kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość konteno   
Gość konteno

...

Ania:(strój sadomaso :D?)

...

i te cyrki pewnie odstraszyły jej byłego , nie tylko jego nałogi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOME11    174

A to POpapraniec się z łukaszka okazał ;-; A zaczynałem go lubić... Z tym sado-maso to mnie roz..łeś :D A Zdzisia szkoda, fajny chłop z niego był :(

P.S. Zauważyliście, że uczestnicy sobie foty na FB wzajemnie komentują? :D

zgadza się

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=908997922502903&set=t.100001781123011&type=3&theater

 

i jeszcze kilka/naście innych

 

tu nawet mamusia Rafała co tak dojebała(niezły rym?) się pokazała(podwójny rym?):

 

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=900857043316991&set=t.100001781123011&type=3&theater

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aster453    26

powiem tak "serial " stracił na wartości pierwsza edycja to byli więksi naturszczyki i to się podobało teraz kupa reklam czyt. lokowanych produktów i związanych z nimi pracami naprędce wymyślanymi pod producenta. Młody przyszedł żeby się pokazać a nie myśli o ślubie ten od classa widać że mało jeździ kombajnem a ma od tego chyba ludzi same te ciężarówki za domem.... Sorki ale to już nie to co było ... Ta mamma mówi że facet ma być oparciem to po co wybierała tego fąfelka (bodajże Łukaszka) do trójki ...   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W niektórych momentach widać nienaturalne reklamy producentów, ale niestety taka jest telewizja muszą być sponsorzy programu, a Ci mają swoje warunki.

Chłopaki u Ani ( Mariusz i Kuba ) widać że się starają i im zależy. U Rafała Justyna jest taka najspokojniejsza i jak dla mnie najładniejsza, chociaż wszystkie Panię śliczne. U Grześka Ania jest najspokojniejsza i w sumie wydaje się najfajniejsza, chociaż tak jak u Rafała wszystkie Panie bardzo ładne. Robert widać, że spokojny chłopa i strasznie zapracowany tu najładniejsza Krystyna, ale czy wygra to się okaże :).

 

A co do koszenia u Grześka to na ślimaku w hederze nawet farba nie była uszkodzona także, piękna nówka  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No żniwa nowym sprzętem to fajna sprawa ale taki obiadek z dostawą na pól to jednak lepsze od tego kombajnu i widać że między tą dwójka iskrzy.

Młody pobawi się po lansuje i tyle na razie skoro nie e głowie mu żeniaczka.

Rolniczka to już powinna podziękować za współpracę temu biednemu zaspanemu chłopaczkowi bo jak patrzę na niego to nie wiem czy śmiać się czy płakać.

U seniora to te panie jak przekupki na targu kolorowe rozgadane a robić to już jak popadło lepiej postać kawki się napić i poplotkować.

Ostatniemu panu to trzeba przyznać trafiły się fajne dziewczyny takie do tańca i do różańca ale to tak na pierwszy rzut oka zobaczymy co będzie dalej ale wyboru mu nie zazdroszczę.


A tak ogólnie to ta seria to komercja reklama. Po co zaklejać nazwę producenta skoro oznaczenie modelu lub kolorystyka jest tak charakterystyczna że niewidomy by poznał i tyle na temat "lokowania" produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28756

lokowanie produktu to rzecz normalna, mi to nie przeszkadza, jeśli mogę obejrzeć coś za darmo to zgadzam się na reklamy, tym bardziej że są one wkomponowane w całość

po ostatnim odcinku Krystyna od Roberta straciła w moich oczach, widać że szuka męża, chce bogatego, ale nie koniecznie jej po drodze z pracą w oborze

Grześkowi to podchodzi chyba najbardziej ta co mu jedzenie przyniosła na koniec

a ten Łukasz od Ani to poprostu śmiech, on pojechał szukać żony, starać się o jej względy czy na kolonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina91    2

Ten Łukasz faktycznie ze żałosny... za to np widać ze dziewczyny u Roberta się starają (może Krystynie najmniej odpowiada praca u niego w gospodarstwie) podobnie Justyna u Rafała widać ze jej zależy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiek88    128

Ta edycja to już jest całkowita porażka jak dla mnie, reklamy i ta cała otoczka to jedno ale najbardziej mnie wnerwia ten sielski obrazek zycia na wsi... śniadanko, kawka potem kurki nakarmić i bujać się na huśtawce a miliony na koncie rosną, wille odpicowane, kilka bryk do umycia, nowiutkie sprzęty ot i całe zycie na wsi... Mieszczuchy się tego naoglądają i mówią jak to dobrze dzisiaj rolnikowi i jak przychodzi strajk to wszyscy krzyczą "po co oni strajkują przecież takie luksusy na wsi" żal na to patrzeć jeszcze tylko Sawickiego tam brakuje żeby ze swym uśmieszkiem reklamował ile to miliardów wywalczył dla polskiego rolnika :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1827

Co do Łukasza to szkoda gadać programy mu się chyba pomyliły wystartował by lepiej do top model  :lol: dużo gada że ze wsi itp a nawet do piły boi się podejść...

Z resztą Ania już sama powiedziała że drugiego dziecka nie potrzebuje bo jedno już ma  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaroWM    44

to po chusteczkę ten młody zgłaszał się do programu, skoro nie chce się żenić? i jeszcze w jakiś głupkowaty sposób to podkreśla, wprawiając dziewczyny w konsternacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Ta edycja to już jest całkowita porażka jak dla mnie, reklamy i ta cała otoczka to jedno ale najbardziej mnie wnerwia ten sielski obrazek zycia na wsi... śniadanko, kawka potem kurki nakarmić i bujać się na huśtawce a miliony na koncie rosną, wille odpicowane, kilka bryk do umycia, nowiutkie sprzęty ot i całe zycie na wsi... Mieszczuchy się tego naoglądają i mówią jak to dobrze dzisiaj rolnikowi i jak przychodzi strajk to wszyscy krzyczą "po co oni strajkują przecież takie luksusy na wsi" żal na to patrzeć jeszcze tylko Sawickiego tam brakuje żeby ze swym uśmieszkiem reklamował ile to miliardów wywalczył dla polskiego rolnika laugh.png

 

Kolego dobrze piszesz i tak w sporej części gospodarstw jest .Wiadomo w sezonie pracy jest sporo ,ale bez przesady .Co do Sawickiego to tego nie skomentuję ...nędza haha .Fajnie ,że tak reklamują wioskę w Tv może dziewczyny będą bardziej chętne zamieszkać na niej :)


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solek01    209

Dla Roberta najlepsza by była ta co NH z ładowaczem jechała, chociaż się nie boi spróbować to z czasem by mu pomogła.

Grzesiek sam powiedział że do jednej mu serce bije mocniej, a jakoś u niego tak mało się działo w tym odcinku.

Babki są  najlepsze!

Dziwię się że tych dwóch u Anki nie chciało spróbować jechać tą 30 tylko młodemu dali niby doświadczonemu a i tak skrzynię załatwił.

Rafał młody to się jeszcze chce pobawić.

A TVP takich wybrało bo chcą mieć oglądalność w każdej grupie wiekowej i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

U roberta ta blondynka faktycznie chyba by była najlepsza, młodziak wygłupił się i młodziak u Anki też i już nie chodzi o skrzynię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To jak zdaniem niektórych obraz wsi w programie Chłopaki do wzięcia lepiej odzwierciedla rzeczywistość? Jak ktoś z miasta jest mądry i widzi jak wygląda wieś( ma rodzinę na wsi) to zrozumie, że nie wszedzie jest jak w programie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2650

@RafaKdziela Tylko bo obejrzniu tego programu dziewczyny pójdą na wieś a potem pojawi się prawdziwy obraz wsi i będzie zonk że nie jest hak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

powiem tak "serial " stracił na wartości pierwsza edycja to byli więksi naturszczyki i to się podobało teraz kupa reklam czyt. lokowanych produktów i związanych z nimi pracami naprędce wymyślanymi pod producenta. Młody przyszedł żeby się pokazać a nie myśli o ślubie ten od classa widać że mało jeździ kombajnem a ma od tego chyba ludzi same te ciężarówki za domem.... Sorki ale to już nie to co było ... Ta mamma mówi że facet ma być oparciem to po co wybierała tego fąfelka (bodajże Łukaszka) do trójki ...   

widac ze ten kombajn podstawiony, chłopak pierwszy raz nim jechał to nie ma co sie dziwić.

Mnie w tym odcinku rozwaliła jak ten najmłodszy przyniusł kure do oskubania dziewczynom i sam uciekł, bo taki niby delikatny... żal...


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Zauważcie że symbole kombajnów były "zamglone" bo nie były z logo sponsora programu, nie znaczy że nowy to podstawiony bo przecież kupujemy nowe maszyny.

 

Motyw z kurą to tak jakbym sam czegoś się brzydził a kazał to robić żonie (uważam że to po części nie jest OK).

 

Pokazanie wsi jest troszkę naciągane, zgadza się część tak ma ale nie wszyscy (nie znaczy że u innych jest źle) tak jak z tym czyszczeniem ruszt u krów 3 nowe łopaty ekipa nagrywała a Wybierający twierdził że nic o tym nie wiedział że takie rzeczy robią maszyny (ile w naszej okolicy jest takich gospodarstw z takim sprzętem).

 

Po części obraz jest bogactwa  na wsi, w pierwszej edycji było troszkę realniej jeżeli będzie 3 edycja i poziom spadnie tak jak pomiędzy 1 a 2 to już będzie to kompletne dno.

 

Część uczestników szuka raczej reklamy swojej osoby niż drugiej połówki.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOME11    174

widac ze ten kombajn podstawiony, chłopak pierwszy raz nim jechał to nie ma co sie dziwić.

Mnie w tym odcinku rozwaliła jak ten najmłodszy przyniusł kure do oskubania dziewczynom i sam uciekł, bo taki niby delikatny... żal...

to czemu zamiast napisu CLASS 'pod kabiną' były naklejone jakieś 3 kolorowe kropki? czemu napis na hederze był zaklejony?; Rafałek porażka tak jak piszesz :ph34r:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Bo kombajn był nie od sponsora i jakby była nazwa to była by to darmowa reklama dla Classa.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Żeby chłopak ze wsi trzydziestki nie potrafił odkleszczyć... :P  A tak swoją drogą na moje oko to jemu nie chodzi o znalezienie żony w tym programie a na staniu się rozpoznawalnym, bo ciągnie go do koryta z tego co widać na jego profilu na fejsie B)


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj