kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lukasx21    165

Ciekawe, że pani bizneswoman nie dostała się do programu, a może sama zrezygnowała?


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafik87    16

a mnie zdziwiło że Ci młodzi przed trzydziestką się nie dostali. Tego leśnika skreśliłem już na początku a tu taka niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28742

musi być show, musi być zróżnicowanie, jakby sami młodzi byli to nie byłoby różnorodności, i program by tylko młodzi oglądali, a jak będzie trochę starszych osób to i dziadek i wnuczek program obejrzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

gdybym to ja sie zgłosił to najpierw czytałbym listy, a na zdjecia patrzył dopiero gdy za duzo listów miałbym na tak

 

Oj kolego, ile razy Ci mówiłem zgłoś się. Wkońcu byłby ktoś znajomy z moich stron. Jak będzie następna edycja to wysyłasz zgłoszenie bez dyskusji :D


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulak    6

musi być show, musi być zróżnicowanie, jakby sami młodzi byli to nie byłoby różnorodności, i program by tylko młodzi oglądali, a jak będzie trochę starszych osób to i dziadek i wnuczek program obejrzą

Dokładnie, tv kłamie, nie liczy się ilość listów jak zapewniają, a rozciagłość wiekowa. Nawet gdyby leśnik otrzymał 10 listów, a któryś młody 1000, i tak wybraliby leśnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

Oj kolego, ile razy Ci mówiłem zgłoś się. Wkońcu byłby ktoś znajomy z moich stron. Jak będzie następna edycja to wysyłasz zgłoszenie bez dyskusji :D

zaczynam sie bać że Ty mnie wyręczysz z wysłaniem zgłoszenia i postawisz mnie przed faktem dokonanym


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Nawet chodziło mi to po głowie :lol: hahaha


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magronowa    0

Zapowiada się, że to będzie dość nudna edycja. Tylko ta rolniczka wydaje się w miarę normalna, reszta to sami nie wiedzą czego szukają, a już ten łysy koleś to w ogóle ma się za nie wiadomo kogo. Jedyna nadzieją na ożywienie tego nudnego show będą ciekawe osoby wybrane przez rolników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

to że faceci są troche dziwni to tym ciekawiej się zapowiada. Tak Monika bardzo pozytywnie wypadła


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Nawet chodziło mi to po głowie :lol: hahaha

Pomogę Tobie pisać to ogłoszenie dla Pajeja, to jak coś to mów kiedy i razem damy radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Luki A Tobie tez trzeba napisać zgłoszenie,bo zima idzie i znowu tylko kufajka Ci została :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    435

Lepiej niech ma ciepła kufajke niz zimna kobiete :D

Edytowano przez damianos95

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

Pomogę Tobie pisać to ogłoszenie dla Pajeja, to jak coś to mów kiedy i razem damy radę :)

mam sie bać?


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MasterRoj    82

Co tal luki u ciebie słychować?

 

Pierwsza seria była ciekawa bo trochę nowum, na drugą już mi się nawet patrzeć nie chce, wszystko takie naciągane,

Powinna być tylko jedna kandydatka czy kandydat a nie spęd zrobią przed kamerą i widowisko dla gawiedzi.

Najlepszą satyre na ten program zrobili w necie "Wojtas szuka żony" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STANK    15

moim zdaniem najlepiej wypadła ze wszystkich, czytała listy, a nie tylko na zdjecie patrzyła.

Największe rozczarowanie to Szymon niby taki pobożny chce tylko katoliczke a babtystka była ładna to ja wybrał, ta co w zakonie była powinna do niego pasowac ale grubsza wiec niw wybrał zal

inni podobnie tylko na zdjecie patrzyli

 babtyści to chrześcijanie też są to nie wiem o co tyle krzyku , Szymon mówił o katoliczce  ale nie żeby aż zakonnica , w naszym kraju 90% ludzi to katolicy tylko ile tak naprawdę jest praktykujących  może z 20 %

zresztą to ich wybór każdy typuje według swojego gustu , tak naprawdę to loteria być może w śród tych listów jest fajna osoba ale po liście i zdjęciu oni tego nie wiedzą bo z setki  listów muszą wybrać 10 ,a po przeczytaniu z 20 listów w głowie zrobi się taki mętlik że pewnie pierwszego listu i tak by sobie już nie przypomnieli więc typują na tak i nie  i nie wiadomo  a może ktoś chce się tylko w telewizji pokazać jak u Moniki był list i zdjęcie goscia który zajmuje się modelingiem  mnie się wydaje że napisał do niej tylko po to żeby pokazać się na ekranie a może telewizja go zauważy , jego list o ile wiem poszedł na nie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koks    40

U Marka trochę wpadka z tą rozgrzebaną łazienką. Chyba się nie spodziewał że przejdzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28742

czemu wpadka, życie, remont się w 4godz. nie zrobi

a że przeszedł to wiedział na pewno wcześniej kilka dni przed wizytą Marty, przecież nie pojechała do nich na pałę, bez żadnego kontaktu wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U Marka trochę wpadka z tą rozgrzebaną łazienką. Chyba się nie spodziewał że przejdzie dalej.

to nie była żadna wpadka tylko specjalnie u niego pokazali żeby podnieść oglądalność jakoś u innych po domu nie chodzili tylko u niego bo zobaczyli że burdel jak po imieninach i to było tylko po to by właśnie trochę szumu się zrobiło tak jak tu na forum 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

Pomogę Tobie pisać to ogłoszenie dla Pajeja, to jak coś to mów kiedy i razem damy radę :)

 

Anna Hejniak pomartw się o siebie :P:D


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Jaco hm...może i tak,ale możesz mi przywieźć swojego kolegę kawalera,bo daleko nie masz ...
No i jeszcze może świadkiem zostaniesz i weselna będziesz pił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj