kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

.

Edytowano przez GR_Stachnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damo    26

Napiszcie mi na priv o którą pannę chodzi bo ja nie na bieżąco z informacjami.....Samemu też da radę obrobić ale każdy ciągnik przypisany do maszyny żadnych zbędnych przepinań tylko się przesiadać...bo minuty lecą a dzień krótki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

widzę ze co poniekturzy maja cisnienie na zeniaczke takim polecam wrzuccie na luz


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczyn    585

sie odezwał przemundrzały obszarnik , niby 18lat a sie chełpi jakby to już było jego i sam do tego doszedł

Nie lepiej, jak ty każdy post na AF narzekać jak to na to mnie nie stać, a to na to. I głupie komentarze Rich People pod nowymi nabytkami innych. Może warto przestać marudzić i zacząć ryzykować wziąć kredyt, zainwestować, rozwinąć się. I sam bedziesz dodawał zdjęcia nowych maszyn czy tym podobnych.


RÓB TO CO LUBISZ, A NIGDY NIE BĘDZIESZ MUSIAŁ PRACOWAĆ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A kogo obchodzi kto jaki ma sprzęt? Jakby on wyrażał wartość człowieka , myślicie że ktoś kto nie posiada drogich maszyn jest gorszy od tego kto je posiada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    435

No powiem ci kolego ze sa ludzie dla których niestety wyznacznikiem wartości człowieka jest położona na równi z wartościami materialnymi Ale jak to się mówi każdy ma inne wartości i priorytety w swoim życiu więc nie ma co się dziwić ze i tacy ludzie są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twenty_2012    400

sie odezwał przemundrzały obszarnik , niby 18lat a sie chełpi jakby to już było jego i sam do tego  doszedł

 

A co znasz go że oceniasz? Lepiej zajmij się sobą bo już nie raz widywałem Twoje "przemądrzałe" komentarze to aż ręce opadają.

Jak nie krytyka to biadolenie i narzekanie.

To, że ktoś ma 18 lat to od razu musi znaczyć że do niczego nie doszedł? Masz z tym jakiś problem?

Pisz śmiało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

No powiem ci kolego ze sa ludzie dla których niestety wyznacznikiem wartości człowieka jest położona na równi z wartościami materialnymi Ale jak to się mówi każdy ma inne wartości i priorytety w swoim życiu więc nie ma co się dziwić ze i tacy ludzie są

Jak kupowałem ciągnik to dilera chciał mi wcisnac kit z ciagnikiem większym od sąsiada.. tzn abym kupil wiekszy niz inni maja w okolicy.

Delikatnie go wysmialem i potem przy kolejnej wizycie pytam czy ludzie to lukaja. A on ze we wiekszosci jak bocian żabe

 

 

Wracajac do tematu nie sądzicie ze za wielkim mężczyzną zazwyczaj stoja wielkie kobiety. Odniesc sie do gospodarki według mnie w 99% __ sie zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MasterRoj    82

Myślałem że temat przejdzie bez echa a tu się dowiaduje że Marek 28l ze śląskiego to znajomy znajomego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    435

No to jak u mnie by powiedzieli jak unia daje to trzeba brac najwieksze jakie mozna albo i naciagnac jeszcze a co z tego ze np taki ciagnik pracuje w roku 80-100mtg jak nawet tyle zrobi wazne ze na srodku podwórka stoi zeby widzieli

Sam bym sie do tej kolezanki odezwał ale musiałbym chociaz te 4 lata wiecej miec bo pewnie na starcie bym odpadł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

O ja ci podaruje w prezencie te 4 lata i będziesz mógl startować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Ja też mogę oddać z 4, chętnie :P 


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MasterRoj    82

tylko papier wyciągać i  listy pisać im więcej wyślesz tym większe masz szanse :P

Gosik kruszyno chcesz się oddać?

Edytowano przez MasterRoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

nie, nie chce, chodziło o 4 lata jak napisałam ;)


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nigdy bym nie zdecydował wystartować w takim programie. Po oglądać mogę. Napisz od serca list, z rymem i dołącz fajne zdjecie i kto wie moze zostaniesz wybrany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

To źle myślałeś, musisz czytać ze zrozumieniem bo wyobraźnia podpowiada Ci już tylko jedno  ^^  :P


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MasterRoj    82

No tak zakręciłaś się w temacie to pewnie tez po głowie rożne chodzą wyobrażenia...oj czy tylko jedno nie byłbym pewien :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

no jasne,że chodzą, przecież mi to tylko jedno w głowie a najbardziej to czekałam aż Ty się tu pojawisz i zaczniesz do mnie zagadywać,ahh  :rolleyes:  :lol:

 


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Nie, nie mogę pozwolić, żebyś sobie tak życie zmarnował, jednak ta resztka sumienia mi na to nie pozwala  :lol:


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

Ja też mogę oddać z 4, chętnie :P

Gosia z czego chcesz te lata oddawać, teraz jesteś w najfajniejszym wieku, wiec korzystaj z tego


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damo    26

Całkowicie się z tobą zgadzam jak sobie przypomnę piękne czasy to były....Gosiu nie zastanawiaj się to idealny wiek do szaleństw .... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj