kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bratrolnika    28757

Może nie tyle co frajera, ale weźmie to co ją będzie chciało. Panienka czy kawaler może sobie wybierać do woli, przebierać do skutku, dla panny z dzieckiem taki krąg potencjalnych kandydatów zmniejsza się pewnie o 90%, pewnie 9 na 10 którym się dziewczyna spodoba odpuści sobie słysząc ze bierzesz pannę z przychowkiem juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

Tak masz rację, ale panienka wybiera do skutku albo do czasu gdy zostanie samotną matką. A kawaler za to zawsze wybiera do skutku nawet jak będzie ojcem, nawet samotnym. I taka jest różnica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757

Wtedy to nie jest kawaler tylko smarkacz bez honoru i odwagi. Rozumiem spróbowali być razem po wpadce-nie wyszło i się rozeszli. Ale jeśli facet na wiadomość o ciąży ucieka, to nie jest facet tylko niedojrzaly smarkacz, i wtedy każda jedna kolejna powinna mieć rozum i przewidywać, że skoro jedna juz zostawił z dzieckiem, to i od drugiej może uciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

@bratrolnika tak, jasne rozstają się bo nie mogli się porozumieć, ale jeśli dziecko zostaje z matką to ona już "ma przeszłość" i trudno jej potem ułożyć sobie życie z kimś innym bo przecież ona "szuka frajera...." a facet po takim rozstaniu spokojnie układa sobie życie i nikt nie zwraca uwagi na to co było. A co do braku dojrzałości i ucieczek przed odpowiedzialnością to nikt faceta nie skreśli a dziewczynę na starcie bo ma "balast" czyli dziecko i nikt się z nią nie zwiąże i nie ważne że ktoś ją oszukał czy upokorzył. Wam jest zawsze łatwiej. Więc.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@bratrolnika tak, jasne rozstają się bo nie mogli się porozumieć, ale jeśli dziecko zostaje z matką to ona już "ma przeszłość" i trudno jej potem ułożyć sobie życie z kimś innym bo przecież ona "szuka frajera...." a facet po takim rozstaniu spokojnie układa sobie życie i nikt nie zwraca uwagi na to co było. A co do braku dojrzałości i ucieczek przed odpowiedzialnością to nikt faceta nie skreśli a dziewczynę na starcie bo ma "balast" czyli dziecko i nikt się z nią nie zwiąże i nie ważne że ktoś ją oszukał czy upokorzył. Wam jest zawsze łatwiej. Więc.... :(

Zazwyczaj taki "balast" to są skutki zaczynania znajomości od d*py strony.     :P     No niestety ale kobiety mają więcej do stracenia i powinny o tym pamiętać, bo za błędy i naiwność trzeba będzie słono zapłacić.     :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757

Zosia chyba stawiasz ludzi w całkowicie skrajnych pozycjach, piszesz o tym ze facet się odcina, nic go nie interesuje, i żyje tak jak wcześniej, otóż nie, bo alimenty będzie musiał płacić, a tego przecież nie ukryje przed kolejną partnerka, bo jak wytłumaczyć gdzie znika pół wypłaty. Równie dobrze możesz napisać ze matka dziecka zrzeka się praw do dziecka zaraz po porodzie, zostawia dziecko w szpitalu, i dalej żyje tak jak wcześniej, tyle że ma 9miesiecy wyjęte z życiorysu. Jeśli chcesz pisać o wychowaniu dziecka przez rodziców którzy nie są razem, to albo bierz pod uwagę ze oboje wkładają w wychowanie taki sam trud, nawet na odległość, albo oboje olewaja ta dziecko, nie interesują się, oddają innym, którzy własnych dzieci mieć nie mogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno

dobra  nie pier**l bo nie jeden tusk na świecie ,jest wolnośc słowa,,jeszcze nie zdąrzyłem nikogo obrazić i jedyne co mnie powstrymuje żeby ci powedzieć pare słów które poniekąt mogły by cię obrazić jest to że jesteś kobietą a jakieś zasady trzeba mnieć, to nie jest wątek polityczny ale jak tak bronisz polityków to wez sobie najlepiej ciapatych pod dach i posłuchaj taśm prawdy co o tobie mówią kturych tak bronisz,,,nie respektuje prawa kture nie szanuje moich praw i jakości mego życia nie poprawia,nie uznajie imunitetów. a co to jest z bogiem wódke pił że mam takim ludziom honory oddawać  :lol: jak masz gorączke to sie połuż i odłuż komputer bo do niczego dobrego to nie prowadzi 

dokładnie , trzeba cisnąć po baranach , zarówno tych wybieranych jak i wybierających

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solek01    209

życie pisze różne scenariusze, także uważajcie co mówicie, dziś szczęśliwie zakochani, a za kilka lat wy możecie być w podobnej sytuacji.

I nie dość że będziecie płacić te alimenty to wam matka dziecka jeszcze utrudni kontakty.

Moi sąsiedzi jak ich poznałem to też byli normalni, teraz są po rozwodzie w nowych związkach i każde ma następne dziecko z nowymi partnerami,

a jak ich poznałem to nigdy bym nie powiedział że tak się skończy ich małżeństwo, a wystarczyło że jedno zmieniło pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiaczek86   
Gość grzesiaczek86

solek01 bardzo mądrze podsumował te słowne przepychanki, popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafff24    27

Hecznarowice rzut beretem, balowało się tam trochę,  Gość teraz siedzi na saksach w Belgii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

szybko - trwający krócej niż zwykle    :P 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman4321    1385

ta a gadają że szybko to pies robi


"i jo se musiała bo mi sie rusała hej mości panowie chustecka na głowie" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

@bratrolnika chodzi mi o to, że wszyscy szufladkują dziewczynę z dzieckiem do tych
Które są łatwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757

@bratrolnika chodzi mi o to, że wszyscy szufladkują dziewczynę z dzieckiem do tych

Które są łatwe.

bo najczęściej tak właśnie jest, są oczywiście przypadki tak jak ta dziewczyna od Piotra, która została z dzieckiem po śmierci męża-tej akurat nie wybrał,ale myślę że są to sporadyczne przypadki. Najczęściej dziewczyna z dzieckiem to taka co się puściła, czasem nawet nie wie z kim. Wiem ze to co pisze jest trudne, i brutalne, ale taka jest prawda. Dziewczyna która ma rozum wie jak przy sobie utrzymać chłopaka, i nie jest to seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasagro111    15

@bratrolnika chodzi mi o to, że wszyscy szufladkują dziewczynę z dzieckiem do tych

Które są łatwe.

 

Takie są poglądy i to się nigdy nie zmieni. Raczej słysząc wypowiedzi starszych osób słyszę to samo co tu na forum, że łatwa  szlajała się pijana po dyskotekach a teraz wychowuje sama dziecko. Różne są oczywiście przypadki ii  tak dalej ale nie oszukujmy się też że tak nie ma., W moich okolicach wszystkie które są teraz same i bawią dzieci zawsze były nadpobudliwe i nie wiedziały jak sobie dać radę... Karol to jak wspomniałem już wcześniej to dzieciak. a ta z dzieckiem zbyt poważna  nie wiem czy kobieta to wytrzyma psychicznie tą dziecinność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj