kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
miglanc88    116

Eeeeee lepiej było zapytać czy sama pisała zgłoszenie , do jakiegoś kandydata. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rusto    1

A czy macie jakieś swoje sposoby aby poznać że druga połówka zdradza?


happy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

Pfff: zabierz jej tel, napisz do najlepszej koleżanki że jesteś w ciąży, jak odp:z kim? Będziesz wiedział. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    458

Dość stary ten żart ale nadal godny ;)


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
valeTudo    25

Pfff: zabierz jej tel, napisz do najlepszej koleżanki że jesteś w ciąży, jak odp:z kim? Będziesz wiedział. ;-)

 

HAHA :D MISZCZ !!! :D

Pfff: zabierz jej tel, napisz do najlepszej koleżanki że jesteś w ciąży, jak odp:z kim? Będziesz wiedział. ;-)

 

HAHA :D MISZCZ !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

wiadomo że mi nie grozi bo ze mną to panny ze wszystkich okolic latają,no i nie tylko panny bo i mężatki ma się to coś,,

Edytowano przez SlawekLubelskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MagoKJ    17

No no kolego to co robisz na forum jak masz ograniczony czas..no bo jak obrobisz te wszystkie panny i mężatki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie rzadko jestem bo jak pojade w pole do sąsiedniej wsi to i tydzień mnie potrafi nie być i nie chodzi tu tylko o sklep gs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korjop    0

Cześć :) Pewnie wiele osób skomentuje ten post negatywnie ale cóż mi szkodzi spróbować w końcu nikt mnie tu nie zna i palcami wytykać mnie nie będą ;p Do rzeczy.... Szukam chłopaka... rolnika ... najlepiej hodowce bydła.... A tak serio za niecałe pół roku mam wesele koleżanki i samej nie pasuje iść ;) Więc chłopak by się przydał najlepiej z hektarami gdyż zawsze marzyłam o dużej farmie ;) Tylko oczywiście nie taki zacofany rolnik który nie wie co to airmaxy i rayban-y i jeździ starym golfem ale taki który potrafi się odnaleźć w dzisiejszym świecie :) Ktoś powie że szukam księcia z bajki, lecę na kasę itp ale wole nie tracić czasu na pisanie z kimś kto mnie nie będzie interesował więc piszę od razu o co mi chodzi i kogo szukam :) coś o mnie.... Miła, bezpośrednia 25 letnia dziewczyna pracująca mieszkająca na wsi i zajmująca się niewielkim ok 4 ha gospodarstwem (oczywiście z niewielką ale zawsze hodowlą bydła ;)). Zainteresowanych proszę o pisanie prywatnych wiadomości.

Dodam jeszcze że jestem z woj świętokrzyskiego, co nie znaczy że nie mogę poznać kogoś z dalszych woj jeśli by tylko chciał przyjechać na jakieś spotkanie.

ps Raczej potencjalny kandydat do pisania powinien być w miarę szczupły ;) sory ale nie lubię misiów chyba że pluszowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

to teraz posypia sie propozycje.

Powiem Ci szczerze ze troche blacha od Ciebie leci. Powiedz mi w czym jest lepszy rolnik co ma starego golfa ale ciagnik za 50 czy 200tys od tego co ma merca a ciagnik to stary ursus c380? pytanie drugie w czy jest lepszy ten co ma krówki od tego co ma same roslinki?

kolejne pytanie który chłopak lepszy z ha i krowami który ugania się za spudniczkami czy biedniejszy a wierny?

Nie martw sie nie bede sie chwalił co ja mam, a czego nie mam, bo to nie o to chodzi. wazne jest to kim sie jest.


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    432

Kolezanko widac ze jednak lecisz na wyglad i kase ale mniejsza o to z takim podejsciem do zycia to poszukaj sobie takiego na pare dni i ty bedziesz szczesliwa i ten ktos bo stały zwiazek z tb nie ma raczej szans zeby stworzyc a no chyba ze znajdziesz jakiegos mało rozgarnietego ale przystojnego ksiecia z bajki to moze moze ale takich to lepiej szukaj w miescie na wsi takich brak

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Panowie śmierdzi trolem na mile także nie ma się co denerwować, przecież wątpię w to żeby aż taka osoba mogła by być z drugiej strony chociaż w życiu wszystko jest możliwe. aha potencjalny kandydat będzie musiał być zawsze o krok przed innymi bo mu ta luba spierdzieli jak inny z większym Jeleniem się pojawi :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj