kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
krychu    152

m.pomponik.pl/komentarze-grzegorz-i-ania-z-rolnik-szuka-zony-2-nabrali-wszystkich-sa-,nId,1926121,s,3,th,99329854#thread99329854 Prawda to? Komentarze zabójcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oniak    404

Nie meczmy już Rafała

 

Myślę że bez tego dostarczenie się wstydzi

buraka ładnie przypalił, biała koszula ładnie kontrastowała .... z każdym słowem się pogrążał a Justyna celnie go wypunktowała ;)

Dobry tekst był jeszcze tego pana na ławce, no ale on nie dotyczył bohaterów ....  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Życia w pracy pewnie nie będzie miał po ostatnim odcinku. W tel. dobrze wiedzieli kogo wybrać, żeby był cyrk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piechu    43

Rafał wel Młot chociaz to zbyt poważne określenie. Myślę że bardziej trafne będzie Młotek. Szkoda Justyny bardzo fajna dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28742

wszyscy tylko o Rafale, który trzeba przyznać zbłaźnił się, i o Grześku, który pokazał klasę jak nikt (Grzesiek-jeśli to czytasz-pozdrawiam, przydałby się taki sąsiad), a o reszcie nikt

Robert też spoko, wszystko powoli, nic na siłę, ostrożnie waży każde słowo, choć widać że go ciągnie w stronę Agnieszki

a Gieniek jak najbardziej na plus, nie ma 20 lat żeby obiecywać Lilce po kilku tygodniach znajomości miłość aż po grób, wszystko z głową, choć i Lilka stwierdziła że jednak dla niego może rzucić miasto

Edytowano przez bratrolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pioter8    3

Grzesiek jesteś debeściak !!! 

Co do Rafała to jedno słowo gówniarz i więcej słów nie dodam bo cisną mi sie same niecenzuralne na myśli... Szkoda Justyny bo naprawdę rewelacyjna dziewczyna.

Jeugeniusz hehe przestraszył się napalonej star... i miał rację na co mu taka na starość...

Mariusz jak dla mnie ma coś z deklem - ewidentny desperat...

Robcio śmieszny gościu - oby mu się ułożyło.

 

Edytowano przez Pioter8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrczem    67

Ten cały Gienio też jest niezły artysta, nie wiem po co się zgłaszał do

programu.

 

A najważniejsze to chyba to, żeby Mariusz przejrzał na oczy.

Widać że on dobry chłopina ale u niej to ja nie widzę szczerości

i tego co on naprawdę szuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oniak    404

 

Mariusz jak dla mnie ma coś z deklem - ewidentny desperat...

 

bo ja wiem, gość po przejściach, chce się na poważnie ustatkować, myśli że znalazł podobną do siebie a tak chyba nie jest ... za bardzo się nakręcił a to mu się może odbić czkawką ... 

 

 to tak z obserwacji... a jak naprawdę tam jest to wie tylko reżyser ... . 

 

Edytowano przez oniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28742

@piotrczem a czego się spodziewałeś po Gieniu, że zadeklaruje się że chce z nią spędzić resztę życia?? to nie 18-latek, żeby się zakochać w dwa tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max1987    20

Anka az zatkało jak sie oświadczył:) Robert i Grzesiek ok< Eugeniusz  warzy kazde słowo A Rafałto wszyscy wiedza ja skoczyłem do kumpla na flaszeczke i piliśmy za każdym razem jak Rafał powiedział Młot :) Reszte sami dobie dopiszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443
bratrolnika kolego Robert spotyka się z Agnieszką ,a nie Aśką ! Co do programu to obserwuję sobie od co .Mój imiennik się popisał szkoda słów .

I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

Nie omieszkam sobie i ja napisać komentarz.

Jakbym ja z takim tekstem wyskoczył o młotach, transformersach i nie wiadomo jeszcze czym, do swojej żony to nie chcę nawet dochodzić co by mi zrobiła :D Zastanawiało mnie czemu taki Rafałek do tej pory nikogo nie potrafił sobie znaleźć teraz już wiem. Dziewczyna bała się wejść na to urządzenie a ten chrzani że mu nie zaufała, ludzie co za gość :blink:


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Robcio śmieszny gościu - oby mu się ułożyło.

Dlaczego śmieszny wytłumaczysz mi? Rozsądny, zważa na słowa, nie obiecuje na zapas, rozważnie podchdzi do tego. Jak dla mnie jak najbardziej ok, szału nie ma ale i też nie można się niczego przyczepić- normalny rozsądny chłop i oby więcej takich w następnej edycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Gdyby były same takie pary jak Roberta to program nie byłby ciekawy, bo prawidłowe zachowania nie są sensacyjne.

To jest prosta filozofia, jak najwięcej akcji ,szumu, plotek i o to im chodzi dlatego śmiem twierdzić, że większa część programu to ukartowany przebieg zdarzeń. Nawet młot w nawiązaniu do dyszla z poprzedniej edycji i wiele innych podobieństw o których nawet nie warto pisać. Jednak szkoda czasu na tą żenującą telenowele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
98mati98    0

No no Grzesiek niby taki cichy i spokojny ale ma dobre poczcie humoru, spoko typek ;D Nwm skąd tyle komentarzy że znają się od dawna z Anią a nikt tego nie potrafi udowodnić ;O

Rafał fohał sie o tego młota Justyna mogła mu powiedzieć że sam jest młot :D (nie obrażam go mówię to z przymrużeniem oka)

Mariusz szybki gościu .

 

Edytowano przez 98mati98

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gacek105    18

Anka az zatkało jak sie oświadczył :) Robert i Grzesiek ok< Eugeniusz  warzy kazde słowo A Rafałto wszyscy wiedza ja skoczyłem do kumpla na flaszeczke i piliśmy za każdym razem jak Rafał powiedział Młot :) Reszte sami dobie dopiszcie:)

 

No to chyba jedna flaszka nie starczyła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedroneczka    16

Iza - też Ci się oświadczał ? ;-)

Ten młot u Transformersa to była przenośnia ale i test : Justyna go nie posłuchała i zrobiła po swojemu, a to był sprawdzian czy "wsiądzie na jego młot" .. - ot cała kwintesencja..
Nie chciała.
Ha ha ha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izolda789    12

No właśnie nie pamietam, ale być może że mi się oświadczał ;) co do Rafała to nie był żaden test tylko atak paniki przed poważnym związkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1523

tak, tylko z tego co czytałem ( nie wiem czy to prawda), Grzesiek już przed programem znał Ankę, także teraz mówią tylko to co im producenci karzą. Dlatego tego programu już nie oglądam od jakiegoś czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedroneczka    16

Rafał - wczoraj to było w telewizji, a naprawdę to było już jakiś czas temu.

A może na chwilę obecną już nie jest Mariusz zajęty ? Może mamy jeszcze u niego szansę ?
;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj