kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Pioter8    3

Dlaczego śmieszny wytłumaczysz mi? Rozsądny, zważa na słowa, nie obiecuje na zapas, rozważnie podchdzi do tego. Jak dla mnie jak najbardziej ok, szału nie ma ale i też nie można się niczego przyczepić- normalny rozsądny chłop i oby więcej takich w następnej edycji

 

Dlaczego?

Gdyż uważam, że koleś jest lekko zniewieściały. Zabiera się do tej panny jakby to była jego pierwsza w życiu kobieta. Cytując klasyka ma te "kocie ruchy". Jednym się to może podobać dla mnie to komicznie wygląda. Wstydzi się spojrzec w oczy, klepie jak potłuczony. Ale nie wszyscy muszą być tacy odważni... Może ma chłopina swój urok, dla mnie taka ciepła klucha nie chłop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oniak    404

. Zabiera się do tej panny jakby to była jego pierwsza w życiu kobieta. 

może jest ... tego nie wiemy. jak piszesz nie wszyscy są tacy hop siup do przodu :) 

taki ma sposób bycia i ciężko mu będzie to zmienić. 

 

A może na chwilę obecną już nie jest Mariusz zajęty ? Może mamy jeszcze u niego szansę ?

;-)

a co wam ten Mariusz tak wpadł w oko ? :P 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albusgd    0

A może Robert się po prostu stresuje przed kamerami, zresztą tak jak Ania od Grześka? Wygląda na bardzo spiętą przed kamerami. A Mariusz z tym pierścionkiem poszalał. Jakby się tak Gieniu Lilianie oświadczył to chyba obydwojgu by z emocji pikawy siadły :)


"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Co do tej pierwszej są jednak pewne wątpliwości."
Albert Einstein

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

Dlaczego?

Gdyż uważam, że koleś jest lekko zniewieściały. Zabiera się do tej panny jakby to była jego pierwsza w życiu kobieta. Cytując klasyka ma te "kocie ruchy". Jednym się to może podobać dla mnie to komicznie wygląda. Wstydzi się spojrzec w oczy, klepie jak potłuczony. Ale nie wszyscy muszą być tacy odważni... Może ma chłopina swój urok, dla mnie taka ciepła klucha nie chłop.

może chłopak nie jedno przeszedł był bardzo do przodu dostał kilka koszy teraz jest ostrozny? nic o nim nie wiemy więc nie ma sennsu tak krytycznie go oceniać.


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja wiem czy tak Mariusz poszalał a może jest pewny swoich uczuć i dlatego sie zdeklarował przynajmniej pokazał Ani że bardzo zależy mu na jej miłości dla mnie ok z jego strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajonasz    1370

O kurde, ale stulej z tego Mariusza :( Nie komentuje tego wyreżyserowanego badziewia, ale w normalnym życiu, po takiej akcji, byłby już skreślony u praktycznie każdej normalnej kobiety :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fox84    10

Zastanawiałem się dlaczego Eugeniusz startował w tym programie skoro teraz się tak wycofuje

I wyszło mi że szukał chłopak kobiety która zajmie się domem i będzie mu prala i sprzątala

Do tej pory jeśli miał tyle funkcji to pewnie tamta musiała zdrowo za niego zasowac kiedy on sobie jeździł
Zakładam tak bo gdzieś była mowa ze ma syna a skoro tak to musiała być jakas mama tego syna

A Tymczasem trafiło mu się nieźle

Jedną co wyglądała jak sierżant we wojsku i pewnie tak by go szkolila
Druga co chodziła jak 18-stka chociaż bliżej jej było do 81
No i trzecia artystka co lubi malować

Pewnie teraz w kropce jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Program na celu ma w końcowym efekcie utworzyć parę i niezależnie czy to się komuś podoba czy nie to eliminuje "słabsze" kandydatki i zostaje "najsilniejsze" ale nie znaczy że jest najlepsza z wszystkich to spełnia wymaganiom rolnika/rolniczki.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2650

Przynajmniej w niedzielę mamy niezły kabaret.Bo jak ktoś traktuje na serio to jest chyba z nim trochę nie tak.Swego czasu sam trochę dałem się ponieść teoriom spiskowym ale teraz mnie to śmieszy ale widzę że niektórzy https://www.youtube.com/channel/UClRAUVVCU6GUGAlDgfpw15w żyją tym cały czas.Mam nadzieję że Grzegorzowi się uda bo jest najsensowniejszym kandydatem może jeszcze Robert.Rafałek jest śmieszny sam jest"młotem",Gieniu się powoli wycofuję choć jego można zrozumieć.Mariusz to chyba desperat masochista.Oświadczać się po kilku dniach to jest akt desperacji a kobiety tego nie lubią.Może i się znali wcześniej ale tego się nie robi w taki sposób pod publiczkę przy okazji wychodząc trochę na pantofla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda_86    21

W następnym odcinku Anka odda Mariuszowi pierścionek. W zwiastunie ewidentnie widać że coś są źli na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrc1005    53

Bo jak Mariusz jest taki zazdrośnik ... to kto z nim na dłuższą metę wytrzyma ... a z Ani to nie wiadomo jakie ziółko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno

a z Ani to nie wiadomo jakie ziółko ...

i ta kurtka z ćwiekami , widać po tym i ubraniu ze zdj profilowego z fb ze coś jej daleko do normalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak babki w kłescele....rozprawiacie..... o kanonach ówczesnej mody

B) :lol: :P

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Widać chłopaki się znają i mają gust :-)A kobiety w tym wspomnianym kościele są lepsze ...tylko lukają ,co która ma nowego haha.


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj