kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Xawier    222

A u Jaworowicz uczestniczka z I edycji... Właśnie się zaczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piechu    43

Biedna strasznie sie zmienila pewnie podobnie jak na Grzesia ta druga rzucila urok i na Nia he he

Edytowano przez Piechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

no teraz to ją ktoś więcej pozna niż kierowca busa... palma jej odbiła po odrzuceniu w rolniku?

Edytowano przez lukbold

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOME11    174

za późno włączyłem i nie wiem co nabroiła ULA! może ktoś streści?

pełen hardkor, stalkingi te sprawy :D

 

http://vod.tvp.pl/audycje/publicystyka/sprawa-dla-reportera/wideo/05112015/22207400

 

 

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpt1/v/t1.0-9/s720x720/11215768_1704929649741249_2230341502748739391_n.jpg?oh=fd2c066fc677b50542cc874bbd27245a&oe=56AC1C3F

 

Grzesiu powiedz nam tylko TAK czy NIE? :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
newagro    7

A ta Jaworowicz jeszcze leci w TV :o  


Najpopularniejsza wyszukiwarka środków ochrony roślin w Polsce oraz ciekawy blog tylko na www.agrofy.pl  :D  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Grzesiu z I edycji nie miał szczęścia do dziewczyn w programie

.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr30piotr    168

że też komuś się chce tak wszystko dokładnie analizować? jedno jest pewne jak kręci się ujęcia to można je w różnym czasie wykorzystać , to tylko ujecie żeby wszystko ładnie wyglądało. co wy myślicie że kręcą dzisiaj jeden odcinek jutro drugi a po jutrze trzeci? mają materiał i później go montują, tak ja to sobie wyobrażam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

O Rafale można było przeczytać w komentarzach pod jekimś linkiem który wrzucaliście. Rafałek tylko na weekend przyjeżdża do domu a gospodarstwem zajmuje się ojciec. Dostał MR, ale i tak ojciec rządzi pewnie. Że też i w I i II edycji niektórzy uczestnicy mają coś do ukrycia. Nie dość, że program zakłamuje rzeczywistość to niektórzy uczestnicy wciskają kit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2423

Tak to już jest, jeden na gospodarstwie pojawia się tylko w weekendy i dostanie MR, drugi będzie "orał" od rana do nocy i nie dostanie bo np gospodarstwo ma już 2 lata i premia mu nie przysługuje. Swoją drogą to nie wiem jak oni się dostają do tego programu - Adam z I edycji chodził normalnie do pracy, gospodarstwem zajmowali się rodzice, teraz Rafał podobna historia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin1832    3

Robert dokonał dobrego wyboru Agnieszka pochodzi z gospodarstwa :)  :D ,Grzesiek świetnie wybrał już wcześnie Anię :)  :wub: dziadek Geniu także dokonał odpowiednią decyzję wybierając Liliannę :)  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elektro2015    89

Tak myślałem że Rafał tak wybierze, w końcu dziewczyna pracuje przy wnioskach unijnych, :) życzę wszystkim uczestnikom szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj