kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Pajej    231

Mój kolega ożenił się w wieku 20 lat a dziewczyna 18 bo ją zaciążył(oczywiście cywilny).Teraz to trochę problem bo jest dziecko i lipa ale sam jest sobie winien 

nie mozna mówic ze sam sobie winien po pierwsze do tego trzeba dwojga, a po drugie to kazdemu moze sie zdarzyc chwila zapomnienia


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443
Pajej kolego nie masz racji .Jak można nazwać    świadome zaciągnięcie panny do łóżka  chwilą  zapomnienia ? i zrobienie jej dziecka ? .

I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

skad wiesz czy to zrobił z premedytacja, czy po prostu "tak samo wyszło"


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno

Pajej kolego nie masz racji .Jak można nazwać    świadome zaciągnięcie panny do łóżka  chwilą  zapomnienia ? i zrobienie jej dziecka ? .

czasem zaciążenie to jedyne wyjście aby zatrzymać dziewczynę przy sobie, nie raz spotkałem się z sytuacją że młodzi ludzie wiązali się ze sobą tylko dlatego że mieli razem dziecko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

a ja myslałem ze to dziewczyny łapia chłopaków na dziecko,


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2650

Jak się dowiedział to za miesiąc już był cywilny zaplanowany.Ja tam jestem zdania"chciałeś zaoszczędzić na gumkach to teraz wydawaj na pampersy" choć to w 100% nie daje gwarancji.Lipa napisałem może trochę na wyrost bo są razem i jakoś żyją ale potem jakby chciał odejść to już alimenty itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Dlatego pisałem na forum ,że nie rozumiem takich ludzi .Pcha się do łóżka i robi dziewczynie dziecko i ''nazywa ją i dziecko problemem ''

Z tego raczej nic nie będzie jestem pewien .

Co do łapania kogoś na dziecko to ten pomysł ,jak dla mnie jest chory .

Można ,a nawet trzeba szukać do skutku swojej połówki ,jak to nie raz opisuje Tomek ,a teraz na dniach też inni koledzy z forum .

Zobaczcie przykład Roberta ,czy Grzegorza z RSZ czy chociaż mojego imiennika Rafała ...można ,,,można :-)


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dla wszystkich samotnych agrofotowiczów z okazi swiąt zycze wam znalezienia tej drugiej polowy i wszystkiego tego czego sami byście sobie życzyli

Edytowano przez maniek20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boryss    7

Widzałem Grześa z pierwszej edycji takował paliwo, prawdziwy celebryta ma nową laske i wygląda na zakochanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108

Zwróciliście może uwagę na to, że o Annie(rolniczce) nie wypowiadał się nikt obcy? tylko znajomy, przyjaciółka i jakiś tam profesor z lat studenckich? Może jednak z tych plotek, które krążą po internetach na jej temat jest coś na rzeczy?. Grzechu dużo szczęścia z Anią życzę niech Ci się układa, bo widać, że to naprawdę wspaniała kobieta..
Bratrolnika- racja. Nadal tylko zastanawiam się jaki cel uczestnictwa w programie mieli Strachu i Genek. Generalnie to tylko wyniosle mówić potrafili i w bawełnę owijać. Może nie rozumiem panów starszej daty bo jeszcze nie ten wiek, ale miłości czy Chociażby towarzystwa drugiej osoby nie szukali.


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koks    40

Anna, Eugeniusz i Stachu to postaci męczące, który się chyba już pogubiły czego oczekują. Choć trzeba przyznać, że bez tekstów Stacha, które jak się okazało bierze z życia, nie było by tak ciekawie i śmiesznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aster453    26

prawda jest taka że pierwsze edycja to była prawdziwa edycja tzn. o naturszczykach sorki Grzegorz bo podobno jesteś tutaj gdzieś ale fakt jest taki że wolałem pierwszą edycję bo to byli mniej bogaci typowi rolnicy a Wy wyglądaliście bardziej na przedsiębiorców Ty, Rafał, panna zawsze Anna, Robert też. Swoja drogą dużo szczęścia życzę skojarzonym parom ale dla mnie osobiście w pierwszej edycji widziałem wieś z przed Uni a w drugiej widziałem przedsiębiorców  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108

A to źle ze własną pracą do czegoś doszli? jakich prawdziwych rolników miałeś w 1 edycji? Adasia gwiazdę disco czy Stasia, który bez ropy ciągnikiem jeździ?


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

no i sprawa się rypła z rafałka żaden rolnik :D


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

tak wiemy... już się zdążyliśmy naczytać jak to raz w miesiący wpadnie traktorem sobie pojeździć żeby nie zapomniec jak to jest... zresztą kogo to obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boryss    7

Stasiu to prawdziwy gigant mieszka 15km odemnie czesto go widuje w narzędziaku on jest taki luzak !,a bajerant i dziwi mnie że niema żadnej laseczki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oniak    404

. Nadal tylko zastanawiam się jaki cel uczestnictwa w programie mieli Strachu i Genek. 

geniek...pewny siebie casanova tylko zapomniał że lata nie te ...

 

Anna - ten jej śmiech mówi wszystko ... 

 

Grzesiu dużo dobrego i pozdrowienia dla Anny :) 

 

a czemuż to we wspomnieniach nie było pary skojarzonej w pierwszej edycji ? 

 

 

 

Edytowano przez oniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28756

się rozeszli podobno, to może nie chciał tłumaczyć co i jak i dlaczego

z reguły porażki niemiło się wspomina

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaroWM    44

ale że Adam Pokraśko przepuścił okazję poznania Anny... a nóż widelec mógłby być początek czegoś wspaniałego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj