kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
RafaKdziela    443

Agnieszka z  Łabiszyna nowa dziewczyna Szymona .Fajnie ,ze ten program pomaga odszukać się tym ,co szukają .


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tytanowyJanusz    3457

A pan Eugeniusz w tej samej koszuli co i przedtem cała druga serię grał :D Agnieszka z Szymonem mnie zaskoczyli ciekawe czy będzie coś z tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28698

A ja się uśmiałem jak pokazywali jak Łukasz z drugiej edycji się oganial od tych robaków, a Marek na to "ciekawe co by zrobił jakby u mnie byl" czy jakoś tak, ma chłop dystans do siebie
A Szymonowi to chyba cały światopogląd runął, bo on taki poukładany i w ogóle, a taka roztrzepana wariatka wziął. Pewnie matka mu osiwiala przez jednego noc. Poza tym mówił też ze w sumie to się widzą 3raz, wiec wydaje mi się że po trzech spotkaniach ogłaszać w tv ze jest się para to przesada

Edytowano przez bratrolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Przez chwilę pomyślałem, że on matkę zaraz zaprosi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

A ja się uśmiałem jak pokazywali jak Łukasz z drugiej edycji się oganial od tych robaków, a Marek na to "ciekawe co by zrobił jakby u mnie byl" czy jakoś tak, ma chłop dystans do siebie

A Szymonowi to chyba cały światopogląd runął, bo on taki poukładany i w ogóle, a taka roztrzepana wariatka wziął. Pewnie matka mu osiwiala przez jednego noc. Poza tym mówił też ze w sumie to się widzą 3raz, wiec wydaje mi się że po trzech spotkaniach ogłaszać w tv ze jest się para to przesada

 

nie chce byc złym prorokiem ale Szymon nie ma szans z taką na stałe, obym sie mylił bo wszystkim dobrze życze.

Co do odcinka to myslałem ze będe rzygał tęczą,.

Szkoda mi tylko Grzeska z 1 edycji nic nie mówili wiec chyba chłopak dalej jest sam


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    432

No własnie podobno Zbyszek z 1 edycji miał kogos raz tak mowili ale nic teraz nie wspominali

Szymon chyba postawił sie mamusi bo ona chciała grzeczna i porzadna poukładana a teraz wzioł taka lekko roztrzepana i nieogarnieta chodz ma swoj urok dzieczyna nie mozna powiedziec napewno z taka bym sie nie nudził no i raczej bez spiny dziewczyna podchodzi do zycia widac i naprawde chce kogos znalezc

no faktycznie Grzesiek z 1 edycji strasznie przygaszony tym wszystkim                                                                                   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Chlopaki byly przygaszone bo im w życiu nie układa. Samemu w życiu jest źle a tym bardziej jak jest rolnikiem.
Zycze chłopakom aby jak najszybciej swoje szczęście znalezli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

A to już wyłącznie kwestia nastawienia i raczej tego bym im życzył jeśli samemu im źle. Jak się nikt nie trafi to co wtedy?. Poza tym może goście z natury są spokojniejsi i nie pchają się na szkło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jedenemu matka życie ustawia a drugi patrzy co mamusia powie. Przecież "ładna miśka jeść nie da i z ładnej misi się na naje". W tej edycji jak widzicie każdy kręci na boku poza programem, bo ma tyle listów. Obaj też pewnie mieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrewk    154

Jedenemu matka życie ustawia a drugi patrzy co mamusia powie. Przecież "ładna miśka jeść nie da i z ładnej misi się na naje". W tej edycji jak widzicie każdy kręci na boku poza programem, bo ma tyle listów. Obaj też pewnie mieli.

Z tego co pamiętam to do Zbyszka z 1ej edycji przyjechała tylko jedna "dama", więcej listów chyba nie było. Latał za nią jak pies za kiełbasą, urodziwa wcale też nie była i niczym poza ogólnym "zmuleniu" nie rzucało się w oczy :D No i na koniec to ona chciała aby Zbych przeprowadził się do niej do miasta...

 

Najbardziej podoba mi się podejście Marka :D Widać, że chłop zadowolony z życia :lol:


„Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie zajrzałem do internetu”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zbysio miał kilka listów, ale wybrał tylko tę jedną. Miał ładniejsze, ale matka mówiła jak wyżej napisałem. Jak widać okazała się mądrzejsza jak ładniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

A z brzydkiej jeść się nie chce :D

co prawda, to prawda . ale czasem jest lepiej wieść życie przy mało atrakcyjnej dziewczynie ,ale za to z wyczuciem smaku, niż z piękną pindolem po garach dzwonić. Ha, ha. Edytowano przez miglanc88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28698

 

I

Najbardziej podoba mi się podejście Marka :D Widać, że chłop zadowolony z życia :lol:

Powiem Ci tak, z wiekiem tez zaczynam się przestawiać się na takie rozumowanie, zamiast martwić się tym czego nie mam, zacząłem się cieszyć z tego co mam. I wyszło mi to tylko na zdrowie, świata i tak się nie zwojuje, a żyje się tylko raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrewk    154

Zbysio miał kilka listów, ale wybrał tylko tę jedną. Miał ładniejsze, ale matka mówiła jak wyżej napisałem. Jak widać okazała się mądrzejsza jak ładniejsza.

 

A to nie wiedziałem bo pierwszych odcinków dokładnie nie pamiętam - w takim razie zwracam honor. Maminsynek....

 


„Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie zajrzałem do internetu”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

Zbysio miał kilka listów, ale wybrał tylko tę jedną. Miał ładniejsze, ale matka mówiła jak wyżej napisałem. Jak widać okazała się mądrzejsza jak ładniejsza.

 

mial kilka ilstów ale inne wycofały sie z udziału


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Moze napisaly z duzymi checiami a pozniej jednak przemyslaly i mogly poczuc zbyt duzy stres przed kamerami by wystapic przed calym swiatem...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mari82    275

Sebastian, dwie wioski dalej,zobaczymy co dalej,więc będzie co oglądać nawet na żywo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturo    36

i jak wrażenia po zwiastunie 4 serii ?

 


Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28698

Samych bogatych wzięli, u każdego po 4-5 ciągników i ładowarka. I chyba kubota będzie sponsorować 4serie,bo który miał to chętnie pokazywali ze akurat taka markę posiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno

jak co edycję , sami rich people

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj