kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Wystarczy że rozłoży zbyt szybko przed jednym, wcale nie musi przed każdym, ale takim że gołym okiem widać że powinna trzymać je razem, to by lepiej na tym wyszła.    :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

Najgorzej jak je rozłoży przed głupim fiutem który jak usłyszy o ciąży to ucieka od odpowiedzialności.... Także drogie Panie jak już trafiłyście na takiego fiuta to dowalcie mu jak największe alimenty, żeby na drugi raz myślał głową a nie fiutem.... (chociaż u takich fiutów raczej trudno z myśleniem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasagro111    15

Wystarczy mieć wypchany portfel i dar od natury ( długość,obwód ) :)

 

Portfel się kiedyś opróżni, dar uschnie kobita ucieknie a starość nie radość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

ale u was myślenie... masakra. Każdy przypadek jest inny i nie wolno ludzi szufladkować. Są puszczalskie, ale są też takie co miały jedną chwile zapomnienia i wtedy wpadły. Stawiacie je na równi...


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

Są TAKIE??? Myślałem, że do ciąży trzeba dwojga i to odmiennej płci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcincho    106

czytam tą waszą dyskusję to zastanawiam się czy się śmiać czy płakać... większość ma dalej mentalność z wczesnych lat 80-tych ubiegłego stulecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman4321    1385

czytam tą waszą dyskusję to zastanawiam się czy się śmiać czy płakać... większość ma dalej mentalność z wczesnych lat 80-tych ubiegłego stulecia

Rozwiń myśl bo nie wiadomo o co chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28756

czytam tą waszą dyskusję to zastanawiam się czy się śmiać czy płakać... większość ma dalej mentalność z wczesnych lat 80-tych ubiegłego stulecia

 

czyli dla ciebie dawanie d*py na lewo i prawo jest czymś społecznie akceptowalnym i normalnym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    436

Serio akceptowalne czy nie to zalezy od pogladow kazdego z osobna.
A to czy ktos daje d*py na lewo i prawo to jego sprawa no i konsekwencje ponosi ta osoba wiec nie wiem w czym macie taki problem chca niech daja jak ktos nie chce to nie daje i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28756

poza tym wpadki zdarzały się zawsze, to nie jest wymysł tych czasów, myślisz że za czasów twoich rodziców czy dziadków było inaczej??? więc pisanie że myślenie zatrzymało się w latach 80 nie ma sensu, wtedy też były takie "akcje", tylko z taką różnicą że wtedy częściej facet potrafił wziąć odpowiedzialność za to co zrobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    436

Masz racje tyle ze dawniej bylo mniej takich przypadkow i jak facet zrobip dziecko to musial brac za nie odpowiedzialnosc bo by mu ojce nie darowali i lidzie
Juz nie mowa ze dawniej zenili sie z przymusu i poreki rodzicow ktos mial corke drugi syna sie dogadali i sie zenili co dziwne mimo takiego czegos ludzie siedzieli ze soba do konca a teraz mimo ze kazdy wybiera sobie partnera/ke to i tak wielu rozchodzi po roku czy 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28756

W filmie dzień świra to było dobrze ujęte, Adaś Miauczynski powiedział "dlaczego człowiek o ważnych rzeczach musi decydować za młodu, kiedy jest głupi i niedoswiadczony". A ja z własnego doświadczenia mogę powiedzieć że życie we dwoje to sztuka kompromisu, trzeba brać pod uwagę to co się samemu chce, ale też to czego chce druga strona, i to w każdej dziedzinie zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Bo teraz jest z małżeństwem jak ze sprzętami agd i rtv, nikt tego nie naprawia, nawet nie próbuje tylko idzie po "lepszy" model...

Edytowano przez master20002

Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

Za młodu decydujesz o swojej przyszłości. Zyjesz tylko raz, więc podejmujesz decyzje jaką drogą chcesz iść, te decyzje są słuszne lub nie i to zweryfikuje czas. Nie ma szansy żeby wrócić i zacząć wszystko od zera, bo zawsze zostawiasz cos za sobą. To jest zbierany bagaż doświadczeń i życiowej mądrości, i zawsze człowiek żałuje, niezależnie od tego jak potoczy się życie, że można było inaczej zacząć i inne decyzje podjąć. A wiadomo że im masz więcej doświadczenia życiowego tym bardziej myślisz nad tym, co mogłoby być inaczej. Kompromis to też trudna kwestia, bo kompromis to niejednokrotnie rezygnacja z własnych marzeń na rzecz drugiej osoby, a często przez tę osobę niedoceniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak chłopak rucha to co tylko mu podleci to jest dobrze a jak dziewczyna zajdzie w ciąże  to już  zle ale ciemnogród,,ja ze wschodu i bardziej rozgarnięty...większość co sie tu wypowiada to pewnie nawet dziewczyny za kolanko nie trzymała a swoje mądrości życiowe tu przedstawia...chłopcy spowrotem do lasu na drzewa,,wiadomo że lepiej jak dziewczyna była by święta ale nie te czasy,szukają księniczek a potem po 40 takowych brak,,,,a wy dalej jednoręcy bandyci w monitor,bo tam tylko dziewczynę nago możecie zobaczyć,,,są różne sytuacje życiowe dziecko może być za czasów miłości ale wiadomo jak w życiu może minąć i może pojawić się inna niech każdy decyduje sam za siebie ale z waszymim poglądami to my europy nie przejmiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

Troszkę za ostro pojechałeś... Nie chodzi o to żeby się każdy z każdym pier.... ale o to, że w naszym społeczeństwie brakuje empatii i tolerancji. A niestety rządzą stereotypy, które często krzywdzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

Za ostro??? Niektórym trzeba to chyba w prostych żołnierskich słowach wytłumaczyć.... Żeby nie rosły nowe gwiazdy programu "Rolnik Szuka Żony".... Każdy z nich szuka księżniczki i to dziewicy ale jak się spytasz czy jest prawiczkiem, to gdzie tam, miał już tuziny dziewczyn....

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Co ja narobiłem. Temat jest zbyt złożony, żeby tak go teraz analizować. Ja odnisołem się tylko do uczestniczki która sama przyznała, że szuka poważnego człowieka związku, bo jeden już ma za sobą. Można zrozumieć, że były nie był zbyt rozgarnięty skoro ją zostawił a to kobieta w końcu decyduje czy wchodzić w związek. Być może kiepsko wybrała i nie wycofała się w porę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

O! I zjawił się sprawca zamieszania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piechu    43

jak chłopak rucha to co tylko mu podleci to jest dobrze a jak dziewczyna zajdzie w ciąże  to już  zle ale ciemnogród,,ja ze wschodu i bardziej rozgarnięty...większość co sie tu wypowiada to pewnie nawet dziewczyny za kolanko nie trzymała a swoje mądrości życiowe tu przedstawia...chłopcy spowrotem do lasu na drzewa,,wiadomo że lepiej jak dziewczyna była by święta ale nie te czasy,szukają księniczek a potem po 40 takowych brak,,,,a wy dalej jednoręcy bandyci w monitor,bo tam tylko dziewczynę nago możecie zobaczyć,,,są różne sytuacje życiowe dziecko może być za czasów miłości ale wiadomo jak w życiu może minąć i może pojawić się inna niech każdy decyduje sam za siebie ale z waszymim poglądami to my europy nie przejW

W nawiązaniu do tego, że facet ma wiele kochanek jest starożytne chińskie powiedzenie, iż klucz otwierający wiele zamków to dobry klucz, ale zamek do którego pasuje wiele kluczy to kiepski zamek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasagro111    15

jak chłopak rucha to co tylko mu podleci to jest dobrze a jak dziewczyna zajdzie w ciąże  to już  zle ale ciemnogród,,ja ze wschodu i bardziej rozgarnięty...większość co sie tu wypowiada to pewnie nawet dziewczyny za kolanko nie trzymała a swoje mądrości życiowe tu przedstawia...chłopcy spowrotem do lasu na drzewa,,wiadomo że lepiej jak dziewczyna była by święta ale nie te czasy,szukają księniczek a potem po 40 takowych brak,,,,a wy dalej jednoręcy bandyci w monitor,bo tam tylko dziewczynę nago możecie zobaczyć,,,są różne sytuacje życiowe dziecko może być za czasów miłości ale wiadomo jak w życiu może minąć i może pojawić się inna niech każdy decyduje sam za siebie ale z waszymim poglądami to my europy nie przejmiemy

 

Jak suka nie da, pies nie weżnie. oczywiście nie chce tym nikogo obrazić zwłaszcza kobiet  ale zrozum  że to nastolatki same prowokują do stosunku swoich "chłopaków' bo koleżanki się z niej śmieją że nie zaradna nic nie umie i tak dalej....Wśród facetów też oczywiście panują jakieś reguły i właśnie ty jedną przytoczyłeś tutaj pisząc że faceci tu na forum nie trzymali za kolano  a to brzmi w moim zrozumieniu tak  że ty  jesteś mega wyjątkiem który trzymał i jeżeli byś powiedział komuś wprost że nie widział c**y na oczy to by pewnie cały czas dążył żeby ci udowodnić że się mylisz a wtedy może być wpadka... Każdy decyduje o swoim życiu i robi jak chce.mnie to pitoli co zrobi ta kobita w rolnik szuka co ma dziecko ale karol nie da rady wiem to z wyczucia a z tym u mnie całkiem spoko.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

poza tym wpadki zdarzały się zawsze, to nie jest wymysł tych czasów, myślisz że za czasów twoich rodziców czy dziadków było inaczej??? więc pisanie że myślenie zatrzymało się w latach 80 nie ma sensu, wtedy też były takie "akcje", tylko z taką różnicą że wtedy częściej facet potrafił wziąć odpowiedzialność za to co zrobił

 

Niekiedy dziadkowie czy rodzice nie mówią na ten temat jak było kiedyś, Rozmowa kiedyś o rozwodach i pada stwierdzenie że kiedyś tak nie było więc w momencie wyliczyłem z 5 par z tego pokolenia "kiedyś" i temat się na tym zakończył.

 

Krótko mówiąc "zapomniał wół jak cielęciem był".


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj