kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bratrolnika    28702

A ten warzywnik co uprawia cukinie i dynie to wiesz ze z Twojego powiatu Wszeliwy koło Sochaczewa w kierunku Sannik

Na Vivie w Rybnie nie mógł nić wyrwać to poszedł do programu

 

wiem, kolega brata zna tego człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2444

do programu wejdzie jedna dziewczyna jeden starszy i trzech młodych żeby była piątka


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Izolda dobrze, że powstrzymałem się przed napisaniem swojego postu na temat kandydata dla dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

Czyli jacy?

Kto jak kto ale ty wiesz najlepiej


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STANK    15

jeśli przyjrzeć się grupie wiekowej uczestników jest podzielona na trzy podgrupy do trzydziestu lat jest 4 kandydatów , między trzydzieści a czterdzieści trójka kandydatów , i po czterdziestce trzech ,

więc pewnie z każdej grupy wiekowej wezmą kandydata który będzie bardziej popularny , z grupy po czterdziestce pewnie myśliwy jeśli będzie jedna dziewczyna to  motocyklista przejdzie była by to grupa po trzydziestce , i dwóch kandydatów przed trzydziestką więc pewnie był by kandydat od biblii i jako piąty to nie wiem kandydat od patisonów albo kandydat który złapał byka za rogi , ale może być tak bo facetów jest ośmiu a dziewczyny dwie , i mogą dostać dużo listów więc przejdą dalej i będą dwie dziewczyny i trzech facetów to wtedy wliczając że przejdzie myśliwy zostaje jeszcze dwa miejsca , może załapać się motocyklista  i kandydat z najmłodszej grupy  , ale to nie bardzo wiadomo który z czwórki , a może  będzie całkiem inaczej zobaczymy na jesieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mattti    455

"Kandydat od Biblii" to Szymon ;)

Hehe, do września myślę, że wszyscy zdążą się nauczyć imion :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

wątpie.... w przyszłym tyg zapomnisz o istnieniu tego programu a co dopiero ludzi którzy tam wystepuja.... do wrzesnia daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

maja swoja lata wiec jak chca miec dzieciaki to nie ma na co czekac


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
parobas    6

Dwie kobietki z charakterkiem ..super .

 

Zeby tylko obydwie weszly, to bedzie sie dzialo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

ale ona jest, a przynajmniej sprawia powytywne wrazenie, w przeciwieństwie do tej drugiej 


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj