kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
andrewk    154

Takie grubo, ze to są fałszywe profile.


„Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie zajrzałem do internetu”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrewk    154

yhy :D


„Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie zajrzałem do internetu”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barm03    5

Powiedzcie mi zna ktoś te osoby ?, Czy ten serial i występujące w nich osoby to rzeczywiste osoby posiadające takie gospodarstwa ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro30    11

ten program zrobił się bardzo przewidywalny wiadomo kto kogo wybierze bo np. Robert wybrał Agnieszkię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lesssiu007    186

Na miejscu Rafała darł bym włosy z głowy ma dwie tak Piękne i fajne dziewczyny że nie wiadomo którą wybrać i jak powiedzieć tej drugiej dziękuje ja bym nie umiał chyba . Poślubił bym oby dwie hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Powiedzcie mi zna ktoś te osoby ?, Czy ten serial i występujące w nich osoby to rzeczywiste osoby posiadające takie gospodarstwa ?

 

Grzesiu jest na AF nawet się tu kiedyś udzielał.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomi3312    137

Rafał to musi trochę nastawienie zmienić, bo zostanie z niczym.. Justyna to byłby najlepszy wybór, ale musi u niej punktować bo ona wygląda na rozważną i jak coś będzie nie tak to nie będzie tego dalej ciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Justyna zdecydowanie najrozważniejsza i wspaniała dziewczyna, widać że wie czego chce i czego oczekuje od drugiej osoby. Chciałbym kiedyś poznać taką dziewczynę :) Grzesiek z Ania widać że mają się ku sobie.

Eugeniusz to już ma chyba dość swoich kandydatek hehe

Mariuszowi strasznie zależy na Ani, bardzo poważnie podchodzi do tematu.

Roberta widać że ciągnie do Krystyny - fakt bardzo piękna kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boryss    7

Powiedzcie mi zna ktoś te osoby ?, Czy ten serial i występujące w nich osoby to rzeczywiste osoby posiadające takie gospodarstwa ?

Z poprzedniej edycji znam Grzegorza i Stacha z kotliny kłodzkiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max1987    20

Paweł zaszalał na maksa kurcze to ja mam młodszy park maszynowy niż on:) Ale zaskoczony jestem ze mała miał produkcje obora wygladala na duzo wieksza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

komentarz z facebook: Hahah zabral laske na randke i nawijal o Transformers haha. Zaloze sie ze zbiera naklejki lego ninjago!!!

 

albo

 

Szkoda ze nie wspomniał o pokemonach czy PowerRangersach ten człowiek doprowadza mnie do łez co zaraz da którejś z Pan pierścionek z Gumy która można było w kiosku kupić !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr3p    20

@Barm03- tak, rzeczywiście mają te gospodarstwa ( bynajmniej jeden uczestnik tego "serialu" ma ) z tego co słyszałem to jest to prawdopodobnie ostatni sezon RSZ ( wiem od uczestnika tego programu ) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solek01    209

raz w tygodniu można oglądnąć, nudzi to M jak miłość i barwy szczęścia jak żonka molestuje tym co wieczór.

Czy pozostali odesłali kogoś do domu bo nie oglądałem do końca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

Moim zdaniem Robert wybierze Krystyne i zrobi błąd, taka kobieta nie pasuje do prostego rolnika. moim zdaniem to ta blondyna co grali w bilard byłaby lepsza.

Grzegorz dobrze zrobił ze zostawił tylko jedna jak wie że ja wybierze.

Rafał... brak słów normalnie dzieciak jak rozmawia to bawi sie wszystkim do okoła, zadnych konkertów tylko kombinuje żeby czegos przypadkiem nie powiedzieć

Geniowi juz nerwy puszczaja. wybierze ta co byli na "randce" bo jedna go denerwuje deuga cały czas sie przebiera


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro30    11

Robert nie wybierze Krystyny tylko Agnieszkię wiem  bo znajomy z tamtych okolic mi mówił i że ta znajomość kręci się po dziś dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28756

a mi zaimponowała Paulina, ta którą Grzesiek odesłał do domu, postawiła sprawę jasno, z klasą i bez żadnych fochów stwierdziła że Ania i Grzesiek mają się ku sobie i ona im w paradę wchodzić nie będzie, oraz że życzy im szczęścia

ma dziewczyna klasę, wystarczy sobie przypomnieć Ulę z poprzedniej edycji, która ze łzami w oczach przeklinała Grześka po tym jak ją odrzucił, a jeszcze parę minut wcześniej mówiła że taki piękny i dla niej stworzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28756

a tak przy okazji napiszę że Gienek zabrał babcie do muzeum w Sromowie, niedaleko mnie, do wsi rodzinnej mojej bratowej B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
knoro93    215

Na miejscu Rafała brałbym Marte super dziewczyna świetnie sie dogadują. Justyna troche do  niego nie pasuje. To że Rafał zachowuje się jak zachowuje mówi o czym mówi wcale o nim źle nie świadczy. Jest młody nie ma żony ani dzieci i może sobie rozmawiać na jakie tematy chce. Będzie miał tyle lat co Eugeniusz to bedzie miał troche inne podejście do świata. Każdy jest taki jaki jest dziewczyny widziały jacy są poszczególni panowie jeśli by sie nie podobali to by nie pisały do nich wiec żałosne są komentarze typu że Rafał gadał o transformers... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

wiesz ale 15 lat to Rafalek nie ma żeby pociskać takie pierdoły. gimanzjum skończył pare lat temu... zresztą wyraz twarzy tej Justyny dał wyraźnie do zrozumienia co o nim myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2650

Jak dla mnie Gienek jest najbardziej pozytywną osobą w tym programie.Liliana do niego pasuje najbardziej gdyż jest spokojna i poukładana nie to co pyskata Krystyna która we wszystko się wtrąca.Ja na na jego miejscu dawno bym jej podziękował bo z taką "babą" się normalnie żyć nie da.Podgrywa wielką panią co już w tym wieku nie przystoi.Rafał się ośmieszył totalnie taka ładna dziewczyna u boku a ten nawija o transformersach zresztą pokazana mina  Justyny powiedziała o tym wszystko.Co teraz pokaże jej kolekcję samochodzików ?.A Anka nie szuka pewnie męża tylko frajera z pieniędzmi bo w każdym odcinku tylko wykorzystuje facetów wiem że robota nie ciężka ale widać że szuka faceta "pod pantofla"

Edytowano przez jonek98

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj