kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lukasagro111    15

To jest specjalnie robione pod publikę a wy się tak spinacie..... U piotra ta czarna specjalnie kokietuje a kamerzysta ciągle ją filmuje bo takie ma zlecenie i aż kipi reżyserką od niej....Taki film co się coś dzieje w nim na opak pamiętamy długo natomiast taki w którym wszystko jest logiczne pamiętamy 2 dni. Wybory w każdym przypadku według mnie błędne.  Iza z bielska odeszła sama ponieważ przekonała się że karol to maminsynek i fajtłapa jakich nie mało  przecież poważny facet nie bawi się kwiatkami, nie oszukujmy się....... a ta kobieta wybiera faceta który z lenistwa pojechał za "chlebem" na zachód"  Nie to złoto co się świeci zapamiętajcie sobie to.  Mógłbym cały dzień rozmawiać o tych kandydatkach i kandydatach ale mam robotę i muszę iść. Jednym słowem szykuje się mega pokazówka, a potem płacz.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belicoff    5

To jest specjalnie robione pod publikę a wy się tak spinacie..... U piotra ta czarna specjalnie kokietuje a kamerzysta ciągle ją filmuje bo takie ma zlecenie i aż kipi reżyserką od niej....Taki film co się coś dzieje w nim na opak pamiętamy długo natomiast taki w którym wszystko jest logiczne pamiętamy 2 dni. Wybory w każdym przypadku według mnie błędne.  Iza z bielska odeszła sama ponieważ przekonała się że karol to maminsynek i fajtłapa jakich nie mało  przecież poważny facet nie bawi się kwiatkami, nie oszukujmy się....... a ta kobieta wybiera faceta który z lenistwa pojechał za "chlebem" na zachód"  Nie to złoto co się świeci zapamiętajcie sobie to.  Mógłbym cały dzień rozmawiać o tych kandydatkach i kandydatach ale mam robotę i muszę iść. Jednym słowem szykuje się mega pokazówka, a potem płacz.... 

 

To prawda. Teraz telewizja ciągle pokazuje naciągane emocje, bo ludzie lubią oglądać filmy/programy w których dużo się dzieje. Skrajne emocje i zachowania przyciągają. Nie bez powodu większość "show" w telewizji obraca się wokół wulgaryzmów (cenzurowanych), płaczu, krzyków i rozczarowań.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7943

pokazówka i szoł musi byc bo by ogladalnosci nie bylo, a tak wiecej hajsu z reklam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Co poradzisz skoro nie którzy mają większe parcie na szkło niż własnej dumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie krytyka facebook, fora itp. Zazdrościcie,że ludzie z tej samej branży stają się dzięki Tv co niedziela coraz bardziej rozpoznawalni. Nic straconego każdy z was wystarczy że wypełni formularz zgłoszeniowy do kolejnej edycji a Pan Maciej z FremantleMedia Polska na pewno w 2-3 dni do każdego oddzwoni i przeprowadzi rozmowę kwalifikacyjną i gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Wszędzie krytyka facebook, fora itp. Zazdrościcie,że ludzie z tej samej branży stają się dzięki Tv co niedziela coraz bardziej rozpoznawalni. Nic straconego każdy z was wystarczy że wypełni formularz zgłoszeniowy do kolejnej edycji a Pan Maciej z FremantleMedia Polska na pewno w 2-3 dni do każdego oddzwoni i przeprowadzi rozmowę kwalifikacyjną i gotowe.

 

Hahaaa to poleciałeś ze skoczni ,jak Adam Małysz za dobrych lat .Od rozmów jest kilka osób między innymi Pani Ania Cypruś ,która sama dzwoni do ludzi ,nawet nie trzeba się zgłaszać .Nie oglądam tej edycji Rsż :) .

Edytowano przez RafaKdziela

I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcinWiniarski   
Gość MarcinWiniarski

Hahaha mistrzostwo, i ta kanapka z wędliną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOME11    174

u Piotra powinno lecieć przed każdym ujęciem, Latino zamienić tylko na Karyno:

 

 

---

 

ta kwiaciarka od Królowej Elżbiety, to będzie Ewa bis od pogiętego dyszla, wystrzelonej opony i nieodpalających Valtr

Edytowano przez TOME11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

Zawiodłam się na paniach które wybrał Zbyszek. Na początku schematy: rodzina jest najważniejsza, dom, ciepło, bliskość itp a teraz " wiesz Zbyszek kobieta w dzisiejszym świecie jest niezależna, kobieta to nie służąca" a rozeszło się o to, że powiedział, że lubi wszystko (w sensie posiłków) a on jest tylko nie wybredny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

zgadza się, widza idiotki że gosc radzi sobie jak może przy dużym gospodarstwie mimo swojej niepełnosprawnosci to jeszcze będą wypominać, że nie gotuje, kwiatków nie sieka... Porażka te panie. Ale dla faceta szacun... i to jeszcze bez prawej dłoni...


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solek01    208

A dlaczego Zbyszek  ma tylko 2 kandydatki, jak miał do wyboru 10?

U Karola to będzie się działo z tą zakochaną, Sara i ta druga widać że się polubiły a ta to będzie walczyła.

W Gosi to chyba najbardziej nadał by się ten co cielaka wyciągał, pozostali to lalusie. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28741

a ja się najbardziej uśmiałem jak rodzice Piotra na temat tej drugiej solary powiedzieli że ma rzęsy jak krowa, a potem Piotrek to samo powiedział, ale jego akurat mi żal same pustaki wybrał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrczem    67

Ogólnie w odcinku jaja jak berety, wyszło kilka niezłych tekstów, pewnie też TV odpowiednio to zmontowała żeby było więcej

smaczku. Jedno jest pewne, Piotrek dużo mówił jakie miał wcześniej panny, co w nim widziały ale duży chłopczyk chyba 

dalej nie dorósł bo podświadomie dalej wybrał ten sam typ. I tylko u niego przyjezdni się nie szykują do roboty, tylko na pokaz.

Porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie oglądałem poprzednki Piottaniego odcinka, ale jak zobaczyłem wybranki Piotra to ja pie...... Można by powiedzieć, że decowała nie ta głowa, ale panie przeciętne. Wojsko mózg wyprało i oduczyło myślenia. :D
U Karola będzie ciekawie. Co do jego kandydatki z dzieckiem Agaty chyba. Najpier znajdują sobie dupka, bo przy nim się nie nudzą a potem niezależnego finansowo frajera, który im to dziecko wychowa. Dziecko wiadomo, že nikomu niewinne, ale szczerego związku w tym nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28741

wiesz, kobitka z dzieckiem to już nie patrzy pewnie na nic, tylko żeby ktoś dzieciaka zaakceptował i chciał wychować, może być łysy, gruby i garbaty, byle ją jako tako szanował i dzieciaka utrzymywać i wychować chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

Boski jak zwykle trafnie. Czemu na starcie przekreślac kogoś kto samotnie wychowuje dziecko? Panna z dzieckiem gorszy sort czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28741

@elwaro znawcy nie znawcy, życie najlepiej daje doświadczenie , a to co napisał Tomas powyżej i to co dopisałem ja to akurat smutna prawda, jak taka kobitka ma mieć kogoś przeciętnego u boku, ale co ją utrzymywał będzie, dzieciaka zaakceptuje, i dobrze ich będzie traktował, albo do wyboru siedzieć samemu, liczyć czy starczy wypłaty do pierwszego, i czekać na księcia na białym koniu to wybierze pierwsze, bo może miłość przyjdzie z czasem

@zosia nikt nie pisze że gorszy sort, a może czasem to nawet lepszy wybór, taka osoba najczęściej ma pojęcie o życiu, bagaż doświadczeń, wie czego chce i od razu to przedstawi, może i czasem lepsza taka niż roztrzepana małolata co to dziś cię kocha, a jutro już nie, co kto lubi

takie moje zdanie, z którym się zgodzić wcale nie musicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

Noo sorki ale Thomas w odniesieniu do tej dziewczyny, a potem Ty uogólniłes do wszystkich samotnych kobiet z dzieckiem, że każda szuka frajera do wychowania i utrzymania dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj