kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bratrolnika    28749

jedyne co to stary może sobie jakąś wybierze, jeśli nie na stałe to chociaż na kilka nocy

no i u Karola ta Sara całkiem życiowa widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

dla mnie to Karol szuka żony i ma szanse, ten bez reki chciał ale złe panie wybrał inni to albo przygody albo sałwy


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255

To w zasadzie jedyny odcinek z tej serii jaki oglądałem(nie licząc prezentacji kandydatów) i jestem zawiedziony. Robią z niego big brother'a :/ wskakiwanie po parę osob do łóżka, jakieś dobieranie się w basenie. Panienki mocno miastowe, zresztą chłopaki niektórzy też, gospodarstwa oczywiście wszystkie widać prężne. Nie wiem jak u was, ale w moich okolicach tak typowe gospodarki nie wyglądają. Do tego dwa tiry polcalcu, a przed programem polcalc jako jeden z głównych sponsorów.
Rozumiem, że wszystko musi zarabiać, że są reklamodawcy, że lepiej w tv sprzeda się seks, że bogate gospodarstwo lepiej się prezentuje-ze fajnie wyglada jak chłopak wjeżdża nowszym nh do garażu niż jakby go pokazali jak stoi na polu i czeka aż na usługi mu kombajn przyjedzie itd itp. Nie mniej jednak, dla mnie, oglądało się słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nic nie tracą a po programie przejrzą listy na nowo i znajdą właściwą osobę bez kamer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

Ja osobiście na miejscu mamy Zbyszka pogoniłabym te dwie przesiąknięte staropanieństwem zgorzkniałe pizdy. Dobra z niej osoba i bardzo cierpliwa, a ta Iwona (chyba) pokazała co jest warta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macin87    71

To w zasadzie jedyny odcinek z tej serii jaki oglądałem(nie licząc prezentacji kandydatów) i jestem zawiedziony. Robią z niego big brother'a :/ wskakiwanie po parę osob do łóżka, jakieś dobieranie się w basenie. Panienki mocno miastowe, zresztą chłopaki niektórzy też, gospodarstwa oczywiście wszystkie widać prężne. Nie wiem jak u was, ale w moich okolicach tak typowe gospodarki nie wyglądają. Do tego dwa tiry polcalcu, a przed programem polcalc jako jeden z głównych sponsorów.

Rozumiem, że wszystko musi zarabiać, że są reklamodawcy, że lepiej w tv sprzeda się seks, że bogate gospodarstwo lepiej się prezentuje-ze fajnie wyglada jak chłopak wjeżdża nowszym nh do garażu niż jakby go pokazali jak stoi na polu i czeka aż na usługi mu kombajn przyjedzie itd itp. Nie mniej jednak, dla mnie, oglądało się słabo.

Jeżeli myślisz że cały sprzęt który stoi na podwórku jest ich własnością to się mylisz. Prócz sponsorów oficjalnych są też tacy co i tak reklamę sobie zrobią i nie muszą wcale podawać marki każdy rolnik pozna co to za sprzęt. U Karola przed nagraniem tiry kursowały ze sprzętem a i była też wynajęta ekipa sprzątająca do ogarnięcia gospodarstwa. Myślicie że rozładunek wapna był naprawdę czy to tylko tak telewizja pokazała a tir był jak "ststysta"- uroki mediów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

Eh.... tylko szkoda że w syfie doili i krowy jakoś słabo umte... ta ekipa sprzątająca zapomniała wyczyścić aparaty do dojenia. Masakra w życiu od niego mleka bym się nie napiła, chociaż sama też doję. Przy kamerach mogliby o to zadbać bo potem o wszystkich takie zdanie zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tespis17    23

 Może im słomy brakowało ale to by się dało ogarnąć wystarczyło dwie krowy porządnie umyć i pokazać przed kamerą. Koleżance @Zosi przyznam rację że w syfie doili te krowy. jestem ciekaw jak u nich z mikrobiologią. Ja mam starą dojarkę, stary budynek ale o wiele czystsze krowy. Osobiście nie pije mleka bo mam go .. :)

Raz zamawiałem wapno Polcalc od producenta i takim tirem do mnie nie przywieźli. Nie podobał mi się odcinek, nic pięknego w wywalaniu gnoju, tak jakbym tego nie widział. Jednak wolę "dziewczyny z Lwowa"

Edytowano przez tespis17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

Z tym wawalaniem gnoju to konkretne przegięcie... tak jakby nie było nic innego do roboty. I znów jedna z druga pomyśli, że do tego potrzebna jest żona...

A potem mosiek wjeżdża ładowarka... z miejsca powinien mieć widły w plecach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Jeżeli myślisz że cały sprzęt który stoi na podwórku jest ich własnością to się mylisz. Prócz sponsorów oficjalnych są też tacy co i tak reklamę sobie zrobią i nie muszą wcale podawać marki każdy rolnik pozna co to za sprzęt. U Karola przed nagraniem tiry kursowały ze sprzętem a i była też wynajęta ekipa sprzątająca do ogarnięcia gospodarstwa. Myślicie że rozładunek wapna był naprawdę czy to tylko tak telewizja pokazała a tir był jak "ststysta"- uroki mediów

 

Masz rację to mogła być tylko reklama z tym wapnem  .Ja mam sprzętu nowego  pełne garaże i stodołę i do Tv się nie pcham ;)


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255

Przeciez wiadomo, ze z wapnem to reklama tylko. Co do sprzetu to jak nowy to pewnie tez. Lokowanie produktu i tyle. Tak czy inaczej, 3 serie ogladalem, te chyba odpuszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1444

Ta  Justyna  u Karola  miała-by  czym  dzieci wykarmić...... ,,szczuje chłopaka''    oj  wyglądał  by  Karolek   jak zając  w  kapuście-  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

Ta dziewczyna jest trudna,humorzasta, zaborcza, zazdrosna, dziwna... brr, a ta jej mina, kiedy zainteresowanie Karola przykuwały pozostałe dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2650

Ja tam szczerze nie ogarniam tej serii oprócz 1 odcinka, bo jest tak ciekawy że zawsze mnie łapie drzemka a budzę się na samej końcówce albo i po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12183

Karol mleko pewnie sprzedaje do pobliskiego zakładu gdzie głównym parametrem jest kolor biały a co do reklamy to w miejscowości gdzie mieszka Mikołaj jest kopalnia kredy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja osobiście na miejscu mamy Zbyszka pogoniłabym te dwie przesiąknięte staropanieństwem zgorzkniałe pizdy. Dobra z niej osoba i bardzo cierpliwa, a ta Iwona (chyba) pokazała co jest warta.

:lol: A  w staropanieństwie TO TO jest zgorzkniałe?         :lol:  :lol:  :lol:

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

'Eh.... tylko szkoda że w syfie doili i krowy jakoś słabo umte... ta ekipa sprzątająca zapomniała wyczyścić aparaty do dojenia. Masakra w życiu od niego mleka bym się nie napiła, chociaż sama też doję. Przy kamerach mogliby o to zadbać bo potem o wszystkich takie zdanie zostaje. '

 

Ja specem nie jestem ale też tak pomyślałam, że to lekkie przegięcie z tymi krowami. Stan dojarki też nieciekawy, jakaś higiena by się przydała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

To podkreślone określenie pochodzi z książki ;) chodzi o to, że autorka powieści w ten sposób nazywa kobietę która jest niezdecydowana co zrobić ze swoim życiem, ważne jest dla niej równouprawnienie, kariera i tak samo ważne rodzinne ciepło i bycie z kimś blisko. Stoi przed wyborem i dlatego staje się zgorzkniałą, bo nie jest do końca pewna czego chce.... ale to nie temat na to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No i coś takiego zobaczył      :)  że dwie dziewczyny tańczą razem? normalka,  widać że nie chodzisz na zabawy.      :P

 Że mleko doili w niehigienicznych warunkach to już wiemy, a  może teraz kto miał majtki lekko nieświeże    :P    :lol:  ja ja pier**lę, macie problemy.  

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koks    40

No faktycznie straszne wiesz, że dziewczyny tańczą razem. 

 

O tym myślę po prostu że w tv pokazują że nastroje wrogie, a prywatnie jest normalnie. Jakiś tam montaż i podkręcenie pod publikę jednak musi być.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tam zaraz wrogie,    :)  jeszcze trup się gęsto nie ściele, ani krew nie sika.     :P  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj