kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
daremw    128

na początku też myślałem że "tylko" tyle jednak pod pozycją 6 jest liczba 6-cio cyfrowa, gdzie początkowo póki się nie przyjrzałem myślałem że jest 60000 zł  no ale pomyliłem się :) czyli na moje oko zdrowo ponad 2 mln zł kredytu, powodzenia w szukaniu żony xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

 

zdziwiony jestem wyborem grzeska bo wywalił tą co najlepiej ogarniała tą robotę przy pługach i czaiła o które narzędzia chodziło dla chłopa

moze woli kobiety w kuchni niz w garażu 


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie 50 ha a 120 z dzierżawami. Pod koniec pierwszej edycji już po oświadczeniu majątkowym radnego wpadły mu dzierżawy. Nie widziałem obecnego zeznania a co nie ma ich już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Pawełek za PO?też mi rolnik,zobaczcie jaki majątek ma(tzn.podał w ośwaidczeniu majątkowym radnego)

http://bip.warmia.mazury.pl/braniewo_gmina_wiejska/130/Oswiadczenia_majatkowe_Radnych/

Dobrze,że dorabia wv reklamach to na raty kredytu ma...a zadłużenie prawie jak Kopaczowa...

 

Każdy 1 ha obciążony jest prawie kredytem 40 000 zł (ciekawe ile u nich 1 ha cenią?).


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1444

O kurczę ponad 1,5 mln kredytów ma.

 

Dlatego  startuje do  sejmu  - wtedy  z  minusa  zrobił-by  się  plus.  :)  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

I jeszcze mu ta koparko-ładowarka była potrzebna... 307tys kredytu. Nie wiem jak na Warmii ale na śląsku przy stawkach 70-80zł/h trzeba by nie wysiadac z takiej maszyny żeby się splaciła jako tako... no cóż... pewno temu osiwiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2427

Tam pod tym jednym punktem naprawdę jest chyba 600 tys a nie 60, to już też wiem czemu chce iść do sejmu i dlaczego popiera politykę PO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

To zaszalał z tymi kredytami he he, teraz musi dobrze kombinować żeby z tego wyjść ;)

A tak w ogóle, to podczas programu jeździł ciągnikiem Steyer a w oświadczeniu takowego ciągnika nie widać, więc............  w telewizji wszystko ładnie pięknie a w rzeczywistości trochę kredytu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda_86    21

Z oświadczenia wynika ze ma ponad 2,2 mln kredytu czyli jakby miał je na 25 lat to musiałby miesięcznie spłacać 7,5 tyś zł bez odsetek czyli 250 zł dziennie. Makabra każdy jego hektar zadłuźony na 45 tyś zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Te dzierżawy to na "gębę"? Może i nie wszystkie swoje, ale dochód z nich czerpie, więc nie 50 a 60 własnych i 60 dzierżaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    461

Tylko pytanie czy te kredyty to są sumy które brał czy sumy które zostały do spłacenia.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

tam tylko Case w miare świeży. Deutz starszy od synka więc jakoś nie widze tego na 120ha no ale.. to nie nasz problem a mleko tanieje więc niech sie dostanie do tego koryta choc.... PO raczej wyleci z tego chlewu :P

Edytowano przez lukbold

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrewk    154

Co jak jest za PO to nie ma prawa być rolnikiem ? Jestem rolnikiem i szczę prostym siurkiem na bandę tych  wszystkich złodziei z wiejskiej.

Edytowano przez andrewk

„Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie zajrzałem do internetu”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Jeżeli ma plan jak wyjść z tych kredytów to jest spoko gość ale jeżeli pcha się do rządu aby wyjść z kredytów to jest właśnie argument aby Go nie poprzeć w wyborach (pomijam partię bo to tylko nazwa liczy się człowiek).

Edytowano przez Sadek

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOME11    174

Jeżeli ma plan jak wyjść z tych kredytów to jest spoko gość ale jeżeli pcha się do rządu aby wyjść z kredytów to jest właśnie argument aby Go nie poprzeć w wyborach (pomijam partię bo to tylko nazwa liczy się człowiek).

plan to nie wszystko, bo plan może diametralnie różnić się od tego co przyniesie rzeczywistość i nie uwzględniać czynników których po prostu nie da się uwzględnić; podejrzewam, że on może spłacać już kredyt kredytem, a to jest ostatnia prosta do krzywej w dół; raczej po nic innego się nie pcha, podejrzewam, że udział w programie miał na celu bardziej promocję mlekomatów i żeby zaczęły przynosić zysk/większy zysk niż to co program zakłada czyli szukania żony, tak samo reklamy po programie czy otworzyłeś topagrar czy farmera to wiedziałeś, że on tam będzie siedział, liczy się człowiek? czy pslowskie gnidy nie miały ostatnio takiego hasła? kolega porażony zielonym wirusem?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzkamaj    0

Co jak jest za PO to nie ma prawa być rolnikiem ? Jestem rolnikiem i szczę prostym siurkiem na bandę tych  wszystkich złodziei z wiejskiej.

Ma rację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

plan to nie wszystko, bo plan może diametralnie różnić się od tego co przyniesie rzeczywistość i nie uwzględniać czynników których po prostu nie da się uwzględnić; podejrzewam, że on może spłacać już kredyt kredytem, a to jest ostatnia prosta do krzywej w dół; raczej po nic innego się nie pcha, podejrzewam, że udział w programie miał na celu bardziej promocję mlekomatów i żeby zaczęły przynosić zysk/większy zysk niż to co program zakłada czyli szukania żony, tak samo reklamy po programie czy otworzyłeś topagrar czy farmera to wiedziałeś, że on tam będzie siedział, liczy się człowiek? czy pslowskie gnidy nie miały ostatnio takiego hasła? kolega porażony zielonym wirusem?

 

Miałem na myśli pran realny (który bierze też pod uwagę czarne chwile).

 

O tym spłacaniu kredytu - kredytem też pomyślałem widząc ich ilość.

 

Znajomy tak przeinwestował w latach '90 gdzie coraz w gorszej sytuacji kupował kolejne nowe maszyny a stare sprzedawał i jakoś tak odpychał aż krąg się zamknął i końca można się domyśleć.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

właśnie obejrzałem "rolnik szuka żony" , ten stary, jakby nie kamery to ciekawie by było. Anna bez niespodzianek.Rafał podziękował super dziewczynie, on burak ona inteligentna.Dla mnie dziewczyna prawie ideał, trudno ją było złapac za słowo, taka szczera,czysta.No ale ta co spawac potrafi,to istne cudo gdyby nie "ja chce".Rolnik od claasa to tylko by kosił. A ten od klaczy całe życie odkładał na konia, a wie tyle, że do tyłu kopie :lol: Ta klacz to też pewnie na potrzeby programu,tylko kto ją sponsorował :lol: Fajny serial, tylko nie wszyscy są w stanie pojąc, że to tylko piękne chwile rolnictwa. A to tylko 10% naszego "zawodu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

https://www.youtube.com/watch?v=WI-tT9l-4Ts zobaczcie całość i oceńcie jak naturalnym programem jest rolnik.

kolego artur125 Grzesiek ma zniwa więc co mu sie dziwisz ze ksi? Ty moze masz kilka ha i to olewasz, ale przy kilkudziesieciu to trzeba kosic bo zima sie zbliża :D


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrewk    154

fakt naturalnie wyszczekana i wytapetowana to była...


„Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie zajrzałem do internetu”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj