kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Pajej    231

Mi facet pijący lub tak łaskawie mówiący o % kojarzy się tylko z jednym. Jak pije to bije!!!!

to ze ktos mówi o % to nie znaczy że jest alkoholikiem, zaprosiłem kolege na % ale nie znaczy na popijawe do zgonu. kulturalnie trzeba umieć pic. Ja to jakoś rzadko pije, piwo jak dostałem na usługach to z tydzień woziłem...

Kolezanko z jednym sie zgodze alkoholików omijaz z daleka, czy będzie bił czy nie to nie ma znaczenia, ale jak alkoholik to życie Ci zmarnuje


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Mi facet pijący lub tak łaskawie mówiący o % kojarzy się tylko z jednym. Jak pije to bije!!!!

Ha ha no nie przesadzaj, jakoś wśród moich znajomych to sie wcale nie sprawdza, może po prostu zmień towarzystwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oniak    404

Mi facet pijący lub tak łaskawie mówiący o % kojarzy się tylko z jednym. Jak pije to bije!!!!

 

jak to nie prawdziwy mężczyzna tylko ala facet to nie ważne czy trzeźwy czy pijany - bił będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrewk    154

No niestety ale czeka nas tez ciekawy seans pt. " Swinie szukaja koryta " :D

Milego wieczoru !


„Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie zajrzałem do internetu”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

andrewk idealnie to ująłeś, omal nie spadłem z łóżka.

I nie wiedziałem że dzisiaj nie ma rsż, bo dzisiaj akurat mam czas i miałem chęć obejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max1987    20

A tam gadacie całe studia mieszkałem w akademiku i z checia bym tam wrócił normalnie tam czas inaczej płynoł:) Duzo wolniej i spokojniej:) Był luz:) A teraz terminy, susza, kary, cały czas presja z jakiejś strony. U nas rolnicy mieli swój akademik ale spokojnie obok byli leśnicy i jak wbilismy do nich na impreza rozpoczynajca letni semestr to niektórzy jeszcze sylwestrem żyli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Z leśnikami impreza pewnie była taka że się narąbali i aż wióry leciały ;)

Edytowano przez daremw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Ale suchy ten żart. Normalnie jak wiór.:)

Suchy nie suchy. Ale coś na rozluźnienie jest i wymyślone na szybkiego a nie brane z neta (chociaż jak by się uprzeć to dało by się to gdzieś znaleźć pewnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Przecież ja też dla żartu. Dokończyłem ciąg skojarzeń ( leśnik, wióry, suchy jak wiór, suchar czyli słaby dowcip) a następnie Artur to podciągnął dalej. Trzeba temat podtrzymać do przyszłej niedzieli. Póki co mamy wsomniany spektakl Świnia szuka koryta. Emocji nie zabraknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

Nie było by świń przy korycie, gdyby nie barany co na nie głosowały i osły ,co nie poszły na wybory he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Właśnie mnie to zastanawia, każdy na nich "gada" a jak przychodzi co do czego to na nich głosuje.

 

Uważam że iść na wybory to obowiązek obywatela, jeżeli kogoś (danej partii nie popieramy) to zagłosujmy na przeciwnika (osobiście brakuje mi kratki z opisem " nie popieram żadnego z kandydatów i wtedy jeżeli taka opcja by była i zaznaczyło ją z 20 % społeczeństwa to może ktoś by się obudził że społeczeństwu coś nie pasuje).


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

3/3rolek_11230728_1702460436654837_67732093

Facebook oficjalny profil programu "Rolnik szuka żony"
To zdjęcie mówi wszystkoJak sugeruje zamieszczone przez Grzegorza w sieci zdjęcie, znajomość z Anią wciąż kwitnie, choć od zakończenia nagrań do programu minęło już sporo czasu. Bliski uścisk tych dwoje wyraźnie daje do zrozumienia, że rolnika i jego wybrankę łączy coś więcej niż tylko sympatia. Niektórzy internauci podejrzewają nawet, że błyszczący na dłoni pierścionek być może jest tym zaręczynowym. Na facebookowym profilu programu posypały się więc gratulacje i życzenia szczęścia.

"Ooo...chyba widać pierścionek zaręczynowy?! GRATULACJE" -

"Czyżby Ania miała na palcu pierścionek?" - dopytywali inni.

Wśród komentujących byli też i tacy, którzy słusznie zwrócili uwagę, że ta fotografia ujawnia, jak potoczą się losy tych dwoje w programie.

"Ojej, czy to zdjęcie to nie przypadkiem zdrada przyszłości (przyszłości widza oczywiście)?"

Rzeczywiście, patrząc na to zdjęcie, raczej nie mamy wątpliwości, że Grzegorz i Ania bardzo się do siebie zbliżyli i kontynuują znajomość zawartą na planie programu.

 


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

Ja tam im kibicuje!!!. On jest: pozytywny, i dziewczyna ma świetny harakter. Ich sprawa jak się to wszystko potoczy dalej. Pozdro. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1444

,,Dziewczyna  ma  świetny  charakter''    :blink:  a skąd  to wiesz?  z  oczu  wyczytałeś...   też  im  kibicuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

nie sadze że to zaręczynowy pierscionek, bo głupota byłoby sie oswiadczać po tak krótkiej , znajomośći, a Grzesiek głupi nie jest


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

nie sadze że to zaręczynowy pierscionek, bo głupota byłoby sie oswiadczać po tak krótkiej , znajomośći, a Grzesiek głupi nie jest

 

Moja siostra zarenczynowy dostała po niecałych 2,5 miesiacach znajomosci. Dzis jest mężatko od kilku lat.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

nie sadze że to zaręczynowy pierscionek, bo głupota byłoby sie oswiadczać po tak krótkiej , znajomośći, a Grzesiek głupi nie jest

 

Kolego jesteś w błędzie .W pierwszym odcinku RSZ ,Grzegorz  czytając list od Ani ...powiedział dla tej pani mógłbym uklęknąć na kolano i dać pierścionek  ,a to było dawno nawet nie rozmawiał z nią .Pamiętasz ?


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj