kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bratrolnika    28746

program oglądam, poczytać na temat lubię, więc nie wydaje mi się że powinienem powiadomienia sobie wyłączyć tylko dlatego że ktoś lubi robić syf tam gdzie nie powinien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Panowie a jaki Wasz wkład w temat, proszę piszcie co myślicie, oceniajcie i wstawiajcie linki????

Bo pisanie "syf" itp o innych i ciągłe kopanie świadczy o piszącym. Rozumiem, że niektórzy tak dodają sobie i lubią rosnąć w siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28746

nie o innych a o treści, którą tu wstawiają

a moim wkładem w temat jest właśnie powstrzymanie się od komentowania nie na temat, i niepowtarzanie tego co napisał ktoś kilka postów wcześniej

i widzę lubisz pisać, bo skoro koledzy z poprzedniej konwersacji nie odpowiadają to już piszesz bezpośrednio do mnie, niemniej ja nie mam zamiaru tego ciągnąć, po raz kolejny i ostatni proszę: piszcie na temat, nie róbcie syfu, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Mi to się najbardziej pierwsza edycja podobała- ten wojskowy...normalny taki i skromny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

Co mnie zaskoczyło to reakcja Moniki jak zobaczyła Dominika miała nie tęgą minę.To, że jednak mamusia wybierała Szymonkowi dziewczynę co mnie wcale nie zdziwiło, szkoda tej dziewczyny dla niego. Co mnie zaintrygowało, że główni uczestnicy program traktują trochę jak odskocznie do szukania kogoś po za programem po prostu coś trzeba odbębnić żeby w papierach się zgadzało a poza programem kogoś się znajdzie może nie wszystkich się to tyczy ale znacznej większości. Wnioski:

Rolnik Szuka Żony 3 wynik 5: jajo :wacko:

Edytowano przez jaco25

Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1265

Przemogłem się, i obejrzałem ten mrożący krew w żyłach program. Jedyny wniosek jaki przyszedł mi do głowy, to powiedzenie które usłyszałem przed wielu laty...chłop ze wsi wyjdzie, wieś z chłopa nigdy. Tym optymistycznym akcentem, kończę swoją działalność w tym jakże ekscytującym temacie.

PozdrawiaM.


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7958

amisz na poczatku fajnie skomentowal kto czego tam szuka:D a i tak wyszlo ze prawiie kazdy znalazl sobie tam kogos poza programem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To może zacznę ,jak to kobieta ..emocje ,emocje ,emocje ...

Marek - jako pierwszy ,bo na mim najbardziej'' psy  wieszałam  '' . W końcu ubrał się z szacunkiem do kobiet i widza ,czyli coś pojął ,,,i tu chylę czoła ...

Czułam ,że Ankę czymś wkurzył ,że mu tak z lepami pojechała i już wiemy o co chodzi . Co powiecie Panowie ,co ją od księżniczką nazwaliście ? 

Zbigniew -  ''no wiesz '' chyba się pomyliłem ,albo napisała do niego jeszcze młodsza i nie po rozwodzie .

Szymon - zamiast słuchać w wyborze kobiety mamy ,bardziej by zaufał Bogu .

Monika - kobieta i  ją najbardziej rozumiem ... Jest na tyle prawdziwa ,że  stwierdziła ''że w uczuciach udawać się nie da ''i ja się pod tym podpisuję .

Łukasz - trafił na naprawdę emocjonalną kobietę ,a to chyba zbyt wcześnie na łzy ,no chyba że ze wzruszenia ....  

Cóż czekam na 4 edycję .... ;)

Bezbarwny ...najlepszego  :)

 

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie chce mi się komentować tego odcinka, bo inni zrobią to lepiej.
Dokończę to co zaczął Jaco. Uczestnicy dostają kilkadziesiąt czy kilkaset listów i wybrać kogoś trzeba a czasu mało. Jednak w 10 osobach to chyba można kogoś znaleźć. Potem bliższe poznanie tych 3 "wybranych" i nikt nie pasuje a z potencjalnego związku nici.
Potem jednak czytają znów listy i znajdują tę właściwą. Mam na myśli Monikę, Marka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrewk    154

Najlepszy był moment gdy to trzy Panie zebrały się aby co nieco wytłumaczyć Markowi, kręciło go jak stonkę po Apaczu :D

 

 


„Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie zajrzałem do internetu”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STANK    15

Łukasz na ręce miał opatrunek mówił że obciążnik spadł czy jakoś tak , może Patrycja rzuciła urok i obciążniki się urywają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28746

a mi Łukasza szkoda, widać że wrażliwy chłopak, i podszedł do tego wszystkiego naprawdę poważnie, a że nie pykło to trudno

moim zdaniem wyszło na plus, Zbyszek, Monika, Marek-oni znaleźli kogoś z kim będą próbować stworzyć związek, czyli formuła programu wypełnia się, a że nie przy kamerach-tylko tego szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199

moim zdaniem największymi wygranymi tego odcinka jest jeden z chłopaków od moni i dziewczna od misjonarza ci co się zaręczyli pozdrawiam ich niech im się wiedzie siemka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1444

Dokładnie-  mogli  sobie porandkować    bez  udziału   kamer [  czyli  całej Polski ]  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrczem    67

 

 

Najlepszy był moment gdy to trzy Panie zebrały się aby co nieco wytłumaczyć Markowi, kręciło go jak stonkę po Apaczu 

 

nie ma jak dobre porównanie :D  :D  :D  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

Best of:

 Zbyszek: ,,tak czy nie, hm no to nie'' Tomek: ,,obrót wziął bardzo duże sprawy'' Czarna wdowa,, Majek nie był zaintsosswany tak na prafdę szadnom z nas'' Rolniczka ,,żałuję tej DRASTYCZNEJ różnicy wieku'';) Patrycja: ,,potrzebuje kogoś kto będzie miał ode mnie większe jaja'' ;)

 

 

 

 

Marek - jako pierwszy ,bo na mim najbardziej'' psy  wieszałam  ''

 

Hhyhyhy -_-

 

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj