kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Michalmeer    483

Moim zdaniem , poziom uczestników jest śmieszny , 90% ich szuka woła do roboty albo kucharki i sprzątaczki na etat , siara jak nic , ten program pokazuje co co tak naprawde w uczestnikom chodzi , nie wiedziałem ze zwiazek opiera sie na robocie i zarciu i sprzątaniu , nie ukrywam ze jest to ważne ale nie az tak zeby odrazu sie o to wypytywać jak by innych tematow nie było


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kabus55    55

Oczywiście masz racje, bo będą żyli sobie miłością, a po roku rozwód. Ja powiem więcej, sam tytuł tego programu pokazuje o co chodzi, a raczej poważnym ludziom biorącym w nim udział  powinno chodzić. Chyba lepiej od razu postawić sprawę jasno, żeby później nie było nie miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28746

kolega wyżej napisał dobrze, życie to nie jest bajka, lepiej postawić sprawę jasno czego chcę, czego wymagam, a co mogę oferować, a nie opowiadać bajki jak to ci nie będzie ze mną dobrze, a po tygodniu dać widły i obornik kazać wywalać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

dziki ryja? a odszkodowania bierzecie? :D

 

Też mnie rozwalił ten tekst, nawet Rafał (chyba tak ma na imię ten młody) nie wytrzymał i zaczął się śmiać :lol:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Moim zdaniem , poziom uczestników jest śmieszny , 90% ich szuka woła do roboty albo kucharki i sprzątaczki na etat , siara jak nic , ten program pokazuje co co tak naprawde w uczestnikom chodzi , nie wiedziałem ze zwiazek opiera sie na robocie i zarciu i sprzątaniu , nie ukrywam ze jest to ważne ale nie az tak zeby odrazu sie o to wypytywać jak by innych tematow nie było

Są sprawy mniej istotne i bardziej, jednak zjeść coś dobrego i odpocząć w porządku każdy chyba lubi lecz nie każdy ma na ten dobrobyt czas. Nie wiem dlaczego zaraz podnosi się krzyk o wole do roboty. Byćmoże szukasz/masz księżniczkę której trzeba zatrudnić pomoc do najpotrzebniejszych spraw ale inni wolą konkretną kobietę która czasami weźmie sprawy w swoje ręce a nie tylko leci do męża z tekstem: kochanie ugotuj, posprzątaj jak skończysz żniwo/sianokosy/koszenie kukurydzy i liczę na romantyczny wieczór przy świecach a ja lecę do kosmetyczki.

Na prawdę tego chcesz w życiu? Prawie wszyscy muszą w życiu mieć jakieś zajęcie bo inaczej szybko staniesz się popychadłem i sposobem na zapewnienie kobiecie dostatniego życia a dla niej wielkim poświęceniem stanie się urodzenie dziecka i może jeszcze innej zechcesz za to zapłacić?

Wkurza mnie to całe gadanie o wołach roboczych- bo to już jest paranoja i zwykłe lizusostwo względem kobiet, a Anka z RSZ widać jak reagowała na tego typu panów uległych, piz...atych aż do bólu, taki chcesz być, twój wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miroM1984    6

panowie celem tego programu nie jest znalezienie zon dla tych kandydatow, celem jest zrobienie show i zarobienie kasy

prawdziwej milosci nie da sie opisac a tym bardziej pokazac w telewizji

piszecie o wolach do roboty czy ze ma sie tylko domem zajmowac itp taka gadka pokazuje ze patrzycie na malzenstwo z boku

w prawdziwym zwiazku nie ma podzialu co kto ma robic to samo wychodzi a dopiero ktos patrzacy z zewnarz powie a ma wola do roboty , albo lalunie co mu kuchie ogarnie, ale ci ktorych wasze komentarze dotycza wcale tak nie mysla jak wam sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Bo kwestia jest w charakterze. Ktoś nazwie wołem roboczym kobietę dbającą o dom a ja znam takie które mają krowy mleczne i jeszcze własną działalność tyle że z własnej woli i jakoś nie narzekają a przyjdzie taki ... Z boku i powie że kobieta ogarniająca dom robi za woła. Rozejrzyjcie się ludzie bo niektórym wzrok się kończy od razu za czubkiem własnego nosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

Kolego zgłaszaj się do następnej edycji. Fajnie byłoby pooglądać kogoś ze swoich stron. Jasno określisz jakie kandydatki chcesz i znajdziesz "dziołche" do tańca i do różańca.

kolego widziałes mój dom nie pomieściłbym tylu kandydatek, a i ciagnika nie mam ładnego zielonego :D


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max1987    20

Szczeze powiem wam ze dzisiaj obejzałem dopiero drugi odcinek i ze przed chłopakami trudne decyzje Szkoda mi tylko Rafała bo zauroczył sie dziewczyna której jakos on nie wpadł w oko i moze sie przejechac ale Grzesiek ma fajne panie;) I nie krytykujmy ich kazdy ma jakies wady wazne ze oni mówia czego oczekuja i co ich interesuje dosc kąkretni sa Zwłaszcza Grzesiu i Robert a Rafała jeszcze nie rozgryzłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieceofmind    12

Zawsze program nagrywam i mam czas na przemyślenia otóż zauważyłem, że nie przedstawiono rozmów ze wszystkimi kandydatkami.

U Eugeniusza nie pokazano rozmowy z taką rudawą kandydatką w okularach.

U Grzegorza zaś z dziewczyną w upiętych włosach i z wpiętym w nie kwiatkiem.

 

Tak więc manipulacja na całego, co może przyświecać autorom? Nie wiem...swoją drogą, jeżeli już dana osoba przyjeżdża to należałoby wszystkich traktować identycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOME11    174

u Rafałka to 2 lampucery jak malowane :D Marta bardzo spoko, ta od dzików również, ogólnie ciekawie się zapowiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Za  tydzień będzie ciekawie w tym programie .Sam jestem ciekaw ,jak kandydatki sprawdzą się na gospodarstwie i co mnie najbardziej ciekawi ,jak poradzą sobie w kuchni :) .W końcu nie na darmo się mówi ,że kuchnia to królestwo kobiet .


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Co tak cicho? Wszyscy zbierają myśli po dzisiejszym odcinku? Nie mam zamiaru się rozpisywać i oceniać. O co w ogóle chodzi Rafałowi? Wybrał skrajnie różne dziewczyny i odrzucił tę z ładnymi ustami, która sama chciała zrezygnować po tym jak ją olał. Wydawała się fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Mój imiennik ,co chwila coś wywija .Sam nie wiem ,co jemu chodzi po głowie .Jestem wręcz pewien ,że nic z tego u niego nie wypali.


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brounter    18

Co do tego Rafała to sam też nie wiem o co mu chodziło z tą jedną dziewczyną. Bardziej mu zależało na zrobieniu dzbanuszka o ładnych kształtach niż bliższemu zapoznaniu z kandydatką. Kamera bardzo ładnie uchwyciła jego zażenowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28746

na moje oko to tak:

dla Ani ten z synem, innych jakoś nie widzę

dla Roberta ta Krystyna, Ukrainka, raz że ładna, dwa że widać że złapali kontakt

Rafał jeśli szuka żony powinien wybrać blondynkę, reszta się nie nadaje tak na pierwszy rzut oka, choć ciekawi mnie czemu odrzucił tą od odważnych zdjęć, niby mówił że się zauroczył

Grzesiek- odrzucił same ładne dziewczyny, min, tą Justynę, może naprawdę szuka żony, i patrzy na inne zalety, a nie tylko na wygląd

a co do Gieńka-zazdroszczę mu tego wigoru, bo w jego wieku taka świeżość i zapał jest nie spotykany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Jak poprzednik napisał to następne odcinki będą może ciekawsze, a tak to eliminacje musiał ktoś odpaść i nie ważne czy się podoba czy nie ale trzeba odesłać do domu.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Olga  jest z Mołdawii pięknego kraju płynącego wspaniałym winem :) .Widzę kolego ,że pamięć masz dobrą ;) 

Olga

27-letnia Olga pochodzi z Mołdawii, gdzie ukończyła studia ekonomiczne. Do Polski przyjechała w poszukiwaniu lepszego szczęścia i lepszego życia. Prowadzi aktywny styl życia: biega, lubi jeździć na rowerze, uczęszcza na zajęcia z crossfitu i zumby. Wieczorami lubi obejrzeć dobry film lub poczytać książkę. Jej wielką pasją jest również gotowanie (szczególnie deserów) i podróżowanie. Poszukuje mężczyzny z którym mogłaby czasem pomilczeć, czasem się pośmiać a kiedy trzeba razem skoczyć w ogień.


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

jak koledzy wyzej pisali ten odcinek był nudny... kolejny tez raczej nie bedzie ciekawy bo tylko przyjada i sie rozpakuja za 2 tyg jak na gospodarstwie beda juz jakies zadania zrobi sie ciekawiej

Edytowano przez Pajej

Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1444

I  proszę  już  Pawełek  [  z  poprzedniej  edycji  ]   pcha się  do  poselskiego   koryta z listy  platformy .    :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOME11    174

Pawełek z poprzedniej edycji idzie z PatOlogi do sejmu, gruby też by chciał ale nikt go nie wziął

 

http://www.elblag24.pl/fakty/89982-pawel-szakiewicz-rolnik-ktory-szukal-zony-i-kandydat-na-posla.html

http://www.pomponik.pl/plotki/news-pawel-szakiewicz-z-rolnik-szuka-zony-startuje-do-sejmu-jest-,nId,1881292

http://pl.blastingnews.com/polityka/2015/09/z-programu-rolnik-szuka-zony-do-sejmu-pawel-szakiewicz-kandydatem-po-w-wyborach-2015-00550267.html

 

wcześniej psl, teraz po- jak nic gnida trzymająca się przy władzy

 

+dodatkowo Natalia wyśmiała na swoim fejsie info o ślubie z jakiegoś plotka czy czegoś, pracuje teraz w Polish Agro :)

 

pzdr


ups nie widziałem poprzedniego posta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mattti    456

No, Białoruś a UPAina to jest zasadnicza różnica... ;) Cóż rzec, wiadomo, że program ma charakter raczej propagandowy i prorządowy, ale mimo wszystko przyjemnie się go ogląda :D Tylko ten młodzik mnie wkurzył, że wziął jakąś wymalowaną, a tej od kapelusza nie, a była ładna, naturalna i rozgarnięta  :wacko:  A Krystyna, ta Białorusinka ma coś w sobie, jest po prostu przepiękna  :wub:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj