kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Kris94    23

Nie udzielałem się w tym temacie ale jednak po obejrzeniu odcinka muszę. Również uważam że zachowanie Ani było chamskie i wręcz prostackie. Dla Marka szacunek że spokojnie wysłuchał tego i nie dał się ponieść bo nie każdy by wytrzymał nie odpowiadając choćby słowem na takie "buractwo". Od początku przyjęła że Ona jest lepsza, ma lepszy dom, bardziej zadbany itd i On musi się przeprowadzić. Pewnie, facet który prowadzi duże gospodarstwo, które oprócz dzieci jest dla niego wszystkim w życiu, rzuci to dla takiej Pani tylko dlatego że ma bardziej zadbany dom i kilka kawałków pola z czego trochę truskawek czym tak się chwali - na prawdę nie wiem po co w ogóle zgłaszała się do tego programu a do tego na koniec jeśli już nie widziała szansy pokazała swoje prostactwo i jaka na prawdę jest zamiast rozstać się z klasą i godnością. Moniki również nie rozumiem, cały czas była "do przodu", wkurzało ją że Tomek nie okazuje wprost swoich zamiarów, nie przejmuje inicjatywy, a teraz jak już nieco się otworzył nagle zaczyna się wycofywać, no ale też nie do końca wiemy co działo się poza kamerami. Zbyszka i Ireny jakoś nie widzę razem w przyszłości ale kto wie, trochę mnie irytuje jak ktoś go o coś pyta lub z nim rozmawia a On nie wiedząc co odpowiedzieć ciągle hehehehehehe no hehehehehehe. Co do Łukasz to nie wiem jak w rzeczywistości z tym gospodarstwem, "teść" zadał dobre pytanie a odpowiedź że satysfakcjonują go duże plony można odbierać różnie, myślę że jakby to była jego pasja to trochę inaczej by odpowiedział a tak to nie wiadomo. Szymonowi i Marysi mogę jedynie życzyć szczęścia bo fajnie się zapowiada, z tego co widziałem w programie to nie powiem, sam chciałbym poznać taką dziewczynę jak Maria bo wydaje się fajną, normalną i skromną dziewczyną co teraz nie jest takie oczywiste. Tylko zachowanie jej ojca trochę słabe, zamiast zaakceptować czy poprzeć decyzję lub to czego Ona tak na prawdę chce to sam wie lepiej czego Ona potrzebuje i "szkoda jej dla takiego rolnika". O kurde, trochę się rozpisałem ale już nie będę skracał czy streszczał booo.... nie chce mi się ;-) Dodam że to tylko moje spostrzeżenia i zdanie, oczywiście nie musicie się z tym zgadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie widziałem całej rozmowy Marka. Facet może i się zaniedbuje, ale po wypowiedziach, sposobie bycia widać, że człowiek rozgarnięty, potrafi porozmawiać i wie co mówić. Zupełnie przeciwnieństwo Zbysia prostaka. Jestem spikojny raczej i opanowany do czasu, ale jakby mi ktoś lepy wręczył to wypaliłbym tekstem Na d*pę sobie przyklej, albo coś gorszego. Najwyżej by wycieli scenę.
Ciekawi mnie zdanie dziewczyn. Podsumujecie ostatni odcinek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    432

Kolego masz racje takjie zachowanie tylko mozna okreslic takim tekstem

A co do ajca Marii to chyba dziewczyna mało moze decydowac o sobie tak sadze a tekst bo sie uczyła i szkoda jej do inwentarza to juz w ogole bez komentarza a tatus chyba z tych co maja wysokie mniemanie o sobie i wyzej s**** niz d**** ma. A szymon pozytywnie i humorystycznie reagował wiec mysle ze spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fartom    11

No ojciec Marysi to ogólnie wyglądał na j**niętego w tej koszuli , a swoim zachowaniem jedynie to potwierdził. Zachowywał się jakby był jakimś profesorem lub właścicielem dużej firmy, ale jakoś nie było widać po nim ażeby zrobił jakąś wielką karierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

Śmiem twierdzic że jesli Szymonowi i Marysi nie wyjdzie to wlasnie bedzie to wina ojca marysi


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Panowie się rozpisali...jakie emocje...
P.Ani szkoda było zostawić tą starą 80...hehe...bo nie ma nawet co porównywać inwentarza i sprzętu P. Marka i jej- (chyba widziałam u niego jakiś fajny ciągnik?)
Jak dla mnie szkoda Marysi dla takiego mamusi muminka...obym się myliła - bo tak to spoko chłopiec.
Pan Z- jak dla mnie to cast away- Boniu uchowaj!
Reszcie nawet kibicuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quercus78    5

Jak na moje oko to pierwsza edycja była najlepsza, a teraz to komercja i lans. Najpoważniejszy z nich to Marek. A reszta to o rolnictwie może w książkach poczytać.


Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Po mojemu łukasz ma iną  prace 


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No o co z tego? Ja też mam wybitą boczną w drzwiach i tylną. Nie mam po prostu czasu czasu by jechać, kupić i założyć, ale to zrobię do zimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1562

Szyba szybą, ale w takim stanie wstydziłbym się komukolwiek ten ciągnik pokazywać :wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikcom20    190

rozczulacie się nad osiemdziesiątką i starą Anią jakby młodszych panien nie było np. Marysia i jej koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kula07    163

No o co z tego? Ja też mam wybitą boczną w drzwiach i tylną.

Dla mnie to jednak coś znaczy. W samochodzie jakby szyba była wybita to czas na naprawę napewno by się znalazł. A brakiem czasu można wszystko tłumaczyć.

 

Co do samego programu, rzadko oglądam a jak już to tylko dla Zbysia, to jest zdecydowanie gwiazda tej edycji, a sposób jego wysławiania pozostanie wręcz legendarny.

 

Nad kobietkami nie ma się rozczulać bo jak dla są średnie,nie licząc jednej z koleżanek Moniki.

Edytowano przez Kula07

Zapraszam na mój Vlog ;)

www.youtube.com/user/KulaXT/feed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja ich ocenie tak : pierwszy Zbyszek, :D "no wiesz, wiesz heheh" wypowiada się i zachowuje jakby miał coś z głową. nie dziwi mnie, że nie ma żony. Monika ogólnie fajna i ogarnieta dziewczyna i z tym Tomkiem będą pasować do Siebie i mam nadzieję, że im sie uda:) Marek: spoko gościu, widać że pracowity i życzę mu żeby znalazł jakąś kobietę, najlepiej taką która będzie mu dawała naprawdę dobre rady. łysy też fajny gość tylko ta jego wybranka... nie mogę na nią patrzeć :/ taki muł... kompletnie do niego nie pasuje. Szymon smieszny gościu i fajnie Sobie gospodarzy wybranka też ok, chociaż Ula bardziej by do niego pasowała. no ale tak wybrał (a) :) życzę prawie wszystkim powodzenia, prawie bo Zbyszkowi nie, niech dalej będzie sam tak będzie lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misio3p    2099

a ja ich ocenie tak : pierwszy Zbyszek, :D "no wiesz, wiesz heheh" wypowiada się i zachowuje jakby miał coś z głową. nie dziwi mnie, że nie ma żony. 

 

Z tego co pamiętam, to Zbyszek jest wdowcem.


24.07.2008 - 24.07.2023 - 15 lat na AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JPH2    25

No przecież Zbyszek to przezabawny i sympatyczny gośc, a przed kamerami to nie jeden z nas byłby zapeszony i zapominał języka w gębie.Wielcy nasi mówcy z TV obyci z kamerami jak zaczną nieraz cedzić słowa i co chwile słychać yyy w ich wypowiedziach to człowiek  dałby im coś na przyspieszenie tej gadki. A co do Marka a właściwie tych jego kobitek, to po cholerę one zawracały mu głowę i pisały do niego. Wielkie oburzenie bo muchy, bo bałagan itd. itp. ale przecież oglądały pierwszy odcinek i widziały co jest, widziały ,ze na takiej gospodarce niestety nie ma wczasów tylko praca i praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Praca ,praca ...To ja odwrotnie zapytam ...Po co Marek zgłosił się do programu ?  By znaleźć żonę ,jak i tak pewnie czasu dla niej mieć nie będzie ,ponieważ praca i praca ? Bronicie  Marka ,tylko za co go bronicie ? Dziś są czasy ,że jak się ma pieniądze  a nie ma czasu ,to się bierze firmę i ogrania dom ,obejście itp,ale trzeba mieć ten iloraz inteligencji ,by to rozumieć, widzieć . Wstydziłby się Marek (taki obszarnik ) pokazywać w tv  taki  burdel i syf wszechobecny .    

 W jednym jednak przyznam Wam rację . Faktycznie dziewczyny widziały ,że to burdeliewo ...ale kto wie... może myślały ,że dadzą radę posprzątać i Mareczka ''doprać ''  :rolleyes:  :lol: .

Edit: 

Najpewniej  Marek ze swoim gospodarstwem  specjalnie został do programy wybrany ,by wzbudzać kontrowersje i oglądalność zwiększyć .  ;)

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2444

@Meg5 o Marku masz dużo racji może i facet inteligentny ale chyba nie zaradny życiowo nie przywiązuje wagi do wyglądu ale z tych samotnych facetów na wsiach których znam to wszyscy mają taki do bałagan


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1441

a kto  zauważył, że Marysi się przytyło? :D

 

Nikt  nie  zauważył - tylko   [  Ty  ]   kobieta...  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akowicz111    159

Marek te lepy powinien tej ,,och i ach,, na czoło przylepić. A jak chciała zabłysnąć, to przez te parę dni mogła w tym obejściu pokazać co potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Chyba nie sugerujesz takim świętojebliwym, że złamali 6 przykazanie? Faceta zdobyła to przestała się starać. Brzucha nie trzeba wciągać. :D Kiedy miał przybrać jak odcinki toczyły się pewnie na przełomie max kilku tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj