kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Sadek    1123

Jeżeli gość postawił i nie egzekwował swojego wkładu w dom to znaczy że miał gest i było go na to stać.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moretti    2

według mnie to robert nie wybierze raczej krystyny bo na FB ostatnio wrzuciła jakieś fotki jak bawi się w jakimś warszawskim klubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

A propos Krystyny od Roberta. Zobaczcie z kim bawiła się w tym klubie:

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/12088314_10205142964070011_5940067508650553762_n.jpg?oh=2e5e923b72f5091afc5f9498dcc5f9e1&oe=568916AD

 

Co do Grzegorza, to w sieci krążą plotki, że poznał Annę zanim ta napisała do niego list i pojawiła się w programie. Ponoć poznał ją po pilotażowym odcinku, a przed nagraniem kolejnych, a że nie chciał rezygnować z programu, to wciągnął ją do niego. Tak patrząc na nich i biorąc pod uwagę to, że tak szybko pożegnał inne kandydatki, to wydaje się to bardzo prawdopodobne. Ale jak było naprawdę, tego pewnie się nie dowiemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mattti    456

Szkoda, jeśli by nie wziął Krystyny, fajna z niej kobieta, nie tylko pod względem urody... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

Księgowa z handlowcem to sie prędzej dogada niż z rolnikiem.... tak mi sie przynajmniej wydaje. Wybierze Agnieszke to będzie  dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

Krystyna od Roberta ma 24 lata, a Jakub od Anny 38 lat, więc pomiędzy nimi jest 14 lat różnicy...

A tak nawiasem mówiąc, nie uważacie, że ta Krystyna wygląda na więcej lat niż ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1444

A   co myślisz że  nie  będzie  im pasować ?  :)     psy na  lata  się nie gryzą.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Między sąsiadami jest 20 lat.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOME11    174

A propos Krystyny od Roberta. Zobaczcie z kim bawiła się w tym klubie:

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/12088314_10205142964070011_5940067508650553762_n.jpg?oh=2e5e923b72f5091afc5f9498dcc5f9e1&oe=568916AD

 

Co do Grzegorza, to w sieci krążą plotki, że poznał Annę zanim ta napisała do niego list i pojawiła się w programie. Ponoć poznał ją po pilotażowym odcinku, a przed nagraniem kolejnych, a że nie chciał rezygnować z programu, to wciągnął ją do niego. Tak patrząc na nich i biorąc pod uwagę to, że tak szybko pożegnał inne kandydatki, to wydaje się to bardzo prawdopodobne. Ale jak było naprawdę, tego pewnie się nie dowiemy...

szczerze mówiąc w tv dużo bardziej korzystnie się prezentuje

 

a co do Grzegorza to myślę, że tak jak obiecał po zakończeniu emisji trochę nam ujawni :)

 

http://www.agrofoto.pl/forum/user/38294-grzeslav100/

 

 

Krystyna od Roberta ma 24 lata, a Jakub od Anny 38 lat, więc pomiędzy nimi jest 14 lat różnicy...

A tak nawiasem mówiąc, nie uważacie, że ta Krystyna wygląda na więcej lat niż ma?

po tym co zobaczyłem w tv to dałbym jej bardziej 34 niż 24 ale ok :D

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka    17

Strach brać udział w takim  programie bo waszej uwadze nic nie umknie na każdego coś znajdziecie ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Albo ten z pod Wrocławia ma inne nazwisko niż jak podają jego ojciec, brat prowadzi usługi transportowe. Ojciec z innym nazwiskiem i matka mają spółkę. W jednym odcinku był nr. domu pokazany. Wystarczyło wklepać adres z tym nr. w google.

 

A i od pierona przyczep na geoportalu jest jak na polu stoją. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzeslav100    17

Albo ten z pod Wrocławia ma inne nazwisko niż jak podają jego ojciec, brat prowadzi usługi transportowe. Ojciec z innym nazwiskiem i matka mają spółkę. W jednym odcinku był nr. domu pokazany. Wystarczyło wklepać adres z tym nr. w google.

 

A i od pierona przyczep na geoportalu jest jak na polu stoją. :D

 

Ten z pod Wrocławia nie ma innego nazwiska niż jego ojciec. Mój brak prowadzi usługi transportowe - ma 4 auta, rodzice maja 3 auta, wujek ma 3. Więc zawsze trochę aut po podwórku się kręci ;) A "ojciec z innym nazwiskiem" to mój drugi wujek z którym moi rodzice maja spółkę( konkretnie jest to na moja mamę). Ładujemy buraki cukrowe , mamy dwie "mysze". Tak to mniej więcej u mnie wygląda.

 

Część informacji mogę zdradzić ale bez szczegółów , ponieważ jestem zobowiązany umowa do siedzenia cicho ;)

 

Co do plotek o których mówiliście - gdy tylko ruszył program już takie krążyły u mnie na wiosce. Z tym ze wtedy była wersja ze jestem z długonogą blondynka.No cóż - z tego co widzę każdy na fb może sobie założyć fikcyjny profil i napisać CO KOLWIEK. Później to CO KOLWIEK idzie dalej i powstają ładne ploteczki :) Mój pierwszy komentarz do tego piszę tutaj, bo jak zauważyłem komentowanie takich spraw robi jeszcze większy szum. A jak się bronię to przecież jestem winny tak? Wiec kończy się na tym ze biorę na klatę i robię swoje :D

 

Pozdrawiam Grzesiek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaMalwi    37

Oczywiście jak zwykle ktoś musi być zbyt dociekliwy :) Najpierw zobaczcie co macie u siebie i swój bałagan posprzątajcie:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, ale jakim to trzeba być pustakiem, żeby sprawdzać ludzi na geoportalach, google maps, fb i innych wynalazkach... i liczyć im przyczepy na polach, szkoda słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tomektroszyński wypraszam sobie obraźliwe docinki, gdyż ja nikogo nie obrażam. Nawiązałem do tego że w dzisiejszych czasach posiadając jedną informację na temat danej osoby możemy dowiedzieć się wiele więcej. Nie zauważyłeś emotionki :D wskazującej że sam się śmieję z tego co piszę i podbijam żartobliwy poprzedni wpis mówiący o forumowym śledztwie? Jeśli faktycznie tego nie wyłapałeś to może siebie nazwij tym niechlubnym rzeczownikiem.  

 

A na geoportalu sprawdzałem bo Grzegorz, tak?? ten Pan ma na imię Grzegorz wynika z tego co tu czytam stwierdził że całe gospodarstwo jest za domem. Chodziło o ziemię rolną i z ciekawości chciałem zobaczyć jak wygląda 100 ha w jednym kawałku. I akurat chyba w tym odcinku był pokazany nr. domu bo innych nie oglądałem. Jak się okazało mówił raczej w przenośni bo takiej powierzchni akurat tam nie ma, lub nie w jednym kawałku. Tyle wiem że na dolnym śląsku, jadąc w kierunku Czech takie widoki są często spotykane i jeśli kogoś to interesuje, to tak, zazdroszczę tamtejszym rolnikom że mają możliwość gospodarzyć na normalnych polach a nie jak my na wschodzie kawałeczki po 5 ha to już ogromne działki.

 

Grzeslav100 o ile Ty to Ty to pewnie masz rację bo szczególnie nie zagłębiałem się w imiona z TV oraz KRS i być może coś pokręciłem. Nie musisz się bronić bo mnie to tyle interesi z kim macie spółki i jakie. Mówię w żartach bardzie to pisałem niż serio.

 

Skoro już tu się odezwałeś to powiedz nam czy odnoszę dobre wrażenie że każdy z odcinków jest w 100 % wyreżyserowany, no może nie mówią wam którą macie wybrać, ale gdzie pójść, co robić to chyba już tak? Oraz drugie pytanie. Po co oni przyciągają wam te nowe maszyny. Kombajn jest Twój (nie wnikam jaki jeszcze masz, bo patrząc po gospodarstwie może masz dużo większego i jak niektórzy powiedzą o co mi chodzi dużo droższego lexiona) ale ewidentnie było widać nówka nie używany, rozrzutnik u tego drugiego pana to samo, gdzieś w necie widziałem jakiś urywek to u tego najmłodszego pana jakiś JD serii 7R widać nic nie używany. Jak domniemywam nie udzielisz odpowiedzi w ogóle, lub prawdziwej ale zapytać można, a nóż się uda.

 

Chodzi mi o to że ten program wygląda na to że nie ma nic wspólnego z prawdą. Jest zwykłą reklamą, steyerów, clasów, JD syngent itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Uczestnicy są po części dziwni gdyż chcieli by aby w ich kierunku leciały same pozytywy, ale tak się nie da (każdy chciałby słyszeć na swój temat pozytywy ale życie toczy nam inne scenariusze).

 

Tak na marginesie z poprzedniej edycji też na forum odzywał się Grzesio (nawet osobiście na GG zebrałem za innego użytkownika posty "wiązkę").


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RolKac    9

jestem ciekaw czy te maszyny które u nich stoją te wszysktie nówki czy oni je dostali czy za nie płacą czy jak to jest może coś ktoś wie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28740

tak, dostali, w nagrodę za odwagę że się w TV pokazali i się nie bali

sponsor-reklamodawca wstawia maszyny jako żywą reklamę, a po nagraniach zabiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

Ekipa filmowa wbiła mi się praktycznie na same żniwa. Nie mogłem znaleźć operatora do swojej maszyny. Wiec pogadałem z kilkoma firmami czy na czas zdjęć któraś z firm nie chciała by mi trochę pomoc (moje było paliwo). Wcześniej chciałem kosić swoim sprzętem , no ale ciężko było się rozdwoić. Chociaż swoja droga jestem pod wrażeniem ile tego sprzętu sprzedało się w mojej okolicy ostatniego roku - rolnicy którzy maja po 30-40 ha , kupują kombajny za 600 tys :D oczywiście liczą na usługi bo niby jak to inaczej spłacić. 

 

Za dużo mówić nie mogę :) Ale z agrofoto korzystam bardzo często, sam się nie udzielam - chociaż dużo czytam. Wymiana doświadczeń lepsza niż nie jedna książka.

 

Pozdrawiam Grzesiek.

 

PS: oczywiście przy zbliżającym sie PROWie zachęcam do brania maszyn na testy i testowania ile się tylko da ;)

zanim bedziecie cos pisac to trochę poczytajcie bo Grzegorz juz pisał jak sprawa wygląda z kombajnem.

Ogólnie to go podziwiam ze tu sie ujawnia. życze mu szczęscia z Anią i obfitych plonów


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzeslav100    17

A na geoportalu sprawdzałem bo Grzegorz, tak?? ten Pan ma na imię Grzegorz wynika z tego co tu czytam stwierdził że całe gospodarstwo jest za domem. Chodziło o ziemię rolną i z ciekawości chciałem zobaczyć jak wygląda 100 ha w jednym kawałku. I akurat chyba w tym odcinku był pokazany nr. domu bo innych nie oglądałem. Jak się okazało mówił raczej w przenośni bo takiej powierzchni akurat tam nie ma, lub nie w jednym kawałku. Tyle wiem że na dolnym śląsku, jadąc w kierunku Czech takie widoki są często spotykane i jeśli kogoś to interesuje, to tak, zazdroszczę tamtejszym rolnikom że mają możliwość gospodarzyć na normalnych polach a nie jak my na wschodzie kawałeczki po 5 ha to już ogromne działki.

 

Grzeslav100 o ile Ty to Ty to pewnie masz rację bo szczególnie nie zagłębiałem się w imiona z TV oraz KRS i być może coś pokręciłem. Nie musisz się bronić bo mnie to tyle interesi z kim macie spółki i jakie. Mówię w żartach bardzie to pisałem niż serio.

 

Skoro już tu się odezwałeś to powiedz nam czy odnoszę dobre wrażenie że każdy z odcinków jest w 100 % wyreżyserowany, no może nie mówią wam którą macie wybrać, ale gdzie pójść, co robić to chyba już tak? Oraz drugie pytanie. Po co oni przyciągają wam te nowe maszyny. Kombajn jest Twój (nie wnikam jaki jeszcze masz, bo patrząc po gospodarstwie może masz dużo większego i jak niektórzy powiedzą o co mi chodzi dużo droższego lexiona) ale ewidentnie było widać nówka nie używany, rozrzutnik u tego drugiego pana to samo, gdzieś w necie widziałem jakiś urywek to u tego najmłodszego pana jakiś JD serii 7R widać nic nie używany. Jak domniemywam nie udzielisz odpowiedzi w ogóle, lub prawdziwej ale zapytać można, a nóż się uda.

 

Chodzi mi o to że ten program wygląda na to że nie ma nic wspólnego z prawdą. Jest zwykłą reklamą, steyerów, clasów, JD syngent itp.

 

Całe moje gospodarstwo to 100ha (od 30 arow do 13ha kawałki). Każdy program potrzebuje reżysera. Z boku wydaje że stoi ktoś z kamerą cały dzień i zagląda co my tam robimy. Ale z reżyserka wygląda to mniej więcej tak jak mówisz. To jest program na licencji...robi go firma na zlecenie TVP. Jakieś standardy muszą być zachowane. Oczywiście dialogi i wybory to nasza sprawa. Chociaż aktorem nie jestem, przed kamera właśnie sie dowiedziałem tez nie czuje się najlepiej. I tak szczerze , nie zamierzałem być w tym programie małpka która robi wszystko co jej się powie...tylko po to zeby zrobić fajna oglądalność - która notabene jest bez tego ;) Głównym celem bylo poznanie kogoś fajnego, bez względu na to jak nudny bym tam wyszedł ;) Co do maszyn pisałem już o tym kilka postów wcześniej.

 

Uczestnicy są po części dziwni gdyż chcieli by aby w ich kierunku leciały same pozytywy, ale tak się nie da (każdy chciałby słyszeć na swój temat pozytywy ale życie toczy nam inne scenariusze).

 

Tak na marginesie z poprzedniej edycji też na forum odzywał się Grzesio (nawet osobiście na GG zebrałem za innego użytkownika posty "wiązkę").

 

Wkładasz nam w usta coś czego nikt z nas nie powiedział kolego :) Komentuj jak chcesz. Pozytywnie czy negatywnie, to aż takiego dużego znaczenia nie ma. Ja robię póki co to co robiłem dotychczas i tyle w temacie :) Czy będę miał jakieś profity z tytułu programu? Zapewne tak (firmy chemiczne,maszynowe,reklama). Kto chce być na moim miejscu - zapewne będzie 3 edycja ;)

 

jestem ciekaw czy te maszyny które u nich stoją te wszystkie nówki czy oni je dostali czy za nie płacą czy jak to jest może coś ktoś wie???

 

O tym pisałem już wcześniej :) Na program trzeba spojrzeć jak na produkt który ktoś chce sprzedać. W sumie to nawet nie chce mi się tłumaczyć dlaczego pojawiają się te wszystkie maszyny i loga :) Nie wiadomo o co chodzi? Chodzi o pieniądze. 

 

Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1444

Oj  Grzesiu  nie  zdradzaj  szczegółów  bo jeszcze  chlapniesz  słówko  za  dużo   i  trza   będzie  karę  zapłacić.....   :ph34r:    z  drugiej  strony  fajnie tak  poplotkować. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

@szymi40 daj spokój, kolega na pewno dobrze wie co może napisać a czego nie.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaMalwi    37

Może dzięki temu, że Grzegorz zdradził kilka szczegółów niektóre osoby się zastanowią zanim napiszą jakieś głupoty na jego temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

fajnie jest wiedziec jak to wygląda z drugiej strony ekranu. Grzesiek nie zostawiaj tego tematu, jeszcze wiele niewiadomych zostało. 


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj