kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jaco25    300

Nie ma problemu ktoś pewnie by się znalazł :P  Jakieś wymagania??? :D


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Oczywiscie taki co lubilby w pilke nozna pokopac troche i wieksze poczucie humoru niz ja mam  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

wieksze poczucie humoru? to takiego nie znajdziesz :D


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28746

Koleżanko, szukasz chłopa na sile? To idź do tematu agrorandka a nie syf w innych tematach robisz, wszędzie cie pełno, i nigdzie nie na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Koledzy sąsiedzi jak mi zaczniecie szukać tego kawalera to i ja w końcu w programie jeszcze wyląduje ha ha .
Pajej razem wystapimy bedzie odlotowo.
Dopiero wtedy oglądalność wzrośnie xD.

Edytowano przez AnnaHejniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

Monika bardzo fajna, pasuję do niej gość, który jest wdowcem. Łukasz też miał fajne kandydatki i z pozytywów tego odcinka było by na tyle. Zbigniew przesłodzony a ten Szymon chyba trochę przesadza z tą Jego ortodoksyjnością....


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Jaco to tyt przesadzasz !!! .Szacunek należy się Szymonowi i to wielki .Teraz mało kto nie boi się mówić i pokazać czynami ,że jest prawdziwym katolikiem  .Dla większości wiara kończy się na odbębnieniu mszy niedzielnej .Kibicuję Szymonowi :-).


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

Oj Rafałku mam styczność na co dzień z takimi to wiesz pierwsi w Kościele a jakby przyszło co do czego to utopili by Cie w przysłowiowej łyżce wody, chociaż wcale nie twierdzę, że Szymon taki jest jednak jak dla mnie zbyt wiele tych wstawek ale to tylko moje zdanie...


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Jacek ja tylko piszę o Szymonie i twierdzę ,że gość jest uczciwy i trzyma się wiary i ma odwagę pokazać ,że jest wierzący  .Fakt znam też ludzi takich o których wspominasz .Artur bez jaj ,to co piszesz jest beznadziejne .Zazdrościsz Szymonowi ,czy jak ?.


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

choroby się nie zazdrości. Też jestem wierzący, ale toleruje ludzi z innymi poglądami. I czasami zastanawiam się kto ma racje.

Zobaczysz jaka z tym Szymonem bedzie szopka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marti1980    31

On wygląda z tą brodą jak amisz.Jestem katolikiem ale ktoś taki jak on jest dla mnie wzorem jakim człowiekiem bym się stać Niechciał.Jest umnie w okolicy rodzina w której jest dwóch braci z podobnym podejściem i co ciekawe też starzy kawalerowie.Nikt im nie pasował bo jak dziewczyna nie miała odcisków na kolanach od klęcznika to była źle wychowana.I tak upłynęło 40lat.Ale ksiądz co niedziela na obiedzie a mamusia pierwszy plotuch w gminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

jaki Szmon jest taki jest ale dziewczyny fajne przyjechały do niego


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Artur kolego ..zobaczymy ,jak się sytuacja ułoży z Szymonem .A ,co do wiary to się ją nosi w sercu .I nie każdy musi ,czy ma taką potrzebę jej okazywania innym ,ale są też ludzie ,którzy bardziej ją okazują na zewnątrz .Sam znam sporą grupę dziewczyn i chłopaków ,którzy tak robią .


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

Ja co prawda nigdy nie oglądałem nawet jednego odcinka, ale dzisiaj przeczytałem recenzje.. Rzecz jasna mnie zaciekawiła ta rolniczka, a właściwie to jej wybrankowie. Jak można na randce nawijać o uprawie, sianokiszonce itp., rozmów o pracy (jakiejkolwiek) należy unikać, równie dobrze można o pogodzie rozmawiać, a najgorsze co można zrobić to zachwycać się urodą kobiety, a szczególnie takiej jak ona czyli niezależnej, pewnej siebie i ładnej. Przecież ona to wszystko wie i z pewnością wielokrotnie to juz słyszała od mężczyzn, nuda, nuda, nuda. Z taką kobietą trzeba postępować dokładnie odwrotnie niż wszyscy, onieśmielać ją, wręcz zbywać, urzec czymś, ale nie usiąść i z jęzorem na wierzchu zachwycać sie jej urodą... Tu ma szanse jedynie ktoś, kto nie będzie się zachowywał jak misiaczek.

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STANK    15

no właśnie grego czym można urzec taka dziewczynę jak Monika pewnie nie kastracją ogiera ,  pewnie trzeba było by ją czymś zaciekawić  jej pasją są zwierzęta więc coś w tym kierunku , ale to nie ma znaczenia bo to ona wybiera i wybierze według swojego gustu a pewnie kogoś sobie upatrzyła , a z pierwszym chłopakiem gadała o uprawach dlatego że taki temat się nawinął bo on jako jedyny jest z gospodarstwa  więc sobie pogadali zresztą on trochę onieśmielony był jednak kamery itd nie każdy czuje się pewnie   z innym gadała o kogucie , a z następnym o pszczołach , to co w listach jej napisali to o tym temat zaczynała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magronowa    0

no właśnie grego czym można urzec taka dziewczynę jak Monika pewnie nie kastracją ogiera ,  pewnie trzeba było by ją czymś zaciekawić  jej pasją są zwierzęta więc coś w tym kierunku , ale to nie ma znaczenia bo to ona wybiera i wybierze według swojego gustu a pewnie kogoś sobie upatrzyła , a z pierwszym chłopakiem gadała o uprawach dlatego że taki temat się nawinął bo on jako jedyny jest z gospodarstwa  więc sobie pogadali zresztą on trochę onieśmielony był jednak kamery itd nie każdy czuje się pewnie   z innym gadała o kogucie , a z następnym o pszczołach , to co w listach jej napisali to o tym temat zaczynała

 

Dokładnie :) Gdyby mi na pierwszej randce koleś opowiadał o kastracji ogiera to, no cóż... raczej więcej byśmy się nie spotkali. W ogóle strasznie nieśmiali byli ci kandydaci Moniki. Nie mniej jednak bardzo jestem ciekawa kolejnego odcinka i tego, kogo wybiorą rolnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

 

o właśnie grego czym można urzec taka dziewczynę

Przede wszystkim pewnością siebie, dystansem do siebie, poczuciem humoru, dojrzałością.  Czy był tam ktoś taki?

 

Kobiecie trzeba grać na emocjach, onieśmielać ją, nie pokazywać, że nam zależy, nie imponować i miec poczucie humoru. Ogólnie to więcej wiem czego nie robić niż robić hehe. Fajny temat miał moim zdaniem koleś o swojej łysinie, nieszablonowy, odważny, można pożartować i porozmawiać na luzie na początku, a to ważne.

 

W ogóle dla mnie takie siedzienie naprzeciwko siebie i wymyślanie na siłę tematów jest ciężkie i stresujące dla obu stron. Już wolał bym sie umówić na spacer czy np. na wspólne zakupy w jakieś galerii, dziewczyny chyba lubią modę, doradzać, przymierzać?. To by mogła być całkiem fajna zabawa na luzie i przy okazji można by niejako porozmawiać, a kupować przecież nic nie trzeba. No, ale wiadomo, że tu jest to nie realne i raczej tyczy się to młodszych dziewczyn.

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467

najlepszy był ten starszy siwy Pan ten myśliwy u niego większość rozmów sprowadzala się do jednego


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marti1980    31

Ten zapomniałem imienia(co miał taki roz.....b na podwórku)wyskoczył z tym serem jak poj...y.Szkoda że nie zapytał jej o luz zaworowy w SW400.Mine miała niezapomnianą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

Ja co prawda nigdy nie oglądałem nawet jednego odcinka, ale dzisiaj przeczytałem recenzje.. Rzecz jasna mnie zaciekawiła ta rolniczka, a właściwie to jej wybrankowie. Jak można na randce nawijać o uprawie, sianokiszonce itp., rozmów o pracy (jakiejkolwiek) należy unikać, równie dobrze można o pogodzie rozmawiać, a najgorsze co można zrobić to zachwycać się urodą kobiety, a szczególnie takiej jak ona czyli niezależnej, pewnej siebie i ładnej. Przecież ona to wszystko wie i z pewnością wielokrotnie to juz słyszała od mężczyzn, nuda, nuda, nuda. Z taką kobietą trzeba postępować dokładnie odwrotnie niż wszyscy, onieśmielać ją, wręcz zbywać, urzec czymś, ale nie usiąść i z jęzorem na wierzchu zachwycać sie jej urodą... Tu ma szanse jedynie ktoś, kto nie będzie się zachowywał jak misiaczek.

 

Mnie też to przeszło przez myśl że na randce to trzeba kobietę czymś zainspirować, zaciekawić a nie o sianokiszonkach, rzepakach itp. o tym to można z kolegą przy browarze pogadać.


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj