kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
artur125    1327

Jestem ze wsi, mam trzydziestke i nie potrafie jej odkleszczyc :D Ale tylko dlatego,że nigdy nie udało mi się jej zakleszczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Widocznie nigdy nie pracowałeś nią w pośpiechu, na wypracowanej skrzyni za szybko i mocniej drążkiem machnąć np z 5 na 6 i gotowe. Odblokować to już tylko pozostaje odkręcić drążek z jego obudową odkręcić bo inaczej po prostu się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Widocznie nigdy nie pracowałeś nią w pośpiechu, na wypracowanej skrzyni za szybko i mocniej drążkiem machnąć np z 5 na 6 i gotowe. Odblokować to już tylko pozostaje odkręcić drążek z jego obudową odkręcić bo inaczej po prostu się nie da.

 

W poprzedniej  30 to się zdarzało, zaś w aktualnej od pewnie koło 20 lat nic takiego nie miało miejsca, ale bym odblokował.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaroWM    44

To jak zdaniem niektórych obraz wsi w programie Chłopaki do wzięcia lepiej odzwierciedla rzeczywistość? Jak ktoś z miasta jest mądry i widzi jak wygląda wieś( ma rodzinę na wsi) to zrozumie, że nie wszedzie jest jak w programie.

 

w ogóle te "chłopaki do wzięcia" jakieś dziwne są. mam wrażenie, że biorą tam ostatni sort - sam margines... a przygłupy i w mieście są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

to czemu zamiast napisu CLASS 'pod kabiną' były naklejone jakieś 3 kolorowe kropki? czemu napis na hederze był zaklejony?; Rafałek porażka tak jak piszesz :ph34r:

 

proste zeby mogłobyc logo claasa to tv musiałaby zarobic a tak podstawili chłopakowi na żniwa zapłacili albo i nie, a i tak 99% ludzi ze wsi wie ze to claas. Czyli reklama po taniosci


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzeslav100    17

Ekipa filmowa wbiła mi się praktycznie na same żniwa. Nie mogłem znaleźć operatora do swojej maszyny. Wiec pogadałem z kilkoma firmami czy na czas zdjęć któraś z firm nie chciała by mi trochę pomoc (moje było paliwo). Wcześniej chciałem kosić swoim sprzętem , no ale ciężko było się rozdwoić. Chociaż swoja droga jestem pod wrażeniem ile tego sprzętu sprzedało się w mojej okolicy ostatniego roku - rolnicy którzy maja po 30-40 ha , kupują kombajny za 600 tys :D oczywiście liczą na usługi bo niby jak to inaczej spłacić. 

 

Za dużo mówić nie mogę :) Ale z agrofoto korzystam bardzo często, sam się nie udzielam - chociaż dużo czytam. Wymiana doświadczeń lepsza niż nie jedna książka.

 

Pozdrawiam Grzesiek.

 

PS: oczywiście przy zbliżającym sie PROWie zachęcam do brania maszyn na testy i testowania ile się tylko da ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28746

tzn. że ty jesteś ten Grzesiek z "Rolnik szuka żony", dobrze zrozumiałem???

choć pewnie i tak nie zdradzisz co będzie dalej...

a w sumie przy okazji to się pochwalę, córcia mi się dziś urodziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uszak21    7

yyy kolega Grzesiek z programu?;d Bratrolnika gratuluję corki. Każdy facet che miec syna, wiadomo, żeby go zainteresować tym, co sam robi. Ale z drugiej strony, masz taką córę, ochranisz ja, jestes wzorem mężcyzny i ogóle, w przyszłości też marzę o córci :)

Edytowano przez uszak21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

Ekipa filmowa wbiła mi się praktycznie na same żniwa. Nie mogłem znaleźć operatora do swojej maszyny. Wiec pogadałem z kilkoma firmami czy na czas zdjęć któraś z firm nie chciała by mi trochę pomoc (moje było paliwo). Wcześniej chciałem kosić swoim sprzętem , no ale ciężko było się rozdwoić. Chociaż swoja droga jestem pod wrażeniem ile tego sprzętu sprzedało się w mojej okolicy ostatniego roku - rolnicy którzy maja po 30-40 ha , kupują kombajny za 600 tys :D oczywiście liczą na usługi bo niby jak to inaczej spłacić. 

 

Za dużo mówić nie mogę :) Ale z agrofoto korzystam bardzo często, sam się nie udzielam - chociaż dużo czytam. Wymiana doświadczeń lepsza niż nie jedna książka.

 

Pozdrawiam Grzesiek.

 

PS: oczywiście przy zbliżającym sie PROWie zachęcam do brania maszyn na testy i testowania ile się tylko da ;)

o kolego to jak tylko będziesz mógł cos opowiadac, rozumiem ze po zakończeniu emisji programu, to mam nadzieje ze opowiesz jak wyglada program Rolnik... od kuchni. Ile prawdy jest w tym co widzimy na ekranie  Bo Grzesiek z poprzedniej edycji narzekał troche, jak z nim rozmawiałem na agrotechu ze w ostatnim odcinku przedstawili go w złym swietle.

Podziwiam za odwage wziecia udziału w programie i ujawnienia sie tytaj


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzeslav100    17

Po zakończeniu emisji będę mógł powiedzieć zdecydowanie więcej jak to wygląda od kuchni. Grześkowi z pierwszej edycji się nie dziwie. Mogą nas przedstawić w takim świetle w jakim chcą. Nie czepiał bym się ich złych intencji...raczej chodzi o to żeby kilka osób ten program oglądnęło :) Jak widać temat się sprzedał , bo kto nie słyszał o tych słynnych awariach przyczep i ciągników. Sam jestem ciekawy jak to wyjdzie w moim przypadku. Jak by nie było - głowa na karku i do przodu ! 

 

Oczywiście nie odbieram przyjemność komentowania wyborów moich i innych uczestników :) Każdy z nas zgłaszając się tam, musiał się z tym liczyć. 

 

Jedne opinie dobre, inne złe. A ja i tak najczęściej wychodzę sobie do pracy koło domu albo w pole i robię swoje od rana do wieczora :) A co do innych krzyści które wraz z programem się pojawiają? - pewnie każdy na moim miejscu powiedział by "dajcie mi spokój! nic od was nie chce" :)

 

Ale to prawda ze zgłosiłem się tam bo akurat skończył mi się długi związek i stwierdziłem - czemu NIE. A później to już poleciało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28746

Grzesiek skoro tak to czekamy na twoje zdanie po zakończeniu emisji, ciekawy jestem co napiszesz

kurde dziwnie tak wiedzieć jak wygląda człowiek siedzący po drugiej stronie komputera, wiedzieć choć trochę o kimś, samemu pozostając anonimowym

a tak przy okazji, gratuluję odwagi ujawniając się tutaj, sądzę że większość osób na twoim miejscu wiedząc o takim temacie zaglądałoby tu bez przerwy, ale się nie ujawniło, masz jaja chłopie, pozdrawiam

 Bratrolnika gratuluję corki. Każdy facet che miec syna, wiadomo, żeby go zainteresować tym, co sam robi. Ale z drugiej strony, masz taką córę, ochranisz ja, jestes wzorem mężcyzny i ogóle, w przyszłości też marzę o córci :)

@uszak21 syna już mam, 2 lata już ma

od dziś mogę mówić że mam parkę

dziękuję za życzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Ekipa filmowa wbiła mi się praktycznie na same żniwa. Nie mogłem znaleźć operatora do swojej maszyny. Wiec pogadałem z kilkoma firmami czy na czas zdjęć któraś z firm nie chciała by mi trochę pomoc (moje było paliwo). Wcześniej chciałem kosić swoim sprzętem , no ale ciężko było się rozdwoić. Chociaż swoja droga jestem pod wrażeniem ile tego sprzętu sprzedało się w mojej okolicy ostatniego roku - rolnicy którzy maja po 30-40 ha , kupują kombajny za 600 tys :D oczywiście liczą na usługi bo niby jak to inaczej spłacić. 

 

Za dużo mówić nie mogę :) Ale z agrofoto korzystam bardzo często, sam się nie udzielam - chociaż dużo czytam. Wymiana doświadczeń lepsza niż nie jedna książka.

 

Pozdrawiam Grzesiek.

 

PS: oczywiście przy zbliżającym sie PROWie zachęcam do brania maszyn na testy i testowania ile się tylko da ;)

 

Dobrze piszesz Grześ co do maszyn i Prowu.. ja osobiście i rodzinka kibicujemy między innymi Tobie .Jedna z kandydatek Twoich jest z moich stron Mirella :-) Bardzo sympatyczna dziewczyna :-).

 


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pominę ekonomię zakupu kombajnu na 30 ha. Jeśli już o Mirelli wspomniano to jest bardzo podobna do żony mojego kuzyna. Blondynka, z prostą grzywką i uśmiech taki sam. Na imię ma Malwina. Ciekawe czy Rafał i Robert również mają tu konta?
Co do Grześka to sam pokazał sięw złym świetle. Kto normalny w tym wieku bredzi o zabobonach i urokach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polo95    37

Kibicuję Ci Grzesiu, tak samo jak Robertowi i Ani ;) po Was widać, że chyba naprawdę szukacie drugiej połówki. Co do Rafała i Pana Starszego, to nie wiem co oni tam robią, chyba tylko dla lansu i by zwiększyć oglądalność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Widzę że kolega @polo95 z sąsiedniej gminy.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Może źle to ująłem, przyznam nie oglądałem tamtego odcinka. Nie musiałem oglądać, bo w tym temacie tylko z komentarzy wiedziało się jak wyglądał odcinek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Gdzie tam jest o zabobonach, bo coś mi chyba umknęło?  :huh:

 

To odnośnie Grzesia z pierwszej edycji.

 

Tak z gm. Grudusk.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOME11    174

Pominę ekonomię zakupu kombajnu na 30 ha. Jeśli już o Mirelli wspomniano to jest bardzo podobna do żony mojego kuzyna. Blondynka, z prostą grzywką i uśmiech taki sam. Na imię ma Malwina. Ciekawe czy Rafał i Robert również mają tu konta?

Co do Grześka to sam pokazał sięw złym świetle. Kto normalny w tym wieku bredzi o zabobonach i urokach?

i tak i nie, gościówa musiała być po prostu chora jeśli dzwoni do kogoś i życzy im raka żołądka jak jedli bodajże obiad..

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koks    40

Tak patrze na FP uczestników na Facebooku,to tylko chyba Anna i Grzegorz prowadzą je osobiście, a u reszty to chyba tylko wklejanie linków z oficjalnego FP...a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2418

Pan Eugeniusz obecnie przebywa w Inowrocławiu w sanatorium i wszystkie kobiety się za nim uganiają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj