kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tomekzet    78

Widze ze co poniektórzy forumowicze powinni szybko zakończyc kariere rolnika i starac sie o posade w cbś ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Oczywiście ,że Natalia rozstała się z Pawłem już dawno .Na internecie jakiś czas temu był artykuł o Natalii i Pawle. Tak więc pogłoski o ślubie to bajki .


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ponoć ślub był, ale zaraz rozwód i pół majątku szlag trafił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Ponoć to Pawełek w totka wygrał  haha co za bajki ;) Uwielbiam takie teksty ponoć .Dajcie sobie już na luz .Sama Natalia opisała całą sytuację ,co i jak i ślubu nie było .Paweł ma tyle długu ,że hoho .


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

damianzbr: uważaj, bo jeszcze ktoś weźmie na serio to, co napisałeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jeden nie uwierzył, bo po chwili namysłu stwierdził że to jednak bajka.

 

Dług długiem a ile majątku, oj warty ci on ożenku, warty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oniak    404

.Nazywasz go dziadkiem ,a chciał bym Cię zobaczyć ,jak Ty będziesz wyglądał w jego wieku ,a tym bardziej sprawny będziesz .

wątpię aby ktoś z nas dożył takiego wieku w takiej sprawność... (nie uogólniam) ale przy dzisiejszym tempie życia i odżywianiu..... to z tym możemy mieć problem ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Fakt faktem ania pasuje do tego co u niego była ;p


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STANK    15

Widze ze co poniektórzy forumowicze powinni szybko zakończyc kariere rolnika i starac sie o posade w cbś ....

 

albo paparazzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ,że Natalia rozstała się z Pawłem już dawno .Na internecie jakiś czas temu był artykuł o Natalii i Pawle. Tak więc pogłoski o ślubie to bajki .

Ty widzę, że jesteś taki obeznany w RSŻ. Mam do ciebie pytanie, jesteś jakimś drugim reżyserem? Czy prowadzisz, gazetę "Miłość na wsi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Oj Twój sarkastyczny komentarz jest nietrafiony. Wystarczy zajrzeć do tego tamatu, by wiedzieć co się dzieje z uczestnikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Ty widzę, że jesteś taki obeznany w RSŻ. Mam do ciebie pytanie, jesteś jakimś drugim reżyserem? Czy prowadzisz, gazetę "Miłość na wsi"

 

Odpowiadam na Twoje pytanie .Otóż mam oczy i czasami w wolnych chwilach czytam różne ciekawostki .Swego czasu był artykuł na internecie o wspomnianej parze i Natalia bardzo obrazowo wypowiedziała się na temat Pawła .Nie będę cytował jej wypowiedzi .Wspomniała ,że wróciła w swoje rodzinne strony i ma bardzo dobrą pracę .Tu nawiązała do ogromnych długów Pawła .To wszystko w razie pytań wal śmiało ,jak będę potrafił to pomogę mniej poinformowanemu koledze .A co do Tonu ,jakim się posługujesz na ''Ty '' jest zbędny .Nie piłem z Tobą wódki i nie zamierzam .Pozdrawiam .


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janek231990    3

Jak ktoś z tej edycji RSŻ napisał warto czekać na tą właśnie osobę lecz nie każdy ma takie szczęście większość przypadków może czekać na cud a szukanie na siłę do niczego nie prowadzi niektórzy sami idą przez życie widocznie tak ma być i też jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

ten cytat Grzeska musze gdzies zapisac, jak juz sie doczekam to tez sie pod tym podpisze, puki co to zostaje mi praca która jest moja pasja.

PS Grzesiek nie ogolony ja tez czesto tak wygladam :)


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

A po co się golić??? Polecam maszynkę do....włosów B) Brak zacięć, podrażnień i kosztów z zakupem kolejnej lub końcówek. Problem w tym, że nie wszystkie kobiety to lubią... Żoncia woli jak jestem gładki jak pupcia niemowlaka :D  ale czego się nie robi od czasu do czasu dla kobiet :ph34r:


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaroWM    44

Oczywiście ,że Natalia rozstała się z Pawłem już dawno .Na internecie jakiś czas temu był artykuł o Natalii i Pawle. Tak więc pogłoski o ślubie to bajki .

 

a ja ostatnio gadałem o nich z koleżankami z jego okolicy i mówiły, że są oni nadal razem, ale jeszcze przed ślubem...

 

także już sam nie wiem, jaka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Sam Paweł w topagrar przyznał, że ich ścieżki się rozeszły itp pierdoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Ponoć ślub był, ale zaraz rozwód i pół majątku szlag trafił.

chyba połowę kredytów szlag trafił ha ha ha

tam już chyba wartość majątku mniejsza niż wysokość kredytów.

ten może spokojnie się żenić, gorzej mu raczej nie było by nawet po rozwodzie, podział majątku to też podział kredytów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

nie wiem ile w tym prawdy ale jeśli miał przepisane gospodarswo przed małżeństwem to panna ni jak praw do ziemi i majątku nie ma. Chyba nawet w tym temacie ktoś o tym pisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    458

Na 100% nie ma, jak samemu się nie dopisze małżonki do gospodarstwa to nic się jej nie należy.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2647

Żona przy podziale majątku ma prawo do połowy majątku wypracowanego po ślubie.Więc ten przed ślubem jest niepodzielny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Niby tak, aczkolwiek sąd na prośbę (lub sam może zasugerować) osoby odchodzącej z gospodarstwa może orzec odpowiednią kwotę pieniędzy za pracę (której faktycznie mogło nie być) włożoną w gospodarstwo za czas pożycia małżeńskiego, tak czy inaczej w tych czasach najlepiej być bardzo bogatym żeby dać w łapę sędziemu i mieć spokój lub po prostu nie mieć nic i naciągać średniozamożnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj