kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Sadek    1123

Nie ważne co mówią, ważne aby coś mówili.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kolega jaco25  o niej  wspomniał ,to co będę  powtarzać ?  ;)    

PS : Jadąc  wczoraj samochodem w radiu usłyszałam ,że kobieta nie wie czego chce ,ale jak tego nie dostanie ,to jest wkurzona . Owe zdanie poprawiło mi humor na cały dzień .  :P  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28740

Skąd pewność ,że Łukasz tak nie ma ,czyli  ranne wstawanie nie dla niego ?  Skąd pewność ,czy czasem nie był zbyt krótko na ekranie i teraz szuka rozgłosu ?

Masz mocną psychikę ? Mężczyźni pod tym względem są słabi ....Jak nie ...to odpuść sobie ,szkoda zdrowia ....no chyba ,że masz jeszcze inny cel i nerwowo dasz radę ? ;)

 

też mi się tak wydaje, że chce chłopaczyna celebrytą zostać, zaraz się okaże że był molestowany przez księdza w dzieciństwie, bo przecież nic tak nie pobudza popularności jak skandal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Łukasz  z drugiej edycji  wydaje się być typem mężczyzny co więcej przed lustrem spędza czasu niż kobieta . Ponoć wychowany na wsi ,a w c330 biegi zakleszczył ... :rolleyes: No wiem ,poczciwy ''ciapeczek ''nie powala precyzyjnością skrzyni biegów ,ale to jak najbardziej jeździ . :D  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

 

Jadąc  wczoraj samochodem w radiu usłyszałam ,że kobieta nie wie czego chce ,ale jak tego nie dostanie ,to jest wkurzona . Owe zdanie poprawiło mi humor na cały dzień .  tongue.png 

 

A jak ja to mówiłem to powieki drżały...;). Ja to jeszcze słyszałem w innej wersji "kobieta nie wie czego chce, ale zrobi wszystko aby to dostać" :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

@Meg, Meg, Meg, a cóż to ani słowa o Monice...? Nic, a nic?

 

A cóż o niej więcej pisać jest jedną wielką oszustką. Nie dziwi Was, że Filip K. człowiek ustawiony z pasją do Koni nie został wybrany do trójki rolników, został przeoczony??? gość na Fb jest w związku od kwietnia, a nagrania u rolników chyba później były...


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

Nie no, ja do wcześniejszych wniosków Meg piałem ;). Tak przecież ją tu wychwalała i złego słowa nie dała powiedzieć, a przecież było widać, że i z nią coś nie ten teges jest, ale przecież to kobieta... ;)

 

Edit:

Ciekawe tylko czy z premedytacją odrzuciła tego gościa z zamiarem spotykania się poza kamerami, skoro spotykała sie z nim od samego początku? A w takim razie Ci inni wyszli jedynie na kozłów ofiarnych grających w jej szopce..., bo aż dziwne kogo wybrała do dalszych etapów. Sam nie wiem czy jest tak niedojrzała czy tak wyrachowana...

 

Zresztą tak na dobrą sprawę szukanie i mizdrzenie się przed kamerami jest i tak pomylone. Zmienić formułę na coś w stylu "Rolnik chce się pokazać i może kogoś poznać"

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genius9872    400

ja bym startował :) od razu :) nie mam nic do stracenia :) może akurat fajna żonę bym sobie znalazł :) mogli by do mnie przyjechać :) przynajmniej coś w życiu nowego by się wydarzyło, takie moje zdanie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

A jak ja to mówiłem to powieki drżały...wink.png. Ja to jeszcze słyszałem w innej wersji "kobieta nie wie czego chce, ale zrobi wszystko aby to dostać" tongue.png.

Lubię czasem się pośmiać ,a nie zaraz Ci się wydaje że racje miałeś . ;)

 

 

. Tak przecież ją tu wychwalała i złego słowa nie dała powiedzieć, a przecież było widać, że i z nią coś nie ten teges jest, ale przecież to kobieta... wink.png

Nie ten teges ,to nie wiem czy zauważyłeś ,ale z większością bohaterów owej maskarady było ? Pisałam ,że jestem w stanie zrozumieć Monikę że nie chce takiego mężczyznę jak Tomek ,że nie ma tego'' coś''. Skąd miałam wiedzieć ,że jedzie na dwa fronty ? Na czole nie miała tego wypisanego ,ani reszta uczestników też nie . Może mimo wysztko jestem jeszcze zbyt naiwna do tego świata ,ponieważ wychodzę z założenia że  ludzie są  jednak z natury uczciwi ? 

 

 

Nie dziwi Was, że Filip K. człowiek ustawiony z pasją do Koni nie został wybrany do trójki rolników, został przeoczony??? gość na Fb jest w związku od kwietnia, a nagrania u rolników chyba później były...

Zdziwiłabym się bardziej ,jakby ten program nie był reżyserowany . A to ,że Monika wybrała Filipa, a nie Tomka jest chyba oczywiste ? Ludzi powinni się dobierać w pary z tych samych środowisk . Branie sobie bogatego męża ,czy żony nie wróży szczęścia .  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

 

Nie ten teges ,to nie wiem czy zauważyłeś ,ale z większością bohaterów owej maskarady było ? Pisałam ,że jestem w stanie zrozumieć Monikę że nie chce takiego mężczyznę jak Tomek ,że nie ma tego'' coś''. Skąd miałam wiedzieć ,że jedzie na dwa fronty ? Na czole nie miała tego wypisanego ,ani reszta uczestników też nie . Może mimo wysztko jestem jeszcze zbyt naiwna do tego świata ,ponieważ wychodzę z założenia że  ludzie są  jednak z natury uczciwi ?

A wystarczyło się zdać na intuicję mężczyzn tu piszących ;). Oczywiście takiej szopki i związanej z nią genezy przewidzieć nikt nie mógł, ale wymagania stawiane przez nią na początku i późniejsze jej wybory i jej zachowanie wobec Tomka były co najmniej dziiwne i przez wielu zauważone. Teraz po prostu wiemy dlaczego.

Nie wiem czy jest takie oczywiste, bo Filipa przecież nie znamy, zresztą Tomek był ułożonym, pewnie fajnym facetem tylko no... za miłym i za bardzo chciał, a to już przecież poważne wady...;). A nóż Monika lubi jak ją się czasem za włosy potarga ;).

Też uważam, że należało by się dobierać we własnym środowisku, najlepiej z podobnymi zainteresowaniami. I w związku z tym nie dziwi Cię, że odstrzeliła Filipa w preeliminacjach? No przecież nie możliwe aby ktoś taki jej umknął? No kurcze przecież nie napisał tam, że ujeżdża wielbłądy na pustyni..

A inni, cóż.... Marek przynajmniej nikomu nadziei nie robił, zresztą kandydatki jakie były i jakie miały o nim zdanie wiadomo... tu mnie nic nie zaskoczyło, o Zbysiu nawet nie ma co wspominać hehe, Szymon na samym starcie wydal się nie poważny, ale najbardziej to mnie rozczarował jednak Łukasz jako osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pamiętacie słowa Moniki jak Marta pytała jakie rady daliby innym? Mówiła, że jak ktoś ma inne intencje niż znalezienie w programie drugiej połówki to niech nie bierze udziału.
Marek też znalazł swoją Olę. Jest mądra, ładna i zgrabna. Jego kandydatki miały te cechy. Jedna była mądra, druga zgrabna a trzecia powiedzmy, że ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

grego@ no właśnie a z tego co ktoś napisał na jakimś forum to Monika chciała wybrać Filipa ale ten się nie zgodził i postanowili poprowadzić znajomość poza programem a tamci tylko tak od picu tylko nie wiem kiedy się Tomek o tym dowiedział i ile jest w tym prawdy nie wiem, tak czy owak jeśli to prawda to taka osoba nie zasługuję nawet na odrobinę szacunku...


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

Tak właśnie bym obstawiał tą sytuacje, że gość nie chciał iść do TV i się dogadali na boku, a tu tylko odstawiała szopkę i to jeszcze tak nieporadnie. Szkoda tylko Tomka (choć nie był moim ulubieńcem) bo zrobiła z niego frajera.

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Hej detektywi ,to może inaczej ? Monika wybrała Filipa i jakby mogła zrezygnowałaby z uczestnictwa w programie ,ale producent jej nie pozwolił . Kto się przejmuje ludźmi i ich uczuciami ,przecież oglądalność się liczy, a z tym kasa ?   

 

 

 

A wystarczyło się zdać na intuicję mężczyzn tu piszących wink.png

A od kiedy u mężczyzn intuicja występuje ?  :P

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

Co nie zmienia faktu jaką osobą jest Monika...

 

 

A od kiedy u mężczyzn intuicja występuje ?  tongue.png

Oh, przyłapałaś mnie, faktycznie źle się wyraziłem. U nas to się nazywa logiczne myślenie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28740

Tak właśnie bym obstawiał tą sytuacje, że gość nie chciał iść do TV i się dogadali na boku, a tu tylko odstawiała szopkę i to jeszcze tak nieporadnie. Szkoda tylko Tomka (choć nie był moim ulubieńcem) bo zrobiła z niego frajera.

 

nie chciał iść do TV i napisał list żeby wystąpić programie złożonym z 13 odcinków i emitowanym w czasie największej oglądalności???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

Dokładnie tak mogło być. Napisał list bo zobaczył ciekawą dla siebie kobietę i chciał ją sobą zainteresować, zostawić kontakt itd. i tylko tyle. W jaki inny sposób miał to zrobić? Na jego miejscu zrobił bym tak samo gdybym kogoś szukał i ktoś by mnie na tyle zainteresował. Do TV mowy nie ma  :P.

 

Tylko druga strona powinna mieć na tyle przyzwoitości i zasad powiedzmy moralnych, że takie akcje to po zakończeniu programu się robi, a nie od początku... Zresztą czy chciał wystąpić czy nie.

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak miał zrobić? Podałem link do jej strony internetowej ze SPA dla zwierząt. Tam jest adres i nr telefonu. Czego więcej potrzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

Ale o czym my tu w ogóle dyskutujemy? Czy widział Twój link czy nie? Spójrz na fakty, panienka perfidnie kręciła na lewo z kim innym, z kimś kto nie mógł umknąć jej uwadze i chyba najbardziej do niej pasował, a w programie nie wystąpił... Wiesz normalnie powinno byc tak, że w programie nikogo nie poznała ciekawego i siega po kolejne listy, kandytatów, a ona już z nim kręciła zanim się chłopaki do niej zjechały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wiem, tylko mi chodziło o to, że jak ktoś na prawdę szuka to znajdzie.Ludzie choćby na FB zamieszczają o sobie ogrom informacji. Nie muszę mieć konta by to wiedzieć. Widać ten nowy dobrze szukał po obejrzeniu pilotarzowego odcinka. A nóż Monia ma konto na fb czy innym portalu np dla koniarzy. Znalazł, dogadali się i jest jak piszecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

szczerze mówiąc ,co komu do tego jak postąpiła . napisał do niej coś zaiskrzyło nie chcieli się afiszować ze swoim związkiem przed całą polską i tyle w temacie. a że teatrzyk musi trwać to logiczne,że musiała kogoś wybrać ,bo umowa chyba do czegoś zobowiązuje ! po 2-gie  skąd  wiadomo,że rola biednego Tomusia  i wyrafinowanej Moniczki nie była wyreżyserowana tylko by podnieść oglądalność??? . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

Jakby nic komu do tego to by co tydzień na kanapach nie zasiadało prawie 5mln widzów, a bieżący wątek nie miałby 330str ;). Taki już urok ludzi i tego programu, że się ocenia uczestników, normalna rzecz ;). Odnoszę wrażenie, że w tym względzie największe kontrowersje wzbudza chyba fakt, że to kobieta i byc może zdaniem co niektórych nie wypada tego robić tzn. oceniać, a szczególnie negatywnie ;).

Generalnie jej zachowanie specjalnie mnie jakoś nie dziwi, bo parę takich Moniczek miałem okazje znać :P. Każdy orze jak może, szczególnie w tym wieku... :D

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj