kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kuba55    501

 Na poczatku programu powinna byc  inna piosenka , pasowala by typowo pod program , https://www.youtube.com/watch?v=ZpP_SnCxMxs


coraz gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

Na poczatku programu powinna byc inna piosenka , pasowala by typowo pod program ,

za takie piosenki powinno się ludzi zamykać i klucz wyj. ..ć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Tego typu piosenki ponizaja rolników.Żenujące i dla gimbasow.A Ci co piszą takie teksty to raczej nie wiedzą nic o rolnikach i ich ciężkiej pracy.
A co do Szymona to znalazło by się wielu takich fanatyków,tylko nikt sie nie przyznaje do swoich odchyleń.Robienie czegoś na pokaz słabo wyglada...
Tego typu piosenki ponizaja rolników.Żenujące i dla gimbasow.A Ci co piszą takie teksty to raczej nie wiedzą nic o rolnikach i ich ciężkiej pracy.
A co do Szymona to znalazło by się wielu takich fanatyków,tylko nikt sie nie przyznaje do swoich odchyleń.Robienie czegoś na pokaz słabo wyglada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mattti    456

Jak zobaczyłem po programie na FB ten ból d*pska starych Grażynek i Januszy oraz "Młodych, wykształconych z wielkich miast" xD o tego Szymona bo to przecież "TVPis, ciemnota, katoliban" i Bóg wie co jeszcze, to nie wiem, czy się śmiać, czy płakać. Sami chyba pokazują swój (jeszcze niższy) poziom :)

Edytowano przez Mattti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOME11    174

najlepszy był ten starszy siwy Pan ten myśliwy u niego większość rozmów sprowadzala się do jednego

ta minka mówi wszystko :D

 

q.png

 

jak dla mnie to on nie jednego na odwagę strzelił :D a jeśli nie strzelił to poczucie humoru raczej mocno średnie

 

najbardziej na + wg mnie Monika- pełna swoboda, bez nadęcia, miło, kulturalnie; ten wdowiec chyba najbardziej ogarnięty, minus za czerwone gacie, ale nic mi do tego

 

chłopy jak na razie bez szału, może się wyrobią choć w niektórych przypadkach wątpię; kilka dziewczyn wyglądowo fajnych, zobaczymy co w głowie:) 

 

na wygląd to się patrzy w zoo :D  jak dla mnie kozak wypowiedź, i tak bardzo prawdziwa w dzisiejszych czasach gdzie nie ma brzydkich kobiet, a są tylko niedoinwestowane

 

sytuacje :ph34r::

-wykonywałem kastrację ogiera 

-hipnotyzer kur 

-poznać bliżej te zwierzęta... i oczywiście Ciebie; no raczej pozamiatane 

-tak elegancka kobieta jak Ty, nie wiem.. może dzie masz kogoś; w dodatku w stosunku do dwóch kobiet to padło..

-czy byłabyś w stanie pokochać mnie?

 

szalona Agnieszka :D

 

a Szymon? jaki jest każdy widzi, określił na wstępie jasno swój 'target' i jeśli zgłosiły się do niego kandydatki czujące ten sam temat to sprawa jak dla mnie jasna i klarowna, a niektórzy tutaj głęboko buldupiący chyba mylą wiarę w BOGA z wiarą w PROBOSZCZA, a to są dwie całkowicie odmienne sprawy

 

w.png

 

oj chyba z niejednego pieca był chleb jedzony :D :D

Edytowano przez TOME11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Widzę kolega wyżej ekspert :D ale taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

TOME11@

racja Szymon od początku powiedział, że wierzący itd, ok szafa gra, ale po jakiego diabła co chwile o tym wstawki, dziwię się, że jeszcze z małego katechizmu nie zaczął lasek przepytywać choć wszystko jeszcze możliwe...


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MasterRoj    82

Co wam tak przeszkadza ta jego religijność? Może to że jest lepszy od was? :D

Edytowano przez MasterRoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cold_case    0

wg mnie ten program miał zastąpić lukę w TVP po "Ranczu", ale chyba nie do końca wychodzi, bo ranczo było komedią a tu jest kontrowersyjne show...


Nowoczesne maszyny chłodnicze - byle nie Chińskie. Służę radami serwisowymi, nie sprzedaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    435

Tylko własnie teraz jest Ranczo i to przed samym Rolnik szuka zony kiedys czytałem ze podobno boa sie ze spadnie ogladalnosc ze wzgledu na to ze Ranczo wróciło na antene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dziś usłyszał historie jednej z niedoszłych kandydatek z moich niedalekich okolic do obecnego ww. programu, która wysłała bodajże list do jednego starszego uczestnika programu. Jej syn gimnazjalista miał przez to nieprzyjemności w szkole wśród swoich rówieśników. Nakręcili z nim filmik wyśmiewający, ubliżający. Przestał chodzić do szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

będzie 4 edycja potwierdzona info

Maniek co dostales sie,ze wiesz o 4 edycji? Bede widziec kogos znajomego komu mozna kibicowac :)

Edytowano przez Ansja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Maniek co dostales sie,ze wiesz o 4 edycji? Bede widziec kogos znajomego komu mozna kibicowac :)

zobaczę w jakim stanie związkowym będę a z kąt wiem to już nie będę mówił

Dziś usłyszał historie jednej z niedoszłych kandydatek z moich niedalekich okolic do obecnego ww. programu, która wysłała bodajże list do jednego starszego uczestnika programu. Jej syn gimnazjalista miał przez to nieprzyjemności w szkole wśród swoich rówieśników. Nakręcili z nim filmik wyśmiewający, ubliżający. Przestał chodzić do szkoły.

szybko bym załatwił taką sprawę Edytowano przez maniek20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

Szkoda, że Monika nie wybrała tego na końcu wydawał się konkretny gościu, no i Marek pożegnał Hannę również się spoko wydawała..


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marti1980    31

Ta Łucja to taka druga Ula też wszystkich w domu niema.Jestem ciekaw kiedy Szymon wyspowiada na żywo swoje panienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Obejrzałem wczoraj pierwszy raz, ale tylko by zobaczyć jak z bliska wygląda Monika. ;) Dziewczyna 2 lata starsza ode mnie i jakby to delikatnie ująć; gospodarstwo trochę ją już zmęczyło. Nie dziwię się, ale jest za to naturalna. Ja kibicuję mojemu imiennikowi.
Co do tego amisza to ku..... jakiś fanatyk. Ktoś dobrze trafił, że będzie dziewczyny z Biblii przepytywał.
Łukasz i dziewczyny wydają się być ok, ale za to tego najstarszego to słuchać się nie dało.

Dziwo mnie pewna sytuacja. Na wsi mężczyźni jak i kobiety mają bardzo trudno znaleźć kogoś do związku. Jest program i nagle na jedną osobę jest kilkadziesiąt potencjalnych osób do związku. Pół Polski przejadą a w normalnej sytuacji nie sposób kogoś poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

będzie 4 edycja potwierdzona info

a Ty będziesz uczestnikeim?

Moim zdaniem to Szymon ma najfajniejsze dziewczyny, chetnie przygarnąłbym którąś 


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

Obejrzałem wczoraj pierwszy raz, ale tylko by zobaczyć jak z bliska wygląda Monika. ;) Dziewczyna 2 lata starsza ode mnie i jakby to delikatnie ująć; gospodarstwo trochę ją już zmęczyło. Nie dziwię się, ale jest za to naturalna. Ja kibicuję mojemu imiennikowi.

Co do tego amisza to ku..... jakiś fanatyk. Ktoś dobrze trafił, że będzie dziewczyny z Biblii przepytywał.

Łukasz i dziewczyny wydają się być ok, ale za to tego najstarszego to słuchać się nie dało.

 

Dziwo mnie pewna sytuacja. Na wsi mężczyźni jak i kobiety mają bardzo trudno znaleźć kogoś do związku. Jest program i nagle na jedną osobę jest kilkadziesiąt potencjalnych osób do związku. Pół Polski przejadą a w normalnej sytuacji nie sposób kogoś poznać.

Pół Polski sie zjeżdża bo to pierwszy casting, w którym być może nie trzeba znajomości aby w tv zaistnieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj