kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
boryss    7

Rafałek też mnie zaskoszył ! 

 

Życze powodzenia dla uczestników,gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

No i co szanownej pani Ani miałem dobrego nosa. Zaskoczeniem jest Rafał. Jednak to pewnie kamery go demonizowały i stres, a okazał się być w porządku. Czekam na relację Grzegorza bo wiem że gdzieś tu jest na AF. Wszystkim życzę powodzenia bez wyjątku.


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Biedna Ania chciała pierścionek z UK... Żal...


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

Mnie zaskoczył Rafał, nie wiem co o tym mysleć


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solek01    208

Mariusz chyba gdzies na poczatku wspominał że kupił mieszkanie czy coś w Londynie to napewno kredyt spłaca i jak to Ania powiedziała nie mógł być jej oparciem

jak potrzebowała czytaj nie wysłał funtów. Coś mi się wydaje że się teraz dogada z tym co konkurował z Mariuszem. Ktoś tu pisał na forum o niej że na kasę leci. Stare dziadki jak zwykle nie szukają przygód bo serce słabe.

Edytowano przez solek01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz25    36

z tego się dowiedziałem to nie tylko główni połączyli się w pary.. Kuba (ten od Anki) jest z Krystyną (tą od Roberta) nawet zabrała go do siebie do rodzinnego domu. Łukasz (ten od Ani) jest z Martą (tą od Rafała). Nie zaskoczyła niczym Anka szkoda że Mariusz nie wziął sobie do serca komentarzy ludzi na forach.. Rafał dobrze że się opamiętał w porę i sam nawet z młota się śmieje.. Robert super wybrał i niech będą szczęśliwi.. a Grzegorz to już całkiem wygrał najbardziej chodź pewnie zgłaszając tutaj nie sądził że to się tak skończy.. No i dobrze.. Mam nadzieje  że będzie odcinek specjalny w Święta tak jak w I części!! :) :) :)

Edytowano przez Mariusz25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marti1980    31

No a jakiś miesiąc temu któryś na forum pisal ze Ania z Mariuszem razem mieszkają i syn Mariusza poszedł od września do nowej szkoły.Ehh i jak tu wierzyć ludzia.Moim zdaniem samo życie u nich wyszlo.Nie jeden taki związek znam.Anie można wpisać do encyklopedii pod hasłem ku.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Co tu wiele pisać Ania jest cięta na kasę ,a jak Mariuszowi mama kupiła pierścionek to Ania go olała .Samo życie i ta dziewczyna leci na kasę i tylko to się liczy dla niej ...kasa ..mogą być funty ,ale nie było i Mariusz dostał kosza.


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to Justyna powiedziała o tym, że są parą z Rafałem. Tak to wyglądało jakby bał się to ogłosić publicznie ;)
Ania to fajnie się zachowała co do Mariusza, jak się żegnała z tym drugim to on do niej z tekstem do zobaczenia, może coś kręcą ze sobą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

to przeczytaj pare postów wyżej... ten od Ani jest z Krystyną... handlowiec  z księgowa... jakoś mnie to nie zaskoczyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem, tutaj już różne rzeczy pisali. Z niecierpliwością czekam aż odezwie się tutaj Grzegorz i opisze jak to wszystko wygląda od kuchni jak to mówią ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliver21    1

Mi najbardziej podobał sie Grzechu, konkretny od początku wie czego chce.Rafał to mnie zaskoczył, A Ania widać że na kase leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

a ja wypowiem się na temat Eugeniusza ,stary chłop ze swoimi przyzwyczajeniami ,niby obyty, a kobietami sie bawi ,to w tym wieku nie powinno mieć miejsca ,zycia pozostalo im pewnie niewiele i pomysł wystąpienia w programie w tym wieku do czegos zobowiązuje ,w oczach Liliany bylo widać smutek , jej zależało na pewno  .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solek01    208

Rafałowi to mama z tatem powiedzieli: chłopie jak chcesz te hektary to dzwoń i na kolana do Justynki bo my ją bardzo lubimy i masz z nią być bo inaczej cię wydziedziczymy. No i chłopak chciał jeszcze Fendem jeździć i posłuchał.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno

Gdzieś na portalach plotkarskich pisali że ojciec tej chyba Anki od Grzeska jest prokuratorem czy sędzią i dlatego się nie pokazali.

I trochę dziwne że żadnych znajomych nie zaprosiła!

jakby miała rodziców w wyższych sferach to by raczej namawiali ją do pójścia w ich ślady i załatwili poźniej jakaś fuche po studiach prawniczych bo nie sądzę że namawiali i zachęcali ją do pracy jako przedszkolanka i tym bardziej dziwią jej  marzenia o mężu rolniku i  późniejszy awans na jakże zaszczytne stanowisko kury domowej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    416

@konteno

czasy się trochę zmieniły i żona rolnika nie musi siedzieć tylko w domu, równie dobrze może pracować w jakimś innym zawodzie a gospodarstwo Grześka nie jest raczej jakieś zacofane a wręcz przeciwnie.

A czy rolnik jest jakimś gorszym kandydatem na męża? Nie i Ania właśnie należy do takich kobiet którym rolnictwo nie przeszkadza a wręcz się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oniak    404

@konteno

 .......Nie i Ania właśnie należy do takich kobiet którym rolnictwo nie przeszkadza a wręcz się podoba.

dokładnie tak, z tym że takich kobiet jest mało lub po prostu nie chcą tego przyznać bo jakby to wyglądało w towarzystwie ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj