kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Ostatni post ,ponieważ faktycznie już poza tematem jesteśmy . 

To że lecą latka chyba nie jest czymś gorszym jak małżeństwo z rozsądku ? 

Zgrywasz twardziela ,a tak naprawdę chyba nie doświadczyłeś prawdziwych uczuć ,bo byś nie zarzucał tylko kobietom brak logicznego myślenia . Jeśli w grę wchodzą uczucia ,tak często logika zawodzi ,ale u oby płci ,a nie tylko u kobiet . Od zarania wieków mężczyźni rządzili światem i tracili głowy wraz z majątkami dla kobiet .  Logiczne prawda ? Nie bierz świata z wyuczoną teorią  ,ponieważ kiedyś pojawi się taka osoba w Twoim życiu ,że nic Ci z tej  Twojej  teorii nie zostanie  .  Nie zmienisz natury ,choćbyś chciał i jak najbardziej zachęcam do szukania ,bo mimo Twojego lekko sceptycznego nastawiania do kobiet ,jednak warto . 

 

Edit: 

Jeszcze tak na sam koniec ,odnośnie tych lat utraconych ,miej na uwadze ,że i Twój kalendarz kartki gubi  i  chyba nie muszę pisać Ci dosadnie ,że i Tobie coś z wiekiem... opadnie .  ;)  :P 

  Pozdrawiam i dziękuje za rozmowę .  :)

 

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

O mnie się nie martw, co mialem doświadczyć juz doswiadczylem ;). Nawiasem mówiąc zauważyłem, ze wraz z wiekiem mężczyźni zyskuja na wartości w oczach kobiet, na odwrót juz tak kolorowo to nie wygląda ;).Na dodatek nasze wymaganie wtedy tez wzrastają.. Ja nie twierdze, ze faceci zawsze logicznie myślą, roznica taka ze u nas wiadomo o co chodzi niemal od początku, na czym nam zalezy, nie zmieniamy tak szybko i czesto zdania, jestesmy bardziej przewidywalni w dobry lub gorszy sposób i najzwyczajniej w świecie bywają głupi :P  . Je siebie nie nazwal bym pesymistą, a bardziej realistą ;). Również dziekuje za jakże owocną dyskusje :)

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    435

O to dokładnie kolega napisał co miałem sam pisac :)

A ty @Meg5 nie odwracaj kota ogonem i nie uciekaj od rzeczowej dyskusji i nie ucz mnie samokrytyki bo widac ze to własnie tobie jej najbardziej ze wszytskich wypowiadajacych sie  w tym temacie brakuje ale wiadomo ze łatwiej pokazac czyjs bład niz ujrzec własne nie prawdaz ??

Co do samokrytyki mam jej zbyt duzo bo czasami mozna mnie odebrac jako pesymiste chodz nim nie jestem a stwiajac innych na moim miejscu to zapewe by mowili ze sa panami swego losu itp brednie

Nie wiem kim jestes z zawodu i co robisz ale powiem ci jedno lubisz filozofowac na kazdym kroku i pouczac jak nie o psychice kobiet to facetów a nawet za historie sie bierzesz a mimo wszystko w mojej ocenie kiepsko ci idzie

Dziękuje za dyskusje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Brak zrozumienia wynika z różnicy dojrzałości, doświadczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

Ostatni post ,ponieważ faktycznie już poza tematem jesteśmy . 

To że lecą latka chyba nie jest czymś gorszym jak małżeństwo z rozsądku ? 

Zgrywasz twardziela ,a tak naprawdę chyba nie doświadczyłeś prawdziwych uczuć ,bo byś nie zarzucał tylko kobietom brak logicznego myślenia . Jeśli w grę wchodzą uczucia ,tak często logika zawodzi ,ale u oby płci ,a nie tylko u kobiet . Od zarania wieków mężczyźni rządzili światem i tracili głowy wraz z majątkami dla kobiet .  Logiczne prawda ? Nie bierz świata z wyuczoną teorią  ,ponieważ kiedyś pojawi się taka osoba w Twoim życiu ,że nic Ci z tej  Twojej  teorii nie zostanie  .  Nie zmienisz natury ,choćbyś chciał i jak najbardziej zachęcam do szukania ,bo mimo Twojego lekko sceptycznego nastawiania do kobiet ,jednak warto . 

 

Edit: 

Jeszcze tak na sam koniec ,odnośnie tych lat utraconych ,miej na uwadze ,że i Twój kalendarz kartki gubi  i  chyba nie muszę pisać Ci dosadnie ,że i Tobie coś z wiekiem... opadnie .  ;)  :P

  Pozdrawiam i dziękuje za rozmowę .  :)

 

jak dla mnie sprawa jasna koleżance "honor" nie pozwoli przyznać sie do błędu wiec idzie w zaparte. znam to z autopsji, ale juz z tego wyrosłem


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jakiego błędu....nazwij go po imieniu? Błędu dojrzałości, która daję tę elokwentną pewność siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz1995    111

A ja gdzieś czytałem,że kobiety po 30 już są zdesperowane,chcą wyjść za maż,rodzić dzieci i taką lepiej poderwać.Ale jak widać Monice się nie spieszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wcale, że nie :P

Znajomy rolnik rozwiódł się po 5 latach z żoną 31 lat(realizowała się we własnej pracy), ponieważ okazało się, że ona nie chce mieć dzieci i koniec!!!! On rozwodnik 37 lat. I co teraz? To też kwestia wychowania, kiedy jej mamusia mówi, że dzieci to kłopot.

Inna znajoma artystka 35 lat nie lubi dzieci po prostu i nie chce mieć. Ma 10 lat młodszego chłopaka, podróżują po świecie już kilka lat i jest im dobrze.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

a po co dziecko jak będzie to będzie jak nie to jeszcze lepiej byle było do kogo sie potulić co nocke

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dmaianos i pajajos biggrin.png Widzę ,że lubicie szarpać mnie za nogawicę .wink.png Lubicie  też na wzajem 'fajne ''sobie wciskać . laugh.png

Paaa chłopaczki ....  Coś na poprawienie humoru i nie załamujcie się ,zawsze jest jakieś wyjście ... :D    https://www.youtube.com/watch?v=6-aVT0z_CTI

 

 

Rolnik szuka żony .....tak jak w temacie ...  

 

 

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    435

Dmaianos i pajajos biggrin.png Widzę ,że lubicie szarpać mnie za nogawicę .wink.png Lubicie  też na wzajem 'fajne ''sobie wciskać . laugh.png

Paaa chłopaczki ....  Coś na poprawienie humoru i nie załamujcie się ,zawsze jest jakieś wyjście ... :D    https://www.youtube.com/watch?v=6-aVT0z_CTI

 

 

Rolnik szuka żony .....tak jak w temacie ...  

 

Jesteś naprawde żałosna i radze nauczyc sie przepisywac jak juz cos robisz to rób to porządnie  :)

A co zaden facet nie szarpał cie za nic innego niz nogawica ??

I gdzie ty widzisz ze ja koledze a on mi fajne wciska ?? bo ja jakos nie widze

Facet ma zawsze wyjcie gorzej z kobietami a w szczegolnosci które mysla podobnie jak ty

Edytowano przez damianos95

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wcale, że nie :P

Znajomy rolnik rozwiódł się po 5 latach z żoną 31 lat(realizowała się we własnej pracy), ponieważ okazało się, że ona nie chce mieć dzieci i koniec!!!! On rozwodnik 37 lat. I co teraz? To też kwestia wychowania, kiedy jej mamusia mówi, że dzieci to kłopot.

 

 

No i co teraz - usiądź  iiiiiii  płacz     :P 

 

 

Inna znajoma artystka 35 lat nie lubi dzieci po prostu i nie chce mieć. Ma 10 lat młodszego chłopaka, podróżują po świecie już kilka lat i jest im dobrze.

 

Do czasu jak facet znajdzie młodszą.    :P    :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JPH2    25

-elokwentna pewność siebie- a cóż to za dziwoląg słowny i co on ma znaczyć. Elokwentny to ktoś umiejący się wypowiedzieć na każdy temat, mający bogate słownictwo,erudyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

 

A co zaden facet nie szarpał cie za nic innego niz nogawica ??

 

A co najmniej dawno to musiało być ;), zresztą z niektórych wpisów wynika, że tylko z tego powodu faceci mają szukać kobiety.

Uuu Meg trochę więcej wiary w siebie i ogólnie w kobiety, przecież macie coś więcej do zaoferowania niż umiejętność rozłożenia nóg. Prawda? :unsure:

W końcu jeść też chcemy :lol:

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No co ja Ci poradzę ,żeś od dawna nic nie jadłeś  i coś Ci tam zalewa umysł . ;)  Jednoręki Bandyta pomocny jak coś .  ;)

Pisz na pw ,jak chcesz temat ten rozwijać ,bo tu dzieci czytają ,a jeszcze 22 nie ma .  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@Maniek20

A kto Tobie czule pieluchę zmieni, kiedy żona umrze szybciej a Ty o broń losie będziesz potrzebował? Chyba nie sąsiad, który będzie już od dawna zacierał ręce na Twe włości z racji Twej bezdzietności. Chyba że wolisz odpłatną obsługę ;)

-elokwentna pewność siebie- a cóż to za dziwoląg słowny i co on ma znaczyć. Elokwentny to ktoś umiejący się wypowiedzieć na każdy temat, mający bogate słownictwo,erudyta.

Tak to ja artystka, "dziwoląg" .  ;) Szkoda, że nie rozumiesz, zamierzałam jak najprościej wyrazić się, bez zbędnej zadumy. Przecież wiele razy powtarzacie, że do mężczyn trzeba prosto i do rzeczy.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

o to będę się martwił jak będzie na to pora jak na razie czekam na kamery

@Maniek20

A kto Tobie czule pieluchę zmieni, kiedy żona umrze szybciej a Ty o broń losie będziesz potrzebował? Chyba nie sąsiad, który będzie już od dawna zacierał ręce na Twe włości z racji Twej bezdzietności. Chyba że wolisz odpłatną obsługę ;)

Tak to ja artystka, "dziwoląg" . Twa odpowiedź daje mi obraz Twej osoby ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    435

No co ja Ci poradzę ,żeś od dawna nic nie jadłeś i coś Ci tam zalewa umysł . ;) Jednoręki Bandyta pomocny jak coś . ;)

Pisz na pw ,jak chcesz temat ten rozwijać ,bo tu dzieci czytają ,a jeszcze 22 nie ma . :)

Jeśli sugerujesz się liczba 95 w nicku to jednak strzelasz też kiepsko bo to nie rok urodzin

Apropo dzieci to zachowujesz sie gorzej niż niejedna 18 latka

Kolega ma przynajmniej jedno rekiego bandyte a może ty się pochwalisz co masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

No co ja Ci poradzę ,żeś od dawna nic nie jadłeś  i coś Ci tam zalewa umysł . ;)  Jednoręki Bandyta pomocny jak coś .  ;)

Pisz na pw ,jak chcesz temat ten rozwijać ,bo tu dzieci czytają ,a jeszcze 22 nie ma .  :)

 

Heh, mi zalewa? Nie chcę Cię martwić, ale w co drugim Twoim zdaniu widać objawy głebokiego wyposzczenia, do tego ta nerwowość, oj juz źle z Tobą ;). Jak nie ma chłopa to zawsze możesz się posiłkować jakąś zabawką ;), przynajmniej ludzi w koło nie będziesz tak sobą denerwować. ;)

 

 

A kto Tobie czule pieluchę zmieni, kiedy żona umrze szybciej a Ty o broń losie będziesz potrzebował? Chyba nie sąsiad, który będzie już od dawna zacierał ręce na Twe włości z racji Twej bezdzietności. Chyba że wolisz odpłatną obsługę

 

Coś Ci powiem, bo widzę że młoda jesteś, chociaż ja też nie stary, ale tu chodzi bardziej o świadomość. Jako taką godną starość mogą zapewnić jedynie tak, tak... pieniądze, domy seniorów są pełne dzietnych osób i bardzo dobrze tak właśnie powinno być. Co to za obdarowywanie własnych dzieci takimi obowiązkami?, One mają swoje życie, swoje obowiązki, swoje rodziny i niech się nimi zajmują, a nie starym prykiem. Osobiście nigdy bym nie dopuścił do takiej sytuacji. Brak dzieci daje ten plus, że pieniędzy ma się znacznie wiecej :P, także mozna optymistycznej patrzeć w przyszłość, szczególnie, że emeryturki zapowiadają się dość skromnie ;).

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    435

Szkoda kolego ze jednak większość sądzi że ma dzieci tylko po to żeby pożyczyć kasę w razie W i po to żeby miał kto koło nich chodzić na starość taka prawda a ja się w zupełności z Tobą zgadzam i nie mówię że Noe można w niczym pomóc bo można i wypada ale nie jak niektórzy mają manie jak są starzy to dzieci mają przy nich siedzieć 24 na dobę bo muszą albo im się należy a sami mogą stracić pracę albo rozwalić swoją rodzinę bo nie przesadzajmy każdy jest tolerancyjny i potrafi zrozumieć pewne sprawy Ale do pewnego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrewk    154

Sory ale to nie jest kącik pt. Rozmowy o d*pie Maryni. Dotyczy on konkretnego programu, a teraz aby coś przeczytać trzeba przekopywać się przez wasze mądrości życiowe... bezsens...

 

 


„Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie zajrzałem do internetu”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28742

popieram kolegę wyżej, był fajny temat, a zrobiliście chlew, idźcie do tematu Dziewczyna na gospodarkę czy jakoś tak, i tam róbcie syf do oporu, tutaj ludzie chcą czytac o programie Rolnik szuka żony, a nie przemyślenia paru chłopaków i zapatrzonej w siebie panny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@damianos i grego nie neguję Waszych opinii na ten temat, szanuję Wasz własny punkt widzenia. Oczywiście, w żadnym wypadku nie po to są dzieci... to ich własny wybór. Mi to wszystko będzie równo. A kochająca osoba przede wszystkim nie chce stać się utrapieniem i ciężarem, jeśli tak to otoczenie odbiera. Z kolei nie wyobrażam sobie, aby rodzice byli gdzieś w domu seniora, po moim trupie chyba.

Jednakże mając takie doświadczenie w życiu myślę, że to człowieka uszlachetnia i uczy pokory

 

P.S. ROLNIK SZUKA ŻONY

przeprasza za "syf" wg Was....no ładnie.

Nagrodźcie mnie banem i będzie ok.

 

Życzę najlepszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28742

bana nikt ci w Hyde parku nie da, chodzi tylko o to że temat mam w śledzonych, każdego dnia przychodzi kilkadziesiąt powiadomień, wchodzę w temat, czytam, a tu nawet słowa na temat programu czy uczestników, tylko przepychanki słowne, bynajmniej nie na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj