kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
solek01    209

ciekawe czy z tego typu programów w szczególności przychodzi mi na myśl "Randka w ciemno" uchowało się jakieś małżeństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piechu    43

Rafał dał czadu Dziewczyna ładnie się ubrała i przygotowała na randkę a ten do lasu o transformerach gada.Chłopak zachowuje się jak by miał 17 lat a nie 27. Szkoda tych dziewczyn widać że fajne   itd.   a chłopak zgłosił się tylko do zabawy i żeby się pokazać w TV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STANK    15

Rafałek myślał że mu pyknie z Kamilą , sam mówił że jest numerem 1 , ale mu nie pykło , i teraz dylemat ma bo ciężki wybór , Justyna powinna go olać bo się nią nie interesował od początku , pomylił ją nawet z Martą , w którymś odcinku , a teraz dowalił jeszcze bardziej , nawet gdy jechali porozmawiać to niby wygadany a nic nie mówił jakby mowę stracił dopiero Justyna zaczęła że chciałeś porozmawiać ,a Marta założyła już sukienkę z napisem dobra żona czy coś takiego teraz tylko Rafał powinien uklęknąć i powiedzieć będziesz moją żoną a Marta by odpowiedziała ja chcę , a Rafał akurat szuka żony  , chciał się pobawić przeżyć pewnie przygodę

nie wydaje mi się żeby Anka wykorzystywała facetów , mówiła że szuka faceta do siebie , więc pewnie chce ich przetestować co są warci i czy dadzą radę , Kuba się nie nada , jest handlowcem ,to  lovelas  myśli że jak będzie przejazdem to wpadnie do Ani czasami przywiezie worek prezentów i to wystarczy ,

Gienek jest pozytywną osobą spokojny zdystansowany bez emocji , ale Robert taki poczciwy gość też wydaje się , Grzesiek podobnie , Ania też  , Rafałek pogubił się tylko z tym pykaniem , kogo sobie wybiorą to ich sprawa jest my jesteśmy tylko kibicami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2650

@Stank http://film.onet.pl/wiadomosci/rolnik-szuka-zony-2-anna-wyjasnia-czemu-zglosila-sie-do-programu/xgj7j0 Przecztyaj pod artykułem post użytkownika @znajomy.W tym co pisze może być prawda bo może ma  wywaloną chatę i samochody.Ale na podwórku już tak różowo nie jest dachy kryte enternitem itp.Z tych ryb może czasami jakiś lepszy pieniądz się trafi,bo z jednej krowy nie wyżyje.Nie chodzi mi o to że ma syf czy coś ale to jest nie współmierne do tego domu.Ona wygląda na kobietę która lubi rządzić i to twardą ręką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

do mnie pytanie??? jeśli tak to odpowiadam: transformersów nie oglądam, jesteśmy na etapie krecika, i Bolka i Lolka :D

 

Etap normalnych bajek, każdy rodzic ma ten etap Sąsiedzi też są fajni.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOME11    174

 

~znajomy : CZy wy wszyscy na glowę upadliście z tymi komentarzami , znam ją doskonale . Szkoda ,że nie widzieliscie jej posiadłosci zanim oskubała goscia z kasy . To on jej wszystko wystawił a potem dała mu kopa zresztą nie byl to pierwszy i ostatni koleś . U niej nie ma milości tylko kasa się liczy . Pomyslcie skad ona to wszystko ma , przecież nie z tej jednej krowy i tych rybek . Nie takie gospodarstwa widuję po 50 czy sto krów i tak nie ma jak u niej . Zaplecze gospodarstwa , stare komórki swiadczą jak tam było wczesniej . Ma parcie na szkło pusta wieśniara,szkoda tylko tego Mariusza bo ona jego wybierze i juz wybrala bo widuje ich razem . Nie bądźcie naiwni i naprawdę nie macie do czego się ślinić.

83%

 

nie jestem pewien ale czy w tym temacie ktoś czegoś podobnego nie pisał od razu jak pojawił się 2 sezon?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Tak Tomek też to czytałem i była tak informacja na temat Ani z Rsz nr 2 .Widać coś musi być na rzeczy ,bo opis zabudowań się zgadza .Widać ,że Ania jest obliczalna .


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STANK    15

jonek98 może to jakiś znajomy zawistny i ją obsmarował , ja nie wiem to tylko jakiś wpis anonimowy , nie znam Ani ale robi pozytywne wrażenie , zresztą przecież to ci goście pisali do niej ,więc oni lecą na nią , ona nie leciała na ich kasę bo chyba w listach nie podali ile mają zer na kącie , a  że ma ładny dom to jeszcze o niczym nie świadczy , że niby zgłosiła się do rolnik szuka żony bo leci na kasiastych facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

tak sobie to tłumacz.... z niczego nie ma nic a skądś te wille ma (wujek w ameryce czy oskubany kasiasty gościu bardziej prawdopodobny?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba55    501

 no dokladnie z tego gospodarstwa niby jej nie ma zadnych przychodow przeciez  , a kasa  na merca skad musiala byc 


coraz gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

A kredyty to z kolei ciotka z Ameryki spłaca? no chyba że siedziała w Sejmie parę lat a o tym nie wiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

20 ha ma dopłaty są od tego. Jak ma jeszcze pakiet rolnośrodowiskowy to kolejna kasa. Może dzierżawi komuś ziemię. W maszyny nie inwestuje, więc kasa zostaje. Myślicie, że tylko jeden staw ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilko    20

U mnie na wsi to teraz każdy ma Merca, gdyby miała Lambo to bym się zastanawiał skąd ma kasę. :)

Żenujące jest, że aż tak dużo miejsca poświęca się na forum patrzeniem na majątek uczestników. (Proponuje założyć temat - jaki ciągnik ma mój sąsiad i kto jest najbogatszy we wsi i skąd ma kasę)

Osobiście lubię oglądać ten program, jednak wydaje mi się, że jest bardzie wyreżyserowany niż naturalny, przez co w moich oczach traci na wartości.

Edytowano przez emilko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasiekk    27

A może dziewczyna ma łeb na karku? Czasami wystarczy się dobrze porozglądać i na rolnictwie można naprawdę dobrze zarobić :).  Sam bym się zgłosił do tego programu....ale żona ma obiekcje  :P . Kabriolet też mam ;)

Edytowano przez Dasiekk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solek01    209

Stary merc to ile może kosztować, może pracuje a gospodarstwo jako dodatek pozatym chyba jej mama mieszka z nią to ma emeryturkę

Dom widać już chwilę temu budowany bo kostka już się kruszy, było widać w ostatnim odcinku. Pozatym czasem jak jeżdzę po różnych regionach to

widzę gospodarstwa gdzie pełno nowych maszyn, a dom sypie. Także każdy ma swoje priorytety. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nawet jak kogoś oskubała to co z tego. Nie ona pierwsza i nie ostatnia. Nawet jak jakiś koleś jej tę chatę wybudował to widocznie miał kasę. Jeśli ją ma to alimenty na dziecko musi płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj