kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Nikt tu nie ocenia tylko jaja sobie robi. Błąd za błędem w co drugim słowie, ale jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

jakiś problem widzę chyba że tak powiem  po % lub po całym dniu pracy też możesz popełniać błędy

 

 

Edytowano przez maniek20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    435

Kiedys słyszałem ze jesli ktos pisze z błedami to jego sprawa a ze inni sa zbyt przewrazliwieni czasami to juz bywa

A w końcu jak ktos moze to niech powie jaka róznica jak ktos mowi np żaba to nie wiadomo czy mysli ze pisze sie żaba czy rzaba a i tak kazdy wie o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28746

Jesteś Polakiem, pisz po polsku. W erze wyszukiwarek z automatyczną korekta błędów to nie trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturo    36

Szymon wybrał, a właściwie jego mama Marysię by mieć większą możliwość kierowania. Marek Anię na sztukę, ale już syn wypowiedział się w sposób jasny, że to najgorszy wybór. Monika podobnie, zresztą podczas kręcenia odcinków kogoś już poznała. Łysy chyba był na viagrze, bo ciągle po wybraniu Patrycji łzawiły mu oczy.

Zbych wiadomo, tylko że po wyborze przestał macać, a siedział jak truś, ciekawe kto mu dał tam wiesz pozwolenie na bro

Zbychowi irenka nie przypasiła i od miesiąca jeździ pod choczewo a teraz raczej do wierzchucina bo bogusia wróciła na rodzinne strony a co z tego będzie to się okaże 


Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2418

Przecież Bogusia powiedziała, że nie ma szans żeby coś między nimi było po tym jak ją odrzucił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od mówienia do robienia to droga bywa daleka a jak sama powiedziała że jeszcze by po chłopie poskakała to co się dziwicie że zmieniła zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturo    36

może chce się pobawić chwile jego kosztem niewiadomo 

 


Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koks    40

Ale ta Ania wymyśliła z tymi lepami, jak dla mnie szczyt chamstwa i poniżenie  :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

Na razie przepowiednie p. Rzucidło sprawdzają się. Z kolei ta cała Anka no co ona liczyła, jeżeli ktoś się zgłasza do programu to jedna rzecz jest pewna nigdy rolnik nie zostawi swojego gospodarstwa przez czyjeś widzi mi się. Kobieta szczyt chamstwa, naoglądały się w poprzednich seriach ładnych gospodarstw i teraz każda sobie myśli, że na gotowe do pałacu przyjdzie, miałaby zatem pole do popisu, tym bardziej, że jak widziałem jej dom to pałacem na pewno nie był, a to że kwiatki nasadzone, kto u Marka miał niby to zrobić??? na końcu wręczanie komuś lepów na muchy szczyt wszystkiego, już kiedyś napisałem, że Markowi wysypały się wszystkie kandydatki i tak poniekąd było a wybór tak jak  pisałem ostatnio tylko dlatego by umowę wypełnić...

Edytowano przez jaco25

Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

Monia też jakoś oklapła w tym odcinku.

 

no właśnie nie rozumiem jej. W poprzednim odcinku mówiła że Tomek za mało ma swojej inwencji a teraz ze za bardzo jest do przodu. nie dogodzi jej


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pracuje w którejś z 3 fabryk mebli w Lubawie chyba. Jest Ikea, Szynaka i jeszcze jakaś trzecia. Czy ktoś pracujący po 8 godzin, mający własną pracownię, hobby w pistaci zbieractwa, zwierzęta może być leniem? A może to nie jego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

Mi też Tomek nie wygląda na lesera ale kto wie pozory mylą... Za to hasełko Zbysia z ,,dzikimi chłopami" rozwaliło system :D


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

O co chodzi dokładniej, bo znów tylko urywki programu widziałem? Nie potrafi powstrzymać się od macania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2418

Po prostu Tomek w ostatnim odcinku nic nie wspominał o pracy, tylko mówił, że nic go nie trzyma, tak więc źle myślałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
womir    127

Ale ta Ania wymyśliła z tymi lepami, jak dla mnie szczyt chamstwa i poniżenie  :blink:

Wyszła na prostaczkę , a mogła się rozstać z klasą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mattti    456

Ja coś czuję, że ta Monika okaże się Anią bis z poprzedniej edycji. W końcu to rolnik szuka żony, czy poklasku?? Żebyśmy się nie zdziwili że odrzuci zaloty Tomka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    435

Nie no chyba bym nie wytrzymał takiej sytuacji jak Marek. Nie dosc ze go poniżyła zaczeła swoje wywody jak to jej dom ach ach a u niego to.... Wiec niech ktos powie po kiego kija pisała do niego list jak na odcinku przedstawiajacym kandydatów było widac co ma na podwórku wyglad domu itd fakt chłop sie postarał i troche ogarnoł 

A mówienie ze one mu cos w domu zrobiły i teraz zeby on jej pomógł i cos zrobił to juz złapała poziom ponizej 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris91    2993

Powiem wam, że gdyby Marek chciał wyremontować dom to bez problemu by wyremontować.... Ta Anka wywyższać się zaczęła tylko temu że dom ma "lepszy", a jego zwierzęta są więcej warte niż cały jej majątek... To samo tyczy się niedoszłego teścia Szymona.... Wpieniają mnie tacy wywyższający się ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj