kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
artur125    1327

ojej dziękuję za troskę ale nie musicie mnie tu reklamować bo kobiety nie wymagają reklamy :) a tv nie traktujmy jako ostateczność tylko jak jedną z dróg w danym momencie.

pracujesz,studiujesz,opalasz się na motyce faktycznie reklama jest zbędna. W ramkę Cie można oprawić.Wyślij mi zdjęcie to sobie nad łóżkiem powiesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28742

A ja wiem skąd pochodzi i jak wygląda :)

 

no to nie jest źle, Andrzej z okolic Płocka, to Linka pewnie też, czyli nie za daleko

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka    17

@bratrolnika może jeszcze na ogólnym cały adres napisze? masz pytania to jest poczta.

 

@andrzej i co daje Ci ta wiedza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jesteś zawiedziona, że Cię zna i nic poza tym czy chcesz trzymać się od niego jak najdalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

A co to za różnica  ,jeśli zna to obawa jest o prywatność i tyle ,a musiał by byc głupcem aby to zdradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tomasz źle mnie zrozumiałeś. Chodzi o pogłębianie znajomości a nie cokolwiek innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka    17

jeżeli ktoś ma jakieś pytania i ciekawią go szczegóły to naprawdę zachęcam na priv ja nie gryzę a na ten czas nie zmieniajmy głównego wątku bo tu rozmawiamy o programie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fox84    10

W dwóch edycjach wystąpilo już paru panów

Każdy w innym typie urody i charakteru

Stąd moje pytanie do Linki

Który z panów podobał Ci się najbardziej?

A może jakieś konkretne cechy w kilku?

Będą mieli panowie rozeznanie cóż Cię interesuje

Sam jestem ciekaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka    17

To zachęcam, żeby pozostałe dziewczyny z AF odpowiedziały na takie pytanie bo może być ciekawie zobaczyć jakie my kobiety mamy typy :D

 

W moim przypadku w I edycji osobowościowo  Zbyszek taki swój chłopak, reszta nie mój typ ale w II edycji: moim faworytem zdecydowanie był Robert, zdecydowany, szukał w kobiecie cech kobiety żeby stworzyć normalną tradycyjną rodzinę i taki ułożony. Z innych uczestników to podejście do życia Grześka który był konkretny nie bawił się dziewczynami, jak czuł faworytkę to podziękował pozostałym dzięki czemu i one i on wyszli z podniesioną głową ale i szaleństwo Rafała też w pewien sposób było fajne, no ja akurat na młota w wesołym miasteczku bym pierwsza poszła ale jak kto lubi i jak czuje się na siłach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatex11    0

A mój typ to Mariusz z II edycji, bardzo uczuciowy, szczery, zaangażowany, Grzegorz z II edycji też niczego sobie ale jeśli chodzi o osobowość to Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

To ja powiem że Linka a raczej jej poglady mi sie podobaja takiej kobiety mi trzeba, tylko troszku za daleko...


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

tylko że jeszcze nie wiemy czy koleżanka ma potrzebe być znaleziona, albo wpadła na forum tylko sie rozejrzeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Grzegorz i Robert z II edycji, konkretni i wiedzieli od początku czego chcą, nie ma co się oszukiwać, że wygląd też jest ważny ;) i dla mnie wzrost bo sama mam 1,81cm ;) a co do młota Linko to na niego koniecznie z pustym żołądkiem i mocnym sercem ;D ja poszłam bo mnie namówili a jak zeszłam to dochodziłam do siebie przez pół godziny :D 


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

haha ;)

koleżanko... :wub:  :P

 

Grzegorz i Robert z II edycji, konkretni i wiedzieli od początku czego chcą, nie ma co się oszukiwać, że wygląd też jest ważny ;) i dla mnie wzrost bo sama mam 1,81cm ;) a co do młota Linko to na niego koniecznie z pustym żołądkiem i mocnym sercem ;D ja poszłam bo mnie namówili a jak zeszłam to dochodziłam do siebie przez pół godziny :D

widze ze lubisz taniec, tak sie składa ze ja tez, ale za ,ały jestm dla ciebie :)


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fox84    10

Pajej nie przejmuj się odległością

Jak dobrze to rozegrasz to podróż tylko jeden raz
W drodze powrotnej przywieziesz Linkę że sobą

Gosia, przy mnie jeszcze szpilki 14-spokojnie z założysz

Puki co miłych romansów życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka    17

@Fox ale przecież odległość to jedno a obustronne zainteresowanie to drugie. Dlaczego zakładasz, że ja mu się spodobam albo on mi? chemia też się liczy w związku chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatex11    0

tylko że jeszcze nie wiemy czy koleżanka ma potrzebe być znaleziona, albo wpadła na forum tylko sie rozejrzeć ;)

 

Bingo, temat forum: Rolnik szuka żony a nie szukam męża no więc nie wiadmo kto tu czego szuka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

@Fox ale przecież odległość to jedno a obustronne zainteresowanie to drugie. Dlaczego zakładasz, że ja mu się spodobam albo on mi? chemia też się liczy w związku chyba?

a to nie wystarczy jak Kolasa w Kogel mogel, postawić pół litra, z teściem dogadać sprawe i gotowe?

Bingo, temat forum: Rolnik szuka żony a nie szukam męża no więc nie wiadmo kto tu czego szuka ;)

też szukasz żony? taka moda na związki partnerskie, że liepiej zapytać :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj