kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Karol82SA    4

@jonek98 zgadza się ile po ślubie urobione było razem w przypadku rozwodu idzie na pół a co ty miałeś wcześniej nie obchodzi nikogo.

 

No powiem oglądam program obecni uczestnicy są bardziej zdecydowani bym powiedział. Ale tak jak sprzęt tu gdzie firma wypożyczyła widać. Nie ma tablicy rejestracyjnej. A Natalia i Paweł wątpię żeby brali ślub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

Wiadomym było co wydazy się między nimi. Po bawili się razem ,posmiali zaistnieli medialnie:a potem NARA..he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mdliło mnie od tych czułości i wolałem przełączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

Ale zakochańce... kibicuje Grzeskowi i Robertowi. 

Ciekawi mnie czy ten dyszek u Grzeska to prawda czy jakas aluzja. Widze ze z niego rolnik z pasja, bo on jeden cos o gospodarstwie mówi, troche ta jego pasja jest jak moja.  :)

Robert wydaje mi sie byc bardzo konkretny i potrzebuje czasu, ale trzymam za nich kciuki.

Co do Ani to jesli prawda ze ona tylko na kase leci to...

Najmłodzego i najstarszego pomine bo nic z tych znajomości nie będzie


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

jeśli Mariusz oświadczy się w następnym odcinku to zrobi z siebie idiote za przeproszeniem

 

nie musi robic go z siebie bo on nim juz jest

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Grzesiek i Robert ładnie sobie radzą .Szkoda mi Eugeniusza ,bo zapowiada się powtórka z rozrywki ,jak było w 1 edycji ze Zbyszkiem ''przeprowadzisz się do mnie do miasta ''.


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

widać mu sie śpieszy z jakiegoś powodu.... cóż mu bronicie. ludei chcieli schow to mają.. przynajmniej coś u tych dwojga sie dzieje na rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam kibicuje wszystkim. Anka z Mariuszem to już pewniak. Najbardziej ciekawi mnie Robert, jest bardzo stonowaną osobą i spokojną osobą, w dzisiejszych czasach mało jest takich osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

Dla mnie Mariusz to wychodzi na czarnego konia tego programu :P


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno

jeśli Mariusz oświadczy się w następnym odcinku to zrobi z siebie idiote za przeproszeniem

zresztą nie wiem czemu jest tak dużo pajacow co się lepią do modliszki

grześ to chyba świadomie jaja z poprzednika sobie robił

rafał to nieźle spięty musi był jak siedział tam u nich w domu cały czerwony na gębie jak sowiecki sztandar :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krychu    152

Temu młodemu to się bardziej chyba siostra widziała od tej jego blondynki. Siostrę i koleżankę która namówiła ją na udział były piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pioter8    3

Grzesiek z tekstem o dyszlu i kołami rozwalił system... Pełna szydera... Rewelacyjny koleś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
knoro93    215

Idioci to wy jesteście krytykując Mariusza. Facet się zakochał i nie kryje tego Anka tez odwzajemnia uczucie i tworzą piękna parę i nie rozumiem debilnych komentarzy krytyki Mariusza. Widocznie niektórym boli szczęście innych albo zazdroszczą wasza sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28742

też sądzę że te słowa o dyszlu i kołach były żartem z Grześka z poprzedniej edycji, dla mnie mistrz, śmiałem się jak mało kiedy, Grzesiek-pozdrawiam!!!

a co do Gienka to tak jak ktoś wyżej napisał, Lilka chciała rolnika, tylko żeby w mieście mieszkał...

a w moich oczach Rafał urósł, nie jeden spaliłby buraka i powiedział że z siebie pajaca robił nie będzie zakładając strój ludowy, a on to zrobił i nieźle mu to nawet wyszło

Robert to człowiek naprawdę poważny, świadomy w pełni tego co robi, nic na łapu capu, wszystko z głową

a co do Ani i Mariusza, kolego @knoro-ty oświadczyłbyś się komuś kogo znasz tydzień, czy miesiąc??? nie te czasy co 50 lat temu, że dziadek do babki zaszedł dwa razy, za trzecim razem dał pierścionek, a tydzień później zabili świniaka i zrobili wesele

Edytowano przez bratrolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

Grzesiek to mistrz. Wyskoczył z tym dyszlem i kołami jak jego poprzednik w pierwsze edycji, ale to było zabawne chociaż bo chłopak ma poczucie humoru i widać że mu zależy nikogo za to nie obwinia a spuścić z poprzednika pompę to zawsze jest zabawne. Ja za niego trzymam kciuki i mam nadzieję że mu się uda. 
Rafał też zrobił w tym odcinku dobre wrażenie bo widać że coraz bardziej mu zależy.
Robert spokojny i widać ze szuka tej drugiej połówki. 
Eugeniusz to taki drugi Stanisław z pierwszej edycji, szybko uciekł do domu a na pytanie czy się przeprowadzi odpowiedział trzeba to przemyśleć. Teraz wyskoczy pewnie z tekstem jak jego poprzednik że "prawdziwa miłość tylko na tytaniku" i kulturalnie spierdzieli do domu i nikt o nim już więcej nie będzie słyszał. 
Co do Ani i Mariusza to to takie szybie zauroczenie, wszystko robione przed kamery moim zdaniem. Ania zrobiła na nim dobre wrażenie jak przyjechał do niej to teraz i on chciał pokazać że i jemu się dobrze powodzi. 


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedroneczka    16

Odcinek przesłodzony do zeżygania....
Jedyną rzecz adekwatną do sytuacji zrobiła Justyna stawiając transformersa Rafała przy Pinokiu do zdjęcia...Nie zdążyłam tylko zauważyć, który z nich miał większy nos....hahaha....Nawet i ona wie najwyraźniej, co o nim sądzić..
Haha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tom31    11

I zgadzam sie z wypowiedzią powyżej koleżanki biedroneczki za dużo cukru program porażka ale życze chłopakom aby poukładali sobie swe życie osobiste jak najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1444

Robert, Grzegorz  i Ania   coś  z  tych  par  może  być,  tyle że  ten   Mariuszek   taki zazdrosny że  Ani  pewnie  samej  do sklepu  nie  puści !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
knoro93    215

też sądzę że te słowa o dyszlu i kołach były żartem z Grześka z poprzedniej edycji, dla mnie mistrz, śmiałem się jak mało kiedy, Grzesiek-pozdrawiam!!!

a co do Gienka to tak jak ktoś wyżej napisał, Lilka chciała rolnika, tylko żeby w mieście mieszkał...

a w moich oczach Rafał urósł, nie jeden spaliłby buraka i powiedział że z siebie pajaca robił nie będzie zakładając strój ludowy, a on to zrobił i nieźle mu to nawet wyszło

Robert to człowiek naprawdę poważny, świadomy w pełni tego co robi, nic na łapu capu, wszystko z głową

a co do Ani i Mariusza, kolego @knoro-ty oświadczyłbyś się komuś kogo znasz tydzień, czy miesiąc??? nie te czasy co 50 lat temu, że dziadek do babki zaszedł dwa razy, za trzecim razem dał pierścionek, a tydzień później zabili świniaka i zrobili wesele

Z oświadczynami to może i przesada nie powiem ale słowa krytyki od wszystkich w kierunku Mariusza to jest wielka przesada widać że to super facet napewno będzie wspaniałym mężem dla Ani widać że jest w niej zakochany dlatego nalezy mu się wielki szacunek bo takich facetów dużo już nie ma. Żadna  z par się tak nie spasowała jak Ania z Mariuszem wiec nie rozumiem osób które krytykują ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj