kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
TheMariko12    437

Macie tych swoich rolników, co szukali "miłości", obecnie celebrują na TVP w quizie .....


Nauka--->Praca--->Zabawa--->Długi odpoczynek :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edwin654g    1

hehe .... pieniądze to nie wszystko ale życie bez piniędzy to h..


ja bym sie tam niezgłosil do tego programu w życiuu wole do usrany śmierci być kawalerem hehe jak mi sie nieposzczęsci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

Mówią, ze pieniądze szczęścia nie dają. Ale ja i tak wolę płakać w mercedesie, niż na rowerze. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oniak    404

(Dla Ani liczy się hajs)   :)

Drodzy internauci. Uprzejmie informuję, że nie interesuje mnie cena pierścionka ani to, gdzie był kupiony. Interesuje mnie jednak, kto go kupił. Nie wiem jak Wy, drogie panie, ale ja wolę kiedy pierścionek zaręczynowy kupuje mi mężczyzna, który mi się oświadcza, a nie wtedy, kiedy robi to ktoś za niego. Zdecydowanie bardziej ucieszyłby mnie pierścionek za dwa funty (skoro już ma być ten Londyn) kupiony i wybrany osobiście niż taki za 100 000 kupiony przez kogo innego. Wy macie na ten temat inne zdanie? A czy ktoś z Was zastanawiał się przy okazji, jakich to faktów nie chciał usłyszeć Mariusz na wizji... Bo ja umiem słuchać ze zrozumieniem, a Wy...?? - podsumowała po odcinku na swoim oficjalnym profilu na Facebooku (zachowano oryginalną pisownię).  

 

 

no bo co innego miała napisać jak cały internet tylko o kasie :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2650

@oniak Może i ma rację bo gdyby było coś między nimi to pierścionkowi nie poświęciła by tyle gadania o pierścionek a tu chciała go za funty.Może nie chciała przytaczać faktów o Mariuszu ale on o niej też pewnie coś ciekawego mógł powiedzieć.Może też być to zabieg producentów by powstawały różne domysły .Krążyły też plotki że znali się już wcześniej może prawda może nie.Ani może i nie pasował Mariusz ale mogła to wyrazić w inny sposób a nie gadać o pieniądzach 

Edytowano przez jonek98

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Hej?

Z tego co tu podaliście wcześniej, chyba wyraźnie Anka piszę, że wołałaby pierścionek za 2 funty.....czyli 10zł .....czyli przysłowiowy  "odpustowy"

niż  MAMI SYNKA.

Wy macie jakąś obsesję na punkcie pieniędzy......usłyszycie słowo pieniądz w ustach kobiety....to od razu uznajecie ją za materialistkę i palicie na stosie.

Wg. mnie rozsądna kobieta jak na swój wiek. Sama ma dom i utrzymanie więc o co Wam come on?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba55    501

 ale prawdziwy rolnik nie mial by czasu na taki program ;) ,   robota w polu a ci  jak celebryci  lataja do jakis programow  ;)


coraz gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28740

 ale prawdziwy rolnik nie mial by czasu na taki program ;) ,   robota w polu a ci  jak celebryci  lataja do jakis programow  ;)

 

tak tak, na imprezę też nie jedź, bo szkoda czasu, lepiej krowy doić, z sąsiadem przy płocie nie stój nawet chwili, bo lepiej w tym czasie ciągnikiem popracować, najlepiej się okop ze swoją gospodarką i nie miej czasu

co o tej porze robisz w polu??? orzesz jeszcze??? a jeśli poorali już swoje i nie mają stresu i napinki że robota leży???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Hej?

Z tego co tu podaliście wcześniej, chyba wyraźnie Anka piszę, że wołałaby pierścionek za 2 funty.....czyli 10zł .....czyli przysłowiowy  "odpustowy"

niż  MAMI SYNKA.

Wy macie jakąś obsesję na punkcie pieniędzy......usłyszycie słowo pieniądz w ustach kobiety....to od razu uznajecie ją za materialistkę i palicie na stosie.

Wg. mnie rozsądna kobieta jak na swój wiek. Sama ma dom i utrzymanie więc o co Wam come on?

 

Koleżanko jesteś w wielkim błędzie .Ja sam miałem narzeczoną ,co tylko kasa się liczyła dla niej resztę miała gdzieś .Oczywiście kryła się z tym i przypadkiem wyszło przed ślubem .Moje szczęście .Mam alergię na takie kobiety i od Ani tej celebrytki od siedmiu boleści aż bije materializmem i fałszywym śmiechem .Czy Ty tego nie widzisz ???.Już tu na forum po pilocie 2 edycji chłopacy ,sąsiedzi pisali historię o Ani ,jak oskubała poprzedników Mariusza .A teraz podam fakty .Dom z czego ona go wybudowała z tych stawów haha no już czy z jajek od tych kilku kur .Otóż dom postawił jej pierwszy facet ,a stawy kolejny .Czytaj sobie wcześniejsze wpisy .Mi ta cała Ania od początku nie pasowała i jej fałszywy śmiech i właśnie o to'' kaman'' o jej  nieszczerość ,że tak to powiem ,ale co innego ćiśnie mi się na język .


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzeslav100    17

 ale prawdziwy rolnik nie mial by czasu na taki program ;) ,   robota w polu a ci  jak celebryci  lataja do jakis programow  ;)

 

W takim razie kolego możesz mnie nazywać nie prawdziwym rolnikiem :) Chociaż magistra inżyniera właśnie z tej dziedziny zrobiłem. Wyorałem sobie pole na spokojnie pod buraki. A teraz po burakach biorę na testy Terrano i Cultusa, zobaczę co się lepiej sprawdzi. Chcę wykorzystać przyszły PROW w 100% bo jeszcze nie miałem okazji   :) Kampania buraczana zmierza ku końcowi i nawet w tym roku specjalnie nie pomagałem rodzica...ani przy ładowaniu , ani przy jeżdżeniu ciężarówką. Zawsze mówiłem , że wyśpię się jak umrę. Więc nie widzę problemu żeby pojechać na jeden dzień do Warszawy. A na następny wrócić do siebie i mieć pod kontrolą całe gospodarstwo i milion innych spraw...bo przecież trzeba też agrofoto śledzić :)

 

Pozdrawiam

 

PS : przypominają mi się słowa piosenki : "lecę bo chcęęęę" ;)

Edytowano przez Grzeslav100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

abo to zapewne 5cio hektarowiec ma tyle do roboty że.... więcej gadki i płaczu niż faktycznie tej roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

Program sie skończył możesz juz swobodnie opowiadac jak to od kuchni wygląda?


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28740

siemasz Grzesiu, zdradź tajemnicę, będzie jeszcze odcinek specjalny na święta, tak jak w pierwszej edycji??? Pozdrów Anię od całej braci na AF :D  Anie to fajne dziewczyny, sam mam Anię za żonę już ponad 6 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzeslav100    17

Dalej nie mogę za dużo mówić, bo jednak umowa przez cały czas obowiązuje. Ale jeżeli będą jakieś konkretne pytania to postaram się napisać coś więcej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tespis17    23

Hej?

Z tego co tu podaliście wcześniej, chyba wyraźnie Anka piszę, że wołałaby pierścionek za 2 funty.....czyli 10zł .....czyli przysłowiowy  "odpustowy"

niż  MAMI SYNKA.

Wy macie jakąś obsesję na punkcie pieniędzy......usłyszycie słowo pieniądz w ustach kobiety....to od razu uznajecie ją za materialistkę i palicie na stosie.

Wg. mnie rozsądna kobieta jak na swój wiek. Sama ma dom i utrzymanie więc o co Wam come on?

-Co się zmienia po ślubie??????

-Moją wybrankę muszę trzymać bardziej za rękę?

-a Dlaczego?

Bo Jak Ja puszcze to od razu robi zakupy? :)  :)  :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ginek15    0

O co ty się go pytasz przecież to monopol ty masz rozmyślać będzie nie będzie ,jak już to pytajmy go o konkretne osoby  :)  

 

Grzesiek koła i dyszel mistrzostwo  :D Na prawdę podejście z dystansem do tego programu gwarantuje nam nie zrobienie z siebie błazna  :ph34r:

 

Edytowano przez ginek15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Koleżanko jesteś w wielkim błędzie .Ja sam miałem narzeczoną ,co tylko kasa się liczyła dla niej resztę miała gdzieś .Oczywiście kryła się z tym i przypadkiem wyszło przed ślubem .Moje szczęście .Mam alergię na takie kobiety i od Ani tej celebrytki od siedmiu boleści aż bije materializmem i fałszywym śmiechem .Czy Ty tego nie widzisz ???.Już tu na forum po pilocie 2 edycji chłopacy ,sąsiedzi pisali historię o Ani ,jak oskubała poprzedników Mariusza .A teraz podam fakty .Dom z czego ona go wybudowała z tych stawów haha no już czy z jajek od tych kilku kur .Otóż dom postawił jej pierwszy facet ,a stawy kolejny .Czytaj sobie wcześniejsze wpisy .Mi ta cała Ania od początku nie pasowała i jej fałszywy śmiech i właśnie o to'' kaman'' o jej  nieszczerość ,że tak to powiem ,ale co innego ćiśnie mi się na język .

 

Proszę Cię ...nie mierzy się wszystkich jedną miarą.....

A co to kobieta nie może domu sobie wybudować...cóż za problem....

Ja dałam sobie 10 lat na remont starego i minęło 5 lat i jest już super i najgorsze za sobą i nie dużo zostało...Budowlanka to ciężka, ale satysfakcjonująca rzecz i dla chcącego nie ma nic trudnego.....nawet dla kobiety.

Zaprawę (tynk, gips czy klej) robi się jak ciasto cóż za filozofia....wystarczy poczytać, podpatrzyć i chcieć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba55    501

ja mam pytanie  ile wynosi premia za udzial w programie ? 


coraz gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

Proszę Cię ...nie mierzy się wszystkich jedną miarą.....

A co to kobieta nie może domu sobie wybudować...cóż za problem....

Ja dałam sobie 10 lat na remont starego i minęło 5 lat i jest już super i najgorsze za sobą i nie dużo zostało...Budowlanka to ciężka, ale satysfakcjonująca rzecz i dla chcącego nie ma nic trudnego.....nawet dla kobiety.

Zaprawę (tynk, gips czy klej) robi się jak ciasto cóż za filozofia....wystarczy poczytać, podpatrzyć i chcieć..

respekt ;) mi to kilku majstrów musi odmówić żebym sam się wziął za troche tynkowania :P a tu okna w oborze czekają na obróbke tynkarską... już sobie sam je wstawilem bo kuzyn zmierzły czasu nie ma :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzeslav100    17

ja mam pytanie  ile wynosi premia za udzial w programie ? 

 

Nie ma żadnych premii za udział w programie. Wyjazdy "gdzies" to zwrot kosztów za paliwo (stawka ustawowa). Ale jak można było podpatrzyć coś z 1 edycji , to po programie do niektórych mogą odezwać sie firmy które chcą reklamować jakiś produkt. I w tym wypadku pojawiają się pewnie jakieś realne pieniądze. Jakie? nie wiem. W żadnym projekcie nie uczestniczę :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj