kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Najlepsza i tak prowadząca. Były jakieś plotki, że kręci z łysym z 3 edycji, to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elektro2015    89

Już kibicuje Karolowi i Justynie wydaję się że dziewczyna zakochana w nim i to z wzajemnością, Karol może zostać główną osobowością tej edycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zakochana po obejrzeniu kilkuminutowego filmiku i chwili rozmowy? Jakaś niepoważna, ale czas pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solek01    209

TVP trochę poleciało po bandzie, włączyłem kanał o 21:26, a około 21:48 już koniec. W programie telewizyjnym podawali że ma trwać do 22:20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Bo wczoraj leciało to jakos wczesniej, skakałem po kanałach wiedząć że jeszcze czas, a tu już leci...


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757

puścili równo o 21, też sobie włączyłem tv i zacząłem porządki robić, a tu się okazuje że już start

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

to wszystko wina tuska

 

Wiesz że właśnie obrazasz osobę która chroni immunitet i takie postępowanie jest karalne.

Swoją drogą co jakiś czas ciągle kogoś na tym forum obrazsz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7974

Tusk obraził 38 mln Polaków jak im wat podnosl, wiek emerytalny i zajumal kasę z OFE i jakoś wszyscy żyją :D a tak w temacie widzę że moja dawna pani od rosyjskiego ma szansę u Zbyszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

yyy.....yyyyy.... oj...... ojejuu.... yyyyy....fanie....yyyy.... Może się napijesz..... hahaha

Oglądałam powtórke ... MASAKRA.

Małgorzata RZĄDZI!!! No może jeszcze ten Zbyszek. Reszta DNO. Ten Piotr to chyba dziwy do klubu szuka a nie żony. Debil. Starszy pan OMG... Hugh Hefner i jego króliczki :P A ta laska od Karola ujarała się zielska przed programem czy jak? Ciekawe co w następnym odcinku poczuje..... hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Lepiej bym nie podsumowała Zosi .  :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12191

będzie kabaret jedynie ,,dziadek " trafił panie co chyba wiedzą co chcą a reszta ,, też ma psa" a jak nie będzie tematu to się napiją i może wtedy temat się nawinie ha ha .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Niech wszyscy przed programem najarają się zielska to wtedy by warto oglądać hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

Zapomniałam wspomnieć o tej dziewczynie z Radomia, ona to też nie ogarnia. Program jakby nie było dotyczący rolników i WSI o ona " a ty z jakiego miasta jesteś?".... :D z choinki spadła? Ale zgodzić się muszę, że bez takich momentów byłoby nudno. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koks    40

Już widzę tych od Małgorzaty przy widłach, albo jak będą krowy doić. Nic chyba z tego nie będzie.
Moim zdaniem sporo tu jest kobiet takich które nie będą chciały z miasta wyjechać i tylko chłopom nadziei narobią. I będą smęcić że fajna przygoda bla bla no ale gdzie na takiej wsi zostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

ważne żeby w tv zaistnieć a nóż figiel ktoś zauważy następnego pseudocelebryte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankris    12

Karolu. Widok z ambony jest za***isty, i ty na niej też.

Edytowano przez jankris

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BoskiElwaro    155

Wiesz że właśnie obrazasz osobę która chroni immunitet i takie postępowanie jest karalne.

Swoją drogą co jakiś czas ciągle kogoś na tym forum obrazsz.

dobra  nie pier**l bo nie jeden tusk na świecie ,jest wolnośc słowa,,jeszcze nie zdąrzyłem nikogo obrazić i jedyne co mnie powstrymuje żeby ci powedzieć pare słów które poniekąt mogły by cię obrazić jest to że jesteś kobietą a jakieś zasady trzeba mnieć, to nie jest wątek polityczny ale jak tak bronisz polityków to wez sobie najlepiej ciapatych pod dach i posłuchaj taśm prawdy co o tobie mówią kturych tak bronisz,,,nie respektuje prawa kture nie szanuje moich praw i jakości mego życia nie poprawia,nie uznajie imunitetów. a co to jest z bogiem wódke pił że mam takim ludziom honory oddawać  :lol: jak masz gorączke to sie połuż i odłuż komputer bo do niczego dobrego to nie prowadzi 

Edytowano przez BoskiElwaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

Niestety w oficjalnym komunikacie podano że 3 odcinek "Rolnik szuka żony" będzie wyemitowany dopiero 24 września z racji jakiegoś tam festiwalu ;) Podobno fala krytyki spłynęła na TVP :P przyznać się, kto hejtował? :D Człowiek czeka cały tydzień na dalsze losy a tu taki news. Je się pytam tylko: Jak tu żyć....? ;):D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj