kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
michal1993    461

Widać, że masz tendencję do szybkiego oceniania ludzi pisząc od razu "jeleni"


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka    17

namówiliście mnie zgłaszam się do 3... mozecie mówić do mnie "łania"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757

mówicie że lokowanie produktu jest złe??? ja wolę żeby było to w takiej formie, niż tak jak na polsacie, 10 minut programu, potem 15 minut reklam i dopiero kolejne 10 minut programu

a to że będą kolejne serie to było oczywiste, nie po to TV kupiła licencję programu za kupę kasy żeby zakończyć go na dwóch seriach

zobaczcie inne produkcje na licencji, typu taniec z gwiazdami, która to już edycja, 15, 20???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wioskowy    3

Ten program to typowa propaganda sukcesu polskiego rolnictwa.Wszyscy tutaj młodzi.,piękni i bogaci.Za czasów komuny taką rolę spełniała Polska Kronika Filmowa gdy pokazywała polskie PGR-y. Jeszcze w pierwszej serii było jakieś zróżnicowanie tylko doszli do wniosku że głupio wygląda traktor za kilkaset tysięcy przy walących się budynkach.Teraz nawet dialogi im piszą pod lokowanie produktu tak jakby rolnik zainteresowany kupnem danej maszyny nie wiedział jak ją obsługiwać bo przecież miastowych to guzik obchodzi do czego służy siłownik w pługu.

Normalna żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koks    40

Kolego pawelol111 produktu musza byc bo z tego kasa jest i po to ten program powstal. Wydaje mi sie ze troche przeslodzony jest ten program nie widac za bardzo ciezkiej pracy a to moze wynika z tego ze poprostu stac ich na pracownikow co odwalaja czarna robote juz zonie mowilem ze wybrali tych bardziej majetnych przez wzglad na to iz cala ekipa ma lzejsza prace nie wyobrazam sobie ze krecili by material gdzie dziewczyny mlocily by bizonem bez kabiny czy rez oraly by 60. Albo chodzily by do chlewow czy tez obor ktore nie sa nowe. A ren rafal zachowuje sie tak zeby czasem jefo prawdziwa dziewczyna czy tez narzeczona nie miala pretensji. Ostatnio przez te forum ogladalem zlote lany przepiekny serial zastanawiam sie jak by wygladal gdyby teraz go krecono chyba brak takiego programu o wsi ktory ukazywal by ciezka prace nas rolnikow a nie przyszlych celebrytow czy tez nowe twarze reklam w top agrar

1http://regionalna.tvp.pl/22246285/19102015

2http://regionalna.tvp.pl/22354149/26102015

3http://www.regionalna.tvp.pl/22464379/02112015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

 

Kolejna sprawa - chłopaki są zbyt normalni i dlatego nudno :) Z I serii Pan Stanisław miał to coś... :D Reszta też miała swoje odchyły. A w II serii.... Normalny Grzesiek, normalny Robert, normalny Eugeniusz (tyle że wiek spory), cwaniaczek Rafał - ubarwia scenerię no i rolniczka która wiele z rolnictwem wspólnego nie ma. 

... 

 

Jak szukasz programu z "odchyłami" to polecam program "Chłopaki do wzięcia"


Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

Magia pieniędzy :) na papierze program i sama tv publiczna ma funkcje misyjne. Ale jak wchodzi w grę kasa - kto by odpuścił? Oglądalność jest - tak czy inaczej. Bo nie zauważyłem żeby ktoś rezygnował z oglądania programu ze względu na lokowanie produktu. Z tego co wiem to duuuużo większa kasa jest za reklamy w trakcie programów. Poza tym przekaz na temat maszyn i lokowania dotarł do realizatorów i będą nad tym pracować przy kolejnej edycji :) Dla mnie to większego znaczenia nie ma bo z tytułu samego programu niczego nie dostaje. Przyznaje świat bez reklam był by piękny - chyba ze miał bym swoja stacje tv :D A za nazwa telewizji publicznej stoją przecież ludzie. Ludzie z pomysłem na siebie :) Pozdro

 

W czasie 1 serii chodziły opinie że te nowe maszyny to nagroda za uczestnictwo. Oczywiście bzdura... Myślę że diler Claasa bardzo szybko zgodził się na pomoc w żniwach. Niby marka zaklejona ale i tak zainteresowani wiedzą kto to wyprodukował :) U pana Eugeniusza rozrzutnik Unii i JD jakby miał tam kilkaset owiec na utrzymaniu... 

 

Nie w tym rzecz że ludzie chcą oglądać odchyły. Chodzi o to że program pokazuje normalnych chłopaków w bardzo dużych gospodarstwach ze świetnym sprzętem gdzie jedyny problem to znalezienie partnerki. Nie idealizuję bo każdy ma swoją furę problemów tyle że fajnie byłoby zobaczyć przeciętną polską wieś a nie tylko gospodarstwa do posiadania których 90% rolników dąży. I nie ma w tym co piszę deka zazdrości bo nikt nikomu nic za darmo nie dał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba55    501

ale ten jd  u  tego   starego byl  starszy taki  , takich juz nie robia,  byla tez hl  , musi ja czym ciagac 


coraz gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

ale on mówił ze ziemie oddał synowi sobie zostawił tylko troche więc jd syna zapewne


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOME11    174

ale on mówił ze ziemie oddał synowi sobie zostawił tylko troche więc jd syna zapewne

 

kiedy i gdzie tak mówił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Widać, że masz tendencję do szybkiego oceniania ludzi pisząc od razu "jeleni"

 

Nie ,nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi .W prawdzie napisałem w przenośni ,lecz za wiele by wyjaśniać .Sęk  w tym ,że TV wykorzystuje chętnych na swoje potrzeby i ma gdzieś ,co tak naprawdę będzie z uczestnikami ,czy się im uda ,czy nie ważne ,żeby było show .Rozumiesz teraz ?


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno

Mi facet pijący lub tak łaskawie mówiący o % kojarzy się tylko z jednym. Jak pije to bije!!!!

wiem coś o tym , też miałem alkoholika w domu , pił na umór aż wymiotował (często bywało że gdzie popadnie) po piciu i później się zarzekał że to był ostatni raz i więcej pić nie będzie ale jak zwykle do czasu, wielokrotnie było w domu piekło przez alkohol , nieraz fruwały meble , matka płakała po nocach choć z tego co mi się zdaje to raczej nigdy jej nie uderzył 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    461

Nie ,nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi .W prawdzie napisałem w przenośni ,lecz za wiele by wyjaśniać .Sęk  w tym ,że TV wykorzystuje chętnych na swoje potrzeby i ma gdzieś ,co tak naprawdę będzie z uczestnikami ,czy się im uda ,czy nie ważne ,żeby było show .Rozumiesz teraz ?

 

Taa, ogólnie sęk tkwi w tym, że z grubsza udział w tym programie nikomu nie szkodzi a czasami może pomóc więc ogólnie raczej trzeba traktować takie programy na + oczywiście dopóki nie będą w pełni reżyserowane, bo to akurat mija się z celem.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

kiedy i gdzie tak mówił?

Juz nie pamietam w kturyms odcinku tak wspomniał. oglądaj uważnie wszystkie to zobaczysz


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oniak    404

Jak kobieta chce gotować to wam źle, jak nie chce gotowac to też źle..... to co musi robić żona rolnika?

ja wychodzę z założenia że niech robi co chce - jeśli jej sprawia coś przyjemność i chce się w tym spełniać to czemu nie ?  przecież bycie żoną rolnika to nie jakaś niepełnosprawność czy coś . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOME11    174

Juz nie pamietam w kturyms odcinku tak wspomniał. oglądaj uważnie wszystkie to zobaczysz

 

oglądałem wszystkie i nie zauważyłem :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ten program to typowa propaganda sukcesu polskiego rolnictwa.Wszyscy tutaj młodzi.,piękni i bogaci.Za czasów komuny taką rolę spełniała Polska Kronika Filmowa gdy pokazywała polskie PGR-y. Jeszcze w pierwszej serii było jakieś zróżnicowanie tylko doszli do wniosku że głupio wygląda traktor za kilkaset tysięcy przy walących się budynkach.Teraz nawet dialogi im piszą pod lokowanie produktu tak jakby rolnik zainteresowany kupnem danej maszyny nie wiedział jak ją obsługiwać bo przecież miastowych to guzik obchodzi do czego służy siłownik w pługu.

Normalna żenada.

W czasie 1 serii chodziły opinie że te nowe maszyny to nagroda za uczestnictwo. Oczywiście bzdura... Myślę że diler Claasa bardzo szybko zgodził się na pomoc w żniwach. Niby marka zaklejona ale i tak zainteresowani wiedzą kto to wyprodukował :) U pana Eugeniusza rozrzutnik Unii i JD jakby miał tam kilkaset owiec na utrzymaniu... 

 

Nie w tym rzecz że ludzie chcą oglądać odchyły. Chodzi o to że program pokazuje normalnych chłopaków w bardzo dużych gospodarstwach ze świetnym sprzętem gdzie jedyny problem to znalezienie partnerki. Nie idealizuję bo każdy ma swoją furę problemów tyle że fajnie byłoby zobaczyć przeciętną polską wieś a nie tylko gospodarstwa do posiadania których 90% rolników dąży. I nie ma w tym co piszę deka zazdrości bo nikt nikomu nic za darmo nie dał.

Sęk  w tym ,że TV wykorzystuje chętnych na swoje potrzeby i ma gdzieś ,co tak naprawdę będzie z uczestnikami ,czy się im uda ,czy nie ważne ,żeby było show .Rozumiesz teraz ?

Powyższe cytaty w pełni oddają "ideę" tego programu, nie trzeba nic dodawać.

A poniżej kwintesencja tego wszystkiego:

TV szuka nowych jeleni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apista    6

Popieram ^^, zgadzam się z tym całkowicie.

Dlatego drugiej serii nie oglądam i nie zamierzam.

Edytowano przez Apista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOME11    174

Popieram ^^, zgadzam się z tym całkowicie.

Dlatego drugiej serii nie oglądam i nie zamierzam.

buntownik z ciebie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
newagro    7

Chyba ta seria jest bardziej naturalna od pierwszej tylko szkoda że promowanie produktów jest czasami wciskane na siłę i bez pomysłu.


Najpopularniejsza wyszukiwarka środków ochrony roślin w Polsce oraz ciekawy blog tylko na www.agrofy.pl  :D  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
newagro    7

Przynajmniej obecny stan rolnictwa w Polsce jest pokazany, gdzie rolnik to nie chłop z widłami tylko człowiek który może stać na równi z ze swoimi kolegami z zachodu.


Najpopularniejsza wyszukiwarka środków ochrony roślin w Polsce oraz ciekawy blog tylko na www.agrofy.pl  :D  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj