewentualnej przegranej , czy mi majątku starczy .

 

PS widzę że wysokie stawki . a ja wolno pisałem , to chyba wycofam się z zakładu  . :o

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Obawiam się że by Ci nic nie zostało, bo o byle co ja się nie zakładam.  Ale jak ktoś jest pewny swego, to może spróbuje mnie puścić w skarpetkach.      :P

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No to próbuj, bo na razie to tylko dużo mówisz i nic z tego nie wynika, czyli jednak jesteś mocny tylko w gębie i bez jaj.         :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@PRIMO, myślałem że mam do czynienia z facetem z jajami, który w swoim przekonaniu postawi wszystko na jedną kartę,    :P  a nie z jakąś bojącą się pipą.  :P     :lol:

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja się chcę założyć o dużą stawkę, a ty taki pewny siebie i się boisz , więc kto tu jest pipą?        :P      :lol:

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Migasz się od pokazania żony bo jej po prostu nie masz i tak wciskasz kit o zakładzie i nie obrażaj mnie OK.Wielostrzałowiec Lucky się nawet pojawił :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

Sean a z kim Ty chcesz się zakładać? I o co? Przeciesz tu są jedno strzalowce +++ 

No właśnie Lucky, chłopiec myślał że mu ot tak coś będę udowadniał za nic, ewentualnie może za pół litra     :D

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

No Sean zmieniasz warunki zakładu :huh:  najpierw o gospodarstwo a teraz o wódkę a za chwile o co  :blink: może o lot na księżyc :lol:  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A skąd on weźmie taka ilość wódki, pierw musi żony się spytać a już wiadomo jaka będzie odpowiedź

Pewnie masz rację, napisałem że on tak myślał że może zakład o pół litra, jednak moja Żona jest bezcenna i dlatego stawka w zakładzie jest wysoka i nadal aktualna o gospodarstwo.        :)  Tytuł tematu "Rolnik szuka żony" ja niczego nie zgubiłem i niczego nie szukam i jak ktoś mi wmawia że jest inaczej, to jestem do dyspozycji do zakładu.       :P     :D

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Sean jak długo jeszcze będziesz wciskał kit że masz żonę  :huh: dobra kończę te przepychanki bo moja ŻONA czeka  :P a ty tylko możesz se pomarzyć  :unsure:

Edytowano przez PRIMO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

On i tak tego nie zrozumie

Właśnie widzę że z nim coś nie teges.      :P          :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj