kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Linka    17

jak facet do 30 lat jest ok to jakie kryterium jest dla kobiet? bo zaczynam się o siebie obawiać :D a na poważnie to właśnie czym młodsi to bardziej dzicy, wychowani od pieluch na komputerze i innego świata nie znają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sawka12    0

Tym starszy tym bardziej mądrzejszy chociaż nie u wszystkich to idzie w parze, jest pewien wiek na zeniaczke. Chociaż są kolesie którzy zenia się w późniejszy wieku Ale mają doświadczenie z kobietami, ale jak ogladalem pierwszy serię rolnika to tam były niemoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka    17

@bratrolnika a to miejsce zamieszkania jest istotne? mazowsze jest tak rozległe, że trzeba pytać konkretnie skąd a podobno mówią, ze czym dalej teściowa tym lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Linka a słyszałaś o teściowej na 102??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka    17

byście marzyli o takiej teściowej jak moja mama, mój mąż gorzej będzie miał z teściem więc twój kawał nie w moją rodzinę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

linka to ja biore taka tesciową ponoć nieraz lepij życi z tesciową jak zoną ale jak biore tesciową to i ciebie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

bez obaw damy mu troche bimbra i bedzie nasz wkonicu daleko do granicy ukrainskiej niemam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka    17

dobra bo zbaczamy z toru wątku, to warto brać udział w tv szukać żony/męża czy nie?

Edytowano przez Linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

moim zdaniem do stracenia masz tylko anonimowośc a zyskac mozesz miłość


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lesssiu007    186

ja bym do tego programu nie brał tych starych dziadków bo tylko zrzędzą i wymyślaja kobiety oby dwa mieli fajne jak na ich wiek odpowiednie a i gieniek i stanisław sie rozmyślili to po co przyszli jeszcze cwaniaków grali :) Oni sa niepotrzebni w programie sami nie wiedzą co chcą ;/ Natomiast gdyby Rafaj Justyny nie porwał to był by co najmniej dziwny :) Cudo dziewczyna mm :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek0303    50

dobra bo zbaczamy z toru wątku, to warto brać udział w tv szukać żony/męża czy nie?

 

 moim zdaniem jesli szukasz meza a nie "meza" to w pewnych  sferach jednak lepiej aby zostala tradycyjnie zachowana anonimowosc i intymnosc z dala od oczu publicznej widowni i tym samym pierwszego lepszego łapserdaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

jak facet do 30 lat jest ok to jakie kryterium jest dla kobiet? bo zaczynam się o siebie obawiać biggrin.png a na poważnie to właśnie czym młodsi to bardziej dzicy, wychowani od pieluch na komputerze i innego świata nie znają.

no jak się nie mieścisz w kryterium "do 30stki" ,< to stara panna nie wie czego chce>biggrin.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka    17

Arturku, wolne dziewczyny po 30 nie są starymi pannami nie wiedzącymi czego chcą! one są same nie dlatego bo nikt ich nie chce tylko nie zadowalają się pierwszym  lepszym napotkanym. Nie zostały złapane na Wasze auta, nie łapały Was na dziecko więc najwidoczniej jeszcze czekają jak Wy mężczyźni wydoroślejecie i dojrzejecie do pewnych obowiązków.

Ps: Jeżeli kierujesz słowa konkretnie do mnie to spokojnie.... mieszczę się spokojnie w 30 a nawet brakuje mi więcej jak tylko parę lat. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

 tylko nie zadowalają się pierwszym  lepszym napotkanym............

w wieku 30lat tych pierwszych lepszych zapewne było więcej :D

czyli zgadzasz się ze mną, że nie wie czego chce :lol:

 

Do 30 brakuje Ci więcej niż pare, to czego Ty chcesz szukać w rsż?

Edytowano przez artur125

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28740

@bratrolnika a to miejsce zamieszkania jest istotne? mazowsze jest tak rozległe, że trzeba pytać konkretnie skąd a podobno mówią, ze czym dalej teściowa tym lepiej :D

 

są auta, można dojechać :D

a skąd koleżanka pochodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

mieszczę się spokojnie w 30 a nawet brakuje mi więcej jak tylko parę lat. :D

koleżanko  :wub: juz cie lubie  :D


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka    17

w wieku 30lat tych pierwszych lepszych zapewne było więcej :D

czyli zgadzasz się ze mną, że nie wie czego chce :lol:

 

no nie zgodzę się :D to nie kwestia wybrzydzania bo żeby być z kimś musi być chemia a jak nie ma to co łapać jakiegokolwiek, żeby w latach się zmieścić? a poza tym  czasy się zmieniły, ludzie dziczeją i taka sytuacja niestety staje się normą... ja widzę sama po sobie: najbliższa zabawa jest 15 km odemnie, samej no niezbyt mi po drodze, w tygodniu praca, obowiązki, weekend były studia bo miałam potrzebę samorealizacji, wakacje kiedy znajomi lezą na plaży ty masz największe żniwa w gospodarstwie i opalasz się na motyce a największą rozrywką staje się wyjazd na giełdę rolną. No i co po 5 latach kończysz studia to w wieku ok 26 lat i niedługo trzeba dowiedzieć się, ze zaraz 30 i wybrzydzałam a  mój czas już minął :D mówię oczywiście bez zadnych pretensji :D

 

Chcę wam tylko uświadomić, że wiek to nie wszytko, wiadomo czym wcześniej tym lepiej i każdy ma swój czas, nie każdemu życie układa się tak jakby tego chciał. Ja osobiście nie czuję się staro i mam wrażenie, ze dopiero zaczynam żyć ale mam wiele empatii i zdaję sobie sprawę jak krzywdzące jest dla innych czytanie że się jest starą panną czy starym kawalerem bo jest 3 z przodu, każdego to czeka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dziczenie, hm, zależy kto co lubi dlaczego wszyscy się uparli że dyskoteka i wsio i tylko tak można poznać kogoś, dzisiaj w dobie znajomości internetowych powiem włąśnie jest sporo łatwiej niż 20 lat temu, gdzie mało realne były związki bo jak się mieli poznać i w ogóle, sporo jest osób z tego portalu którzy tak poznajdowali połówki swoje, macie nawet przykład kolegi i koleżanki, on z pomorza a ona z podkarpackiego, gdzie by się poznali jak nie tutaj, piękne jest powiedzenie czasem co daleko jest blisko ale jest też takie czasem gdzie nie ma blisko może być daleko i tego sie trzymać. Pytanie ile z was prubowało gdzie indziej niż tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

to kto pierwszy na mazowsze?Bo dziewczyna do tv ucieknie, a wtedy tak łatwo nie będzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka    17

ojej dziękuję za troskę ale nie musicie mnie tu reklamować bo kobiety nie wymagają reklamy :) a tv nie traktujmy jako ostateczność tylko jak jedną z dróg w danym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

A ja wiem skąd pochodzi i jak wygląda :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj