kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Rafik87    16

spoko goście, no i dziewczyny również ;)  Jak to mówię:  fajne wesołe ludzie ze wsi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczyn    585

A jak dla mnie nie ma tu, jakiegoś fest rolnika, może największym jest ten Zbyszek, ale 70 ha to i tak nie jest jakiś ogrom. Ci "ogrodnicy" mogą się nie zakwalifikować bo mnie wkurzają. Gwiazdą sezonu będzie Mikołaj. A ten co był w Szwecji i tak nikogo nie wybierze, widać że gwiazdę z siebie chce zrobić, rozwaliło mnie musi dobrze gotować, bo lubię dobrze zjeść lubię pizze,kebab.... to niech sobie wśród uchodźców szuka, może któraś będzie chętna ;) Myślałem, że powie jakieś Polskie potrawy. A dziewczyny jak wejdą to raczej znajdą to czego szukają.

Edytowano przez MateuszZaczyński

RÓB TO CO LUBISZ, A NIGDY NIE BĘDZIESZ MUSIAŁ PRACOWAĆ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28702

To ze ty jesteś bauer to nie znaczy ze ci co mają kilkanaście ha są gorsi, średnia gospodarstw w PL to kilkanaście ha, wiec za małych nie wybrali, no może poza tą babka z Bieszczad, bo gospodarstwo agroturystyczne z normalną gospodarka wiele wspólnego nie ma. I znów będą miastowi mówić że na wsi to się powodzi, mają czas poleżeć na trawie, romantycznym być, a w garażach sprzęt za milion stoi. Ten stary co ma winnice to niezły typ, ponad 70lat,a wygląda jakby po 50 był, widać się w życiu za bardzo nie narobil

Edytowano przez bratrolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwcia    196

Gosia z mojego woj najlepsza :-) Powodzenia jej życzę :-) . Na jednym z portali dzień przed edycja wrzucili jej zdjęcie i małe info o niej. zaraz głupie komentarze poszły a nawet jej nie znają . Ja nie wiem czemu każdy ocenia drugiego człowieka po wyglądzie. Świat na psy schodzi naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczyn    585

Ja nie mówię że są gorsi, sam nie jestem żadnym bambrem. Ten co był w Szkocji chyba też nie ma nic związanego z gospodarstwem?


RÓB TO CO LUBISZ, A NIGDY NIE BĘDZIESZ MUSIAŁ PRACOWAĆ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrewk    154

To ze ty jesteś bauer to nie znaczy ze ci co mają kilkanaście ha są gorsi, średnia gospodarstw w PL to kilkanaście ha, wiec za małych nie wybrali, no może poza tą babka z Bieszczad, bo gospodarstwo agroturystyczne z normalną gospodarka wiele wspólnego nie ma. I znów będą miastowi mówić że na wsi to się powodzi, mają czas poleżeć na trawie, romantycznym być, a w garażach sprzęt za milion stoi. Ten stary co ma winnice to niezły typ, ponad 70lat,a wygląda jakby po 50 był, widać się w życiu za bardzo nie narobil

 

Jak lubię gdy jest poruszana kwestia "bamberstwa"

Oczywiście, że Ci mniejsi nie są gorsi. Jednak tym "większym" też z nieba nie nakapało.

 

Jak ktoś tak strasznie ubolewa, że sami "bogacze" itp. itd. to niech ogląda sobie program pt. " Damy i Wieśniaczki ". Niech sobie porówna jak jest ukazana wieś w tym konkretnym programie... albo " Chłopaki do wzięcia ". Może chcecie aby tak była widziana wieś w oczach innych ?

post-93767-0-59766100-1492414785.png


„Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie zajrzałem do internetu”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28702

Ja nie mówię że są gorsi, sam nie jestem żadnym bambrem. Ten co był w Szkocji chyba też nie ma nic związanego z gospodarstwem?

mówił ze ogarnia jakieś nieduże gospodarstwo po rodzicach, i że w dodatku w ochronie pracuje. Oczywiście @andrewk masz rację, punkt widzenia zależy tylko od tego co pokazali, tak jak piszesz, tutaj pokazali same dobre strony, natomiast w dwóch pozostałych programach które wymieniłeś skupiają się przede wszystkim żeby pokazać co jest nie tak, nie pokażą co udało się jednemu czy drugiemu zrobić, na co zarobić, tylko pokażą ze czyści dziurawe buty, albo stodole kolkiem podparta . Pewnie sami juz wiedzą których będa chcieli wziąć do 4serii,i tych pokazali z lepszej strony, że nowe budynki ma, ogród zadbany, nowe maszyny, a co którzy są tylko żeby zapchac dziurę to zostali pokazani ze starym traktorem jedzie, że błoto na podwórku ma, że stara pordzewiala przyczepa stoi, albo że chałupa z drewna stoi Edytowano przez bratrolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tworkowiak    108

Gosia z mojego woj najlepsza :-) Powodzenia jej życzę :-) . Na jednym z portali dzień przed edycja wrzucili jej zdjęcie i małe info o niej. zaraz głupie komentarze poszły a nawet jej nie znają . Ja nie wiem czemu każdy ocenia drugiego człowieka po wyglądzie. Świat na psy schodzi naprawdę.

http://www.wspolczesna.pl/rolnictwo/a/rolnik-szuka-zony-4-malgorzata-i-mikolaj-czekaja-na-listy-zdjecia-wideo,11992255/

 

Ja też Jej życzę powodzenia i dziwię się, że były gdzieś tam jakieś głupie komentarze bo dziewczyna jest mądra i bardzo ładna.

 

Reszta już nie przypadła mi jakoś szczególnie do gustu.

Bambrów nie ma ale u jednego chyba z 6 ciągników na 70ha ...?

Nie jestem jakimś wielkim fanem tego programu ale tą edycję chyba będę z uwagą oglądał... głównie z ciekawości jak to będzie u "ziomalki" z podlasia.


...McCORMICK... and ...URSUS... B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    856

Ja także muszę się dołączyć do kibicowania dla Małgorzaty, wydaje się bardzo ciekawą kobietą. Również tak jak ona wolę pracować ze zwierzętami niż z ludźmi. Widać, że krówki stara się dopieszczać. Tylko zastanawia mnie jedno zdanie które wypowiedział jej ojciec,,Mi się wydaje, że chyba z Małgosią idzie i szło by jakoś żyć". Mieszkając na terenie gminy Śniadowo, wątpię aby tamtejsi farmerzy do niej nie startowali, ale nie mi to oceniać.

Gdybym miał te 4-5 lat więcej to chyba sam bym spróbował i napisałbym do programu :lol: Ale zostało mi tylko kibicować rolniczce w szpilkach  ;) 


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

Gosia z mojego woj najlepsza :-) Powodzenia jej życzę :-) . Na jednym z portali dzień przed edycja wrzucili jej zdjęcie i małe info o niej. zaraz głupie komentarze poszły a nawet jej nie znają . Ja nie wiem czemu każdy ocenia drugiego człowieka po wyglądzie. Świat na psy schodzi naprawdę.

 

 

Ja także muszę się dołączyć do kibicowania dla Małgorzaty, wydaje się bardzo ciekawą kobietą. Również tak jak ona wolę pracować ze zwierzętami niż z ludźmi. Widać, że krówki stara się dopieszczać. Tylko zastanawia mnie jedno zdanie które wypowiedział jej ojciec,,Mi się wydaje, że chyba z Małgosią idzie i szło by jakoś żyć". Mieszkając na terenie gminy Śniadowo, wątpię aby tamtejsi farmerzy do niej nie startowali, ale nie mi to oceniać.

Gdybym miał te 4-5 lat więcej to chyba sam bym spróbował i napisałbym do programu :lol: Ale zostało mi tylko kibicować rolniczce w szpilkach  ;)

Mnie u niej jedno zastanawia krów nie ma za duzo a pracuja rodzice ona i pracownik... hym czyzby ona skupiała sie bardziej na rządzeniu niz pracy? nie mam pojęcia. To że ładna to fakt


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Chętni to są, ale na jej hektary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tworkowiak    108

Karol poruszyłeś ciekawą kwestię (słowa Ojca), która (niestety) wyjaśni się dopiero w późniejszym etapie gdy pojawią się u niej w gospodarstwie kandydaci... pewnie dziewczyna ma charakterek :D   Druga rzecz - masz racje ... w gminie Śniadowo dużo gospodarstw... młodych fajnych chłopaków pewnie nie brakuje .... a ona sama... dziwne no nie... :huh: 

Pajej też poruszyłeś ciekawą sprawę... hmm... może jej rodzice są jacyś chorowici, że pracownika potrzebują ... Z drugiej strony - krów ma niedużo, a w tym linku który podałem napisano, że Gosia jest właścicielką kilkudziesięcio hektarowego gospodarstwa... no niby już te 20-30 ha to już można powiedzieć, że kilkadziesiąt...

Thomas bardzo możliwe, że śniadowiaki dziewczynę mają w nosie, a hektary by im się przydały... żeby obory rozbudować i kolejne roboty udojowe dokupić... Możliwe, że mieli nadzieje, że Gosia tak jak siostry wyjedzie, a rodzice zlikwidują hodowle a ziemie oddadzą w dzierżawę, albo sprzedadzą. Tym czasem Ona chce zostać i rozwijać swoje gospodarstwo.


...McCORMICK... and ...URSUS... B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Skoro chętni na hektary a Gosia nadal sama to obawiam się że coś jest nie tak z charakterem, uwierzcie, Gosia Wam to pisze  :lol:  B)

a ogólnie, moim zdaniem bardziej ogarnięci rolnicy w tej edycji niż w poprzedniej ale zobaczymy  ^^  ;)


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dziewczyna ma 27 lat a piszą blisko 30 letnia rolniczka. To jak policzek dla kobiety.
Gosiu Ty przeprowadzisz się do mnie, bo moje gospodarstwo większe, krówki się sprzeda, albo przeprowadzi, ziemię się obrobi a rodzice zostaną na swoim. Taki jest pewnie tok myślenia większości okolicznych. Jak ktoś na prawdę zajmuje się zwierzętami, gospodarstwem i nie wysługuje rodzicami jak wielu to nie ma na prawdę czasu ani chęci na szukanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Czytam i zwątpiłam  :lol: taka prawda tylko obudzi się po 40 i stwierdzi,że nie chciało mi sie szukać, czasu nie miałem a teraz brakuje mi, żeby mi ktoś ciśnienie podniósł i wiedziałbym, że żyję więc może jednak lepiej jak się chce poszukać   :D


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damo    26

Oj  Gosiu  po 40  to już po fakcie  ja mam 27 i już od  dawna świecą  mi się  Wielkie czerwone kontrolki ostrzegawcze.....bo znajomi od  dawna mają tą drugą połówkę  a człowiek tylko tą ziemie i obornik  przewraca od nocy do nocy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

Dziewczyna ma 27 lat a piszą blisko 30 letnia rolniczka. To jak policzek dla kobiety.

Gosiu Ty przeprowadzisz się do mnie, bo moje gospodarstwo większe, krówki się sprzeda, albo przeprowadzi, ziemię się obrobi a rodzice zostaną na swoim. Taki jest pewnie tok myślenia większości okolicznych. Jak ktoś na prawdę zajmuje się zwierzętami, gospodarstwem i nie wysługuje rodzicami jak wielu to nie ma na prawdę czasu ani chęci na szukanie.

 

ja nie mam krówek a szukac tez mi sie nie chce :P


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28702

Mnie u niej jedno zastanawia krów nie ma za duzo a pracuja rodzice ona i pracownik... hym czyzby ona skupiała sie bardziej na rządzeniu niz pracy? nie mam pojęcia. To że ładna to fakt

A może tak jak pisałem wyżej, wiedza kogo chcą promować, wiec zamiast wszystkich krów pokazali np. tylko te które stoją w starej oborze, dostanie mniej listów, to akurat jej do programu nie wezmą. Choć ta teoria trochę spiskowa, bo akurat młoda dziewczynę powinni wziąć, bo chłopaków mają różnych, a z dziewczyn tylko ona jedna, i ta babcia z Bieszczad, ale to już inni odbiorcy wiekiem sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Oj  Gosiu  po 40  to już po fakcie  ja mam 27 i już od  dawna świecą  mi się  Wielkie czerwone kontrolki ostrzegawcze.....bo znajomi od  dawna mają tą drugą połówkę  a człowiek tylko tą ziemie i obornik  przewraca od nocy do nocy.....

jak odłączysz akumulator wszystkie zgasną  :D  B)

a na poważnie to jedni mają tak a drudzy budzą się już za późno  ;)


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28702

Jednych do ołtarza zagoni wcześniej, drugich później, moi koledzy z podstawówki co niektórzy jeszcze e kawalerzy, bez upatrzonej dziewczyny, ja w sierpniu będę świętował 8 rocznicę slubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damo    26

jak odłączę akumulator to zgasną wszystkie lampki i jeszcze co popi****li się w tym moim komputerze

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

może tak być ale lampki jednak zgasną  :P


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturo    36

Jak lampki zgasną to będzie już koniec :P


Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tworkowiak    108

W "Nie ma mocnych" jak zgasły świeczki w oknie to wszyscy myśleli, że Pawlak tuż po spowiedzi umarł :lol: 
bratrolnika tą Gosię to oni raczej wezmą do programu bo jak jej nie będzie spadnie im oglądalność :P  
Ja mam prawie 26 ... póki co biorę temat drugiej połówki na spokojnie ... rodzice za to "głowę suszą" ... wnuków już im sie chce :P


...McCORMICK... and ...URSUS... B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj