kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lukbold    1054

a co tu sie ma potwierdzać.... zwiastuny lecą na necie i widać co sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28753

wcześniej ktoś pisał że Ania i Mariusz zamieszkali ze sobą, że nawet syn tego Mariusza poszedł do lokalnej szkoły

to że oddała pierścionek to przecież nie oznacza że zakończyli znajomość, choć fakt, dziwnie to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda_86    21

No właśnie też się zastanawiałam bo tak prędzej ludzie pisali. Zobaczymy w niedzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie oglądam programu....jednakże czasem czytam sobie wasze posty...

Myśląc po dziewczyńsku ..w takiej sytuacji desperatka może i przyjęłaby pierścionek, natomiast normalnie kobieta nie przyjmie, ponieważ aby poznać drugą osobę potrzeba czasu, więc na dzisiejszą chwilę słusznie mu odmawia dając czas ku temu.

W życiu często zdarza się, że faceci na początku znajomości pod wpływam zauroczenia najchętniej oświadczają się, na szczęście kobiety są od trzeźwej oceny sytuacji i powstrzymują ich.....jednakże po kilku latach  to one muszą się upominać...

Mariusz w swoim mniemaniu za pewne tym pierścionkiem chce udowodnić, że myśli poważnie, nie zdając sobie sprawy do końca, że z boku ludzie oceniają to jako desperacki akt. Niech tam ludzie mówią co chcą...to show, więc reżyser również podpowiada i stopniuje emocje widzów :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eheskey    2

Przecież facet zachowuje się jak jakiś desperat wyskakując po kilku spotkaniach z pierscionkiem. I te jego miny... zauważyliście? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Mariusz jak Mariusz. Facet na swoje nieszczęście chyba wybrał dość naiwnie obiekt ulokowania swoich uczuć. Czy desperat? Może, ale chciałem napisać o tej Ani. Wielu się nią zachwyca itd. Mi ona się nie podoba od samego początku. Nie mówię tu o urodzie bo piękno jest pojęciem względnym, ale o jej zachowanie, styl, a najbardziej ten pusty sztuczny śmiech... Całokształt w mojej ocenie nie wypada pozytywnie. Jak ktoś ją sobie weźmie to garb mu wyrośnie szybciej niż się wydaje, a jeśli wierząc opiniom z forów internetowych to może i rogi...


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor86    9

Ja to gdzieś czytałem że nawet ta parka z pierwszej edycji co się miała związać to rozeszli się ostatnio. Facet nawet startował w wyborach z listy PO chyba ale nie dał rady. Dla mnie ten format programu to lipa totalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MFrolnik26    214

Ej nie obgadujcie tak ludzi bo nie będzie chętnych do kolejnej edycji programu biggrin.png sam miałem sie zgłosić ale po tym co tu przeczytałem rezygnuję laugh.pnglaugh.pnglaugh.png rozważam też udział w "chłopaki do wzięcia"

Edytowano przez MFrolnik26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jeśli już zacząłeś temat zamachu to szczerze polecam obejrzeć ostatni odcinek Po prostu Sekielskiego w TVP. Dowiecie się prawdy o imigrantach, kim i skąd są a nie słuchajcie tego co wciskają, że to biedni uchodźcy z Syrii i trzeba im pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

o to to, przypadkiem ostatnio nie wynikło z jakieś rozmowy między nami że ty jeszcze nie masz żony? Masz okazję się przekonać czy dla picu czy nie bo ma być kolejna edycja :D

 

Kto jest za kandydaturą XTRO na uczestnika do programu?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

wysłałem zgloszenie do 3 edycji ciekawe ile bedzie teraz tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysoki1122    43

Ja myślę że wystarczy że XTRO pojechałby nowym john deerem na suchą a wszystkie laski byłyby jego gdy dowiedziały się ile jest warty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1534

o to to, przypadkiem ostatnio nie wynikło z jakieś rozmowy między nami że ty jeszcze nie masz żony? Masz okazję się przekonać czy dla picu czy nie bo ma być kolejna edycja :D

 

Kto jest za kandydaturą XTRO na uczestnika do programu?

 nie mam zamiaru tam iść :P

Dobre z tą suchą ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oniak    404

 nie mam zamiaru tam iść :P

Dobre z tą suchą ;D

ale na suchej to maks 14stki by rwał :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misio3p    2136

dokładnie, teraz tam połowa to dzieci...

 

Minie kilka lat i zamiast dzieci będą tam "biegały" dorosłe kobiety. I suppose :)


24.07.2008 - 24.07.2023 - 15 lat na AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boryss    7

Mariusz poniusł totalna porazke. Widac ze annka szukała kogoś z grubszym portwelem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj