kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Nudy i nic ciekawego, poza nowymi ciągnikami. Dziwię się tylko jak uczestnicy mogą się pytać swoich rodziców, znajomych kogo wybrać. To nie oni spędzili czas z dziewczynami i nie oni będą z nimi na dłużej. Dorośli faceci a dezyzji podjąć nie mogą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOME11    174

tak zbierałem to w sobie( :lol: ) z odcinka na odcinek i nie jestem tu żadnym krytykiem mody etc ale Ania ubiera się poniżej krytyki, bez gustu, stylu, czasem nawet jak panie z pod latarni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

Szczerze powiedziawszy, to gustu dziewczyna nie ma. Ciekawi mnie tylko co by powiedział na to Tomcio Jacyków. .?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krychu    153

Dziś widziałem urywek, powiedzicie mi co to za żyrafa jest u tego najstarszego uczestnika? Jeszcze nie spotkałem się z kobietą która ma tak długą szyję. Dziewczyna co jeździła w classie z tym młodszym wysokim uczestnikiem jak ma na imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Ciągnikiem kierowała Ania .Miglanc to mnie nie zrozumiałeś pisałem o kamerach ,że wszędzie nosa wtykają .Bez nich ,było by oki .Ale taki program ,że szukają sensacji .


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    222

Wg mnie program  zszedł na psy.... U Grzegorza jakoś dziwnie mi zabrzmiało jak powiedział że jeszcze jednej kamery mu brakuje  w... kuchni! Widać tam jest miejsce Ani i niech nie myśli stamtąd wychodzić. Rafał sam nie wie czego chce. Robert już wybrał i wg mnie całe szczęście że nie Krystynę. Ania albo nie chce się otworzyć przed kamerami albo udawała trochę z Mariuszem, takie odnoszę wrażenie. Stasia wyraźnie zniesmaczona że musiała słuchać muzyki klasycznej. Eugeniusz wybierze tą jak to ktoś wyżej powiedział "żyrafę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

Moim zdaniem jak program ma iść w tym kierunku, to niech w ogóle zaniechają kręcenia. Nie dość że do programu wzięli samych ,,biednych" co ciągnik warty tyle co dwie nowe bmw-ce to podwórka jak u lekarzy i prawników. Teraz zastanawia mnie po co tak zakłamywać opinie publiczną, przecież czymś takim tylko Nam rolnikom szkodzą, bo jeśli dojdzie do jakiegoś strajku to żadna grupa Nas nie poprze bo powiedzą ,, Pazerny rolnik ma ciągniki warte dwóch nowych aut dom jak u lekarza, więc po co ten zachłannik przyszedł tu strajkować". Daj Boże wszystkim na wsi takiego dostatku ale póki co tak ma może co 5 rolnik i to nie w każdym województwie. Potem dzięki temu programowi, żeby Nam nikt nie zarzucił pazerności bo jest powiedzenie ,,jak Cie widzą tak Cię piszą".


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Program schodzi na psy a na tvn szykuje się nowy cyrk tyle że nie o rolnikach lecz ogólnie, ma się chyba nazywać my dwoje, jeszcze za dwa latka i każda tv rozrywkowa będzie miała taki program niby do łączenia par

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr30piotr    168

każdy rolnik pewnie chciałby zobaczyć więcej wsi w programie, ale to tv nastawione na zysk i pokazują co oni uznają za stosowne  , program zrobił się przewidywalny jakiś taki reżyserowany i niebawem zbliży się do poziomu programów typu trudne sprawy.

powiem że na postać Eugeniusza patrzyłem sceptycznie w momencie jak go zaprezentowali zapewne z racji jego wieku , ale musze przyznać że jest to sympatyczny i kulturalny facet, Grzegorz , Robert także oceniam pozytywnie , fajne gospodarki widać że znają się na swojej robocie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulak    6

Oglądając wczorajszy odcinek zastanowiła mnie jedna rzecz. Grzegorz jadąc ciągnikiem ze swą wybranką prezentował piękną zieloną pszenice, natomiast we wcześniejszym odcinku kosił zboże gdy były u niego jeszcze trzy kandydatki. Czyli w żniwa były trzy dziewczyny, a ok. miesiąc wcześniej już tylko jedna. Nie wydaje Wam się to troszkę dziwne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomi3312    137

Oglądając wczorajszy odcinek zastanowiła mnie jedna rzecz. Grzegorz jadąc ciągnikiem ze swą wybranką prezentował piękną zieloną pszenice, natomiast we wcześniejszym odcinku kosił zboże gdy były u niego jeszcze trzy kandydatki. Czyli w żniwa były trzy dziewczyny, a ok. miesiąc wcześniej już tylko jedna. Nie wydaje Wam się to troszkę dziwne ?

 

Dobrze mówisz. To jest ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oniak    404

Dobrze mówisz. To jest ciekawe.

magia TV .... 

. Rafał sam nie wie czego chce.

co racja to racja... poszedł po rozgłos do programu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

Wg mnie program  zszedł na psy.... U Grzegorza jakoś dziwnie mi zabrzmiało jak powiedział że jeszcze jednej kamery mu brakuje  w... kuchni! Widać tam jest miejsce Ani i niech nie myśli stamtąd wychodzić. Rafał sam nie wie czego chce. Robert już wybrał i wg mnie całe szczęście że nie Krystynę. Ania albo nie chce się otworzyć przed kamerami albo udawała trochę z Mariuszem, takie odnoszę wrażenie. Stasia wyraźnie zniesmaczona że musiała słuchać muzyki klasycznej. Eugeniusz wybierze tą jak to ktoś wyżej powiedział "żyrafę".

co do Grzeska to kiedys przy pługu jak jej sie pytał czy podoba jej sie ta praca to ona mówiła ze nie, ze woli do kuchni wiec skoro sama siebie tam widzi to w czym problem???


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    461

Właśnie to samo miałem napisać, sama mówiła, że lubi gotować, więc raczej to miało być na + ;)


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj