kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jaro30    11

a czy przyjęcie weselne przygotowuje(sponsoruje) producent programu bo gdzieś się ten wontek pojawiał w pierwszej edycij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Ja też taką wersję słyszałem


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda_86    21

W odpowiedzi na zamieszczone w magazynie "Rewia" "rewelacje", z żalem zawiadamiam, że jak dotąd nie miałam okazji być w związku lekarzem. Tym bardziej takim, który zbudowałby dla mnie dom. Gdybyście jednak takiego znali, to proszę o informację. Ja też go chętnie poznam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Hahaha a kogo obchodzi Adam z pierwszej edycji ,czy Ania z 2 edycji .Każdy ma swoje życie i to się liczy :-)


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

nie no... przekichane teraz mają... gdzie by sie nie ruszył, co by nie zrobił to od razu fotka i artykuł w brukowcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzeslav100    17

A ja się szlajam z Anną po tych centrach i nikt nam takich pięknych zdjęć nie robi :P

 

A poważnie , to nie zdjęcia robione z ukrycia przez pana z Radomia - tylko reżyserowane przez dziennikarza z faktu. Podejrzewam ,że nie dostał za to żadnych pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1979    1

Samo życie. Te gazety szukają tylko taniej sensacji. Podejrzewam że gdyby kolega Grzegorz pokazał się z kimś innym niż obecna wybranka Ania to może i by napierwszej stronie miejsce się znalazło ;-)

 

Pozdwawiam i życzę szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kula07    163

Grzesiek co za Kata masz? EXC 450?


Zapraszam na mój Vlog ;)

www.youtube.com/user/KulaXT/feed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj