kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
TOME11    174

Przed tobą nic się nie ukryje :D

https://www.instagram.com/p/BA6mT7jrIte/?taken-by=kubakordi Marta, to była naprawdę świetna dziewczyna, dość że ładna, to jeszcze pokochałaby go jak nikt inny, ale ten Rafał, to zwykły pajac...  <_<

 

jak dla mnie to pustostan Marty wyszedł w ostatnim odcinku, a dorzucając jeszcze jej związek z Łukaszkiem ocenę pozostawiam wam :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

TOME1 dokładnie Marta ładna to może i jest ale czy u niej mądrość idzie w parze z urodą?? chyba nie... a Łukaszek (ten od Anki) podobno jej facet nie dość, że śpioch i leń to jeszcze zatwardziały Platformiarz.


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

mi to wyglada na serial Kiepscy... Marta też w szpitalu chyba robi a ten....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina91    2

"Szoł" czy też nie ;) a ja i tak czekam na pilotażowy odcinek 3 sezonu :) może jacyś fajni rolnicy będą i w koncu się odwaze i zglosze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

po co ci w tv szukac tu masz chłopaków do wyboru do koloru


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina91    2

Tylko ze w tv poza tym ze chłopaki powiedzą coś o sobie (wiadomo na forum też mogą) to widzę jak wyglądają, czym się zajmują w gospodarstwie itp... poza tym nawet w krótkim "filmie" o sobie widać kilka cech charakteru o których nie każdy mowi(np czy ktoś jest wesoły, towarzyski czy bardziej skryty) chociaz z tym tez roznie bywa (stres,kamery) ale zawsze to więcej niż nawet zwykle zdj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    435

Koleżanko powiem tak kamery zmieniaja człowieka i niektórzy wrecz negatywnie sa odbierani z kamer niz w realu czesto przez stres brak obycia wkoncu to cos nowego i nie wiemy jak sie zachowac w codziennej sytuacji gdzie na codzien sie nad tym nie zastanawiamy tylko robimy.

Można się wiele dowiedziec od ludzi poznanych w internecie chociaz z własnego dswiadczenia powiem ze mało rozsadnych ludzi a jak ktos jest powazny i bierze na serio cos to jest wysmiany ale taki juz jest internet. Sam poznałem wiele osob chodz wiem ze bycie szczerym od poczatku z dzieczynami kobietami sie nie opłaca chodz w sumie po co ktos kto nas nie akceptuje tyclko od poczatku chce zmieniac.... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

bycie szczerym sie nie opłaca? no ciekawe ciekawe


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    435

Kolego oczywisie ze sie nie opłaca a szczegolnie z kobietami o ile w realu to pomaga to w necie tylko szkodzi mowie z własnego doswiadczenia a nie wyssane z palca.

Nikt nie jest idealny ale wiekszasc kobiet szuka w internecie ksiecia z bajki z duzym dobytkiem a tych normalnych jest bardzo mało. normalne czyli te które chca kogos poznac i szukaja miłosci a nie faceta z kasa oczywiscie oczywiscie nie mowie ze kasa nie ma znaczenia w zyciu bo kazdy wie ze to bzdura ale nie zeby na niej opierac zwiazek

Edytowano przez damianos95

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

ale jak bede sciemniał to co mi to da ka krutko ok ale na dłuzsza mete?


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuckyLuke12345    230

Witam wszystkich  Karina co chcesz wiedzieć np o mnie ja nie muszę występować w tv a tym bardziej w tym oszukanym programie ( Rolnik szuka żony ) jestem skromnym   człowieczkiem ja nie muszę w tv występować żeby mi dziewczyny listy pisały chociaż to by było miłe ja jestem szczery i nie potrzebna  mi jest sława ,bo jak by mi na kimś na prawdę zależało to ja bym tej osoby nie mógł okłamywać czy coś ukrywać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina91    2

"Witam wszystkich Karina co chcesz wiedzieć np o mnie "

Może na początek jak wyglądasz (chociaż nie żeby to wyglad był najważniejszy) a co do tv to jednak można zobaczyć czy dany rolnik wygląda raczej jak któryś z poprzednich edycji czy jak bohater "chłopaków do wziecia" bo chyba nikt nie powie ze nie ma różnicy...

Edytowano przez karina91

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris94    23

Takich bohaterów "chłopaków do wzięcia" na szczęści raczej nie spotkasz ;-) Widziałem 1 czy 2 odcinki z ciekawości i to po prostu jakaś tragedia. Cały serial i ludzie w nim wyglądają jakby kręcone było co najmniej 10 lat temu. Obecnie nie znam żadnych osób które wyglądają lub zachowują się w ten sposób, nie wiem, być może w innych rejonach Polski tak jest ale też ciężko mi uwierzyć. Co do poznawania w internecie, w programie itp. to moim zdaniem ciężko znaleźć kogoś kto na prawdę by pasował. Sam wiem (mimo młodego wieku) że jednak bez spotkań w cztery oczy już na początku znajomości ciężko aby trafić idealnie. Zawsze potrzeba kilku spotkań przez które zobaczymy jaka dana osoba jest w rzeczywistości, czy znajdujemy wspólny język oraz najważniejsze jak czujemy się w swoim towarzystwie i żadne opisy czy zdjęcia w internecie tego nie zastąpią a nawet przedstawienie danych osób w telewizji (przed kamerami człowiek potrafi zmienić się diametralnie  ) co nawet widać po związkach w programie - ile było osób które wyglądały w porządku, ile par wyglądało na idealnie dobrane a po pewnym czasie widzimy ile zostało prawdziwych związków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Może przeniesiecie tę pogawędkę na PW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Kris nie obrażaj uczestników programu ''Chłopaki do wzięcia '' po pierwsze to nie masz takiej odwagi ,żeby wystąpić w TV tylko tu udajesz odważnego i obgadujesz za plecami .Po drugie jest kilka osób w programie ,które wiele zrobiły w swoim życiu mają ogromną wiedzę chociaż ,by techniczno-budowlaną i inne .Ja zaledwie ze 3 odcinki widziałem ,ale gadanie takie ,żeby obrażać tych ludzi jest niesprawiedliwe .

Karina Ty też się kreujesz nie wiadomo na kogo i szukasz dziury w całym .Nawet zdjęcia nie potrafiłaś dodać swojego i o czym my tu dyskutujemy .

Przychylam się do postu Thomasa ,że rozmowy powinniście przenieść na grunt prywatny .

Wesołych i pogodnych Świąt :-)


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina91    2

To Twoim zdaniem Rafał na logo się kreuje bo chętnie bym sie dowiedziała :) co do rozmów na forum to nie miałam zamiaru opisywać jakichś prywatnych "spraw" a jeśli ktoś uważa ze tak wyszło to przykro mi bardzo... a zdj mogę wysłać komuś prywatnie bo co do wstawiania na forum to jakoś wole nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Chciałem Tobie odpisać na pocztę ,ale coś jest nie aktywna .Nie będę forum zaśmiecał .Mi zdjęcia Twojego nie potrzeba .


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

A ja akurat nie miał bym nic przeciwko w ocenie urody koleżanki kariny. Kto wie, może akurat tutaj pozna kogoś ciekawego i nie musiała by szukać w kandydatach do rsż. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj