kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
BoskiElwaro    155

ja pier**le nie od dziś wiadomo że baby są jakieś inne i nie chodzi mi tu o budowę ciała,ale o mentalnośc,,

i tak dziadek jest najlepszy w nocy niebieskaa tabletka a za dnia na pronarze to musi być jebaka,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A dlaczego Zbyszek ma tylko dwie panny? Bo jakoś przegapiłem ten moment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BoskiElwaro    155

dorośniesz to będziesz wiedział że z jedną cięzko wytrzymać ,z trzema to tragedia a dwie to się zajmą sobą i spokuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie wiem, może uznał że więcej jak dwom nie da rady.    :P   .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ja pier**le nie od dziś wiadomo że baby są jakieś inne i nie chodzi mi tu o budowę ciała,ale o mentalnośc,,

i tak dziadek jest najlepszy w nocy niebieskaa tabletka a za dnia na pronarze to musi być jebaka,,,

Chyba wiesz że młody ogier tylko nogą dużo grzebie, a stary pierdzi ale j*bie.     :P       :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ty Boski... czasami jak coś pierdolniesz to dosłownie jak łysy grzywką o parapet. Nie wiesz to nie zabieraj głosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No to poczekam na rozwój wydarzeń u chłopaków  Gosi  z obecnej edycji ?  ;)  Czy nie będzie rywalizacji i wszystkiego tego ,czego nie wymieniłeś ?  :D

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28746

będzie, chłopaki przyjechali dziewczynę zapoznać, więc będzie rywalizacja, może poza tym miśkiem, który sam powiedział że za bardzo nie wie co tu robi, kiedy oborę czyścili

Edytowano przez bratrolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasagro111    15

'Eh.... tylko szkoda że w syfie doili i krowy jakoś słabo umte... ta ekipa sprzątająca zapomniała wyczyścić aparaty do dojenia. Masakra w życiu od niego mleka bym się nie napiła, chociaż sama też doję. Przy kamerach mogliby o to zadbać bo potem o wszystkich takie zdanie zostaje. '

 

Ja specem nie jestem ale też tak pomyślałam, że to lekkie przegięcie z tymi krowami. Stan dojarki też nieciekawy, jakaś higiena by się przydała. 

 

 

,,Najdroższe i najlepsze" mleka w polsce pochodzą od udoju krów w tym stanie. Też specem nie jestem  bo prowadzę tylko uprawę warzyw ale ,,dawniej" moja mama przed dojeniem dokładnie myła całą krowę a ja czekałem z boku jak  skończyła i jak mleko było cieplutkie i miało jeszcze tą piankę to piłem prosto z wiaderka. Były 2 krowy w gospodarstwie, jadły tylko buraki, ziemniaki i trawy żadnych kiszonek to takie mleko było niepowtarzalne. Oczywiście rozumem teraz sytuacje że jak ktoś ma 200 krów to zanim by umył to  dnia by mu brakło ale tam powinien wkroczyć sanepid...Przed te kamery by umyli te krowy chociaż bo teraz wszyscy moi znajomi jak coś wspomnę o karolu to gadają "to ten co te usrane krowy ma"....taka że widzicie dziewczyny , nie to złoto co się świeci, jaki pan taki kram a tam widać rządzą jeszcze rodzice tak że pewnie karol już nieraz słyszał słowa - jak znajdziesz żonę przepiszemy ci majątek.

Edytowano przez lukasagro111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rami    18

dziewczyny u rolników są naprawdę  takie  chyba po to jak powiedział żeby siebie tylko pokazać  i robią  to tylko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

,ale ,,dawniej" moja mama przed dojeniem dokładnie myła całą krowę a ja czekałem z boku jak  skończyła i jak mleko było cieplutkie i miało jeszcze tą piankę to piłem prosto z wiaderka. Były 2 krowy w gospodarstwie, jadły tylko buraki, ziemniaki i trawy żadnych kiszonek to takie mleko było niepowtarzalne. Oczywiście rozumem teraz sytuacje że jak ktoś ma 200 krów to zanim by umył to  dnia by mu brakło ale tam powinien wkroczyć sanepid..

Ja mam porównanie do tego jak moja babcia doiła krowy. Może całych nie myła, ale wymiona przynajmniej, Zresztą nie nie były takie brudne bo wymieniana często była słoma. Co prawda nie lubiłam za bardzo mleka prosto od krowy ale piłam żeby dziadkom nie było przykro. Codzienny poranny rytuał ;) Wolę przegotowane.

 

U Karola odniosłam wrażenie, że on zaprosił te panny właśnie po to abym gnój wywaliły wtedy krowy też  będą czyste. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

,,Najdroższe i najlepsze" mleka w polsce pochodzą od udoju krów w tym stanie. Też specem nie jestem  bo prowadzę tylko uprawę warzyw ale ,,dawniej" moja mama przed dojeniem dokładnie myła całą krowę a ja czekałem z boku jak  skończyła i jak mleko było cieplutkie i miało jeszcze tą piankę to piłem prosto z wiaderka. Były 2 krowy w gospodarstwie, jadły tylko buraki, ziemniaki i trawy żadnych kiszonek to takie mleko było niepowtarzalne. Oczywiście rozumem teraz sytuacje że jak ktoś ma 200 krów to zanim by umył to  dnia by mu brakło ale tam powinien wkroczyć sanepid...Przed te kamery by umyli te krowy chociaż bo teraz wszyscy moi znajomi jak coś wspomnę o karolu to gadają "to ten co te usrane krowy ma"....taka że widzicie dziewczyny , nie to złoto co się świeci, jaki pan taki kram a tam widać rządzą jeszcze rodzice tak że pewnie karol już nieraz słyszał słowa - jak znajdziesz żonę przepiszemy ci majątek.

 

No większych głupot dawno nie czytałem :P;) może jeszcze napiszesz że prysznic krowa przed dojeniem brała B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

Staszek i Boski on ma rację. Wystarczyłoby trochę chęci i zachować chociaż pozory. Mnóstwo jest filmów na yt w jakich warunkach doi się krowy i tam też widać mnóstwo zaniedbań. W zeszłym roku pani pedagog w szkole moich dzieci prowadziła pogadanke nt picia surowego mleka. Nagadała dzieciakom że takie mleko jest nie zdrowe i nie należy go pić. Że mnóstwo w nim bakterii pochodzących z odchodów i że można się nim zatruć. Wścieklam się bo do jasnej cholery jak tak można, po wyjaśnieniach tejże pani doskonale rozumiem co miała na myśli. Więc niestety jeżeli takie cuda są publikowane, to wszyscy będą tak uważać o wszystkich rolnikach nawet o tych którzy dbają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Ja osobiście na miejscu mamy Zbyszka pogoniłabym te dwie przesiąknięte staropanieństwem zgorzkniałe pizdy. Dobra z niej osoba i bardzo cierpliwa, a ta Iwona (chyba) pokazała co jest warta.

 

U Zbyszka jakby był tylko ta w okularkach też by się inaczej zachowywała a tak to uważam że działa pod presją tej grubszej, grubszej się nie spodobało że się zainteresowała wapnem.

 

Piotrek nie jest z żadną z 3, ma podobnież inną dziewczynę której nie wybrał do programu .


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasagro111    15

No większych głupot dawno nie czytałem :P;) może jeszcze napiszesz że prysznic krowa przed dojeniem brała B)

 

Jakich głupot? krowa kiedyś była ceniona za coś w gospodarstwie przynajmniej w mojej rodzinie. Za oddawanie  mleka do mleczarni  moje starsze siostry miały się w co ubrać jak chodziły do szkoły.  Swoje masło, ser połowa dawniejszego jadłospisu się opierała na przetworach mlecznych. Tak jak wspomniałem rodzice hodowali krowy ze względu na przetwory na własny użytek, krowy były wręcz pachnące świeże siano, słoma to  podstawa. i ważna kwestia , jak krowa dała 2tyś litrów mleka to było max ale mleko smak, wiadrami można było pić. Tak zapamiętałem  hodowlę u mnie i do takiej bym z chęcią powrócił.  A to że u ciebie krowy leżą upaprane w odchodach bez słomy i jedzą tylko kiszonki i antybiotyki aby dać te 6-8 tyś litrów rocznie to mega mądrość tak? no właśnie widać dla ciebie to jest podstawa......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ludzie ludzie, to jest program "Rolnik szuka żony" CZY krowy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Długo po ślubie to nazywnictwo jest zamienne. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

@Sadek może i masz rację z tą Iwonką, bo w odcinku kiedy w się spotkali nad tą wodą, to wydawała się na całkiem, całkiem. Jednak po tym co powiedziała do mamy Zbyszka to tak jak napisałam wcześniej pogoniłabym. Chociaż ta Joasia, która ciągle o dzieciach mówiła pasowałaby do niego najlepiej, to tylko moje zdanie. 

 

@Sean co Ty jakąś traumę masz? 

 

@Thomas spróbuj do swojej Najdroższej "krowo" powiedzieć :P 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

@Sean co Ty jakąś traumę masz? 

Jakby która dziewczyna była brudas, no to problem, bo w pościeli może być jak w oborze, ale co mnie obchodzi że ktoś tam krowy ma fleje, spał z nimi nie będzie przecież.     :P        :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasagro111    15

Może i nie będzie ale musi pamiętać że za mleko śpi w czystej i pachnącej pościeli. Joasia pasowała by i to jak bo nie dość że stanowcza to jeszcze z doświadczeniem, a tutaj wyszło jak wyszło cały czas zbyszka szczęście omija..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

Może i nie będzie ale musi pamiętać że za mleko śpi w czystej i pachnącej pościeli. 

A weź mu podeślij animalsów.    :P zabiorą mu może krowy, to będzie doił dziewczyny.     :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj