kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
szmergiel    1053

Mój imiennik wybrał sobie kandydatki coś czuję ,że dostanie popalić po nosie :P .Natomiast Grzegorz spoko gość i z głową podchodzi do kandydatek .Robert ma bardzo fajną kobietkę z Białorusi .Po pierwszym spotkaniu powiedziała ,że chciała ,by być jego żoną ...nic tylko brać taką kobietę :) Jestem pod wielkim jej wrażeniem .Dodatkowo potrafi gotować i jest skłonna zmienić wiarę .Robert ma swoje przysłowiowe 5 minut .Pozostali uczestnicy tak se .

Kolego ty chyba zartujesz co piszesz o tej bialorusince albo naprawde na glowe upadles jak jestes pod wrazeniem tskiej kobiety co mowi od razu ze chce zostac zona czyjas po 2 min.jak chcesz to rwij ukrainki one dopiero ci od razu powiedzaa co chcesz i jeszcze dobrze pomarszcza.trzeba troche z glowa podchodzic kolego bo tak to moze 15 latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogromca    425

Miałeś w dzieciństwie wodogłowie czy tylko takiego udajesz? A tak na marginesie skoro leżakujesz na oborniku to kobiety do Ciebie lgnął czy nie koniecznie lubią ten zapach?

Edytowano przez kris14
Pkt. 3.1, ban 7 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bieniek_88    69

Nie żółtaczkę i 9/10 w skali apgar. Nie obracaj kota ogonem skoro ci się chce. Leżakowanie na oborniku i zapachy z tego wynikające znasz z autopsji?

P.S.
Gdyby krowy nosiły majtki to byś nigdy pi*dy nie widział. Ciao trollu:-)

Edytowano przez bieniek_88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Nie zwracaj uwagi pogromca i szmergiel to multikonto, jakoś ostatnio od rejestracji pogromca wspiera szmergla w jego... Nietypowych poglądach. Także szkoda tracić czasu na dyskusję bo zaraz z obu kont będzie jechał ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

Mój imiennik wybrał sobie kandydatki coś czuję ,że dostanie popalić po nosie :P .Natomiast Grzegorz spoko gość i z głową podchodzi do kandydatek .Robert ma bardzo fajną kobietkę z Białorusi .Po pierwszym spotkaniu powiedziała ,że chciała ,by być jego żoną ...nic tylko brać taką kobietę :) Jestem pod wielkim jej wrażeniem .Dodatkowo potrafi gotować i jest skłonna zmienić wiarę .Robert ma swoje przysłowiowe 5 minut .Pozostali uczestnicy tak se .

Kolego ty chyba zartujesz co piszesz o tej bialorusince albo naprawde na glowe upadles jak jestes pod wrazeniem tskiej kobiety co mowi od razu ze chce zostac zona czyjas po 2 min.jak chcesz to rwij ukrainki one dopiero ci od razu powiedzaa co chcesz i jeszcze dobrze pomarszcza.trzeba troche z glowa podchodzic kolego bo tak to moze 15 latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogromca    425

Obracam to ja tylko panienki.A to co mi się chce to tylko ja wiem.A TopAgrar czytam w skali 10/10 skoro Cię to interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

Napisz do moda i ci sprawdzi ze niemam multi.nie moj poziom zeby sobie bez sensu multi robic.
Zanim napiszesz cos do mnie daremw glupiego to sobie to najpierw sprawdz.

Edytowano przez szmergiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solek01    208

ta białorusinka mówiła że pracuje w Wa-wie w dużej firmie jako księgowa to po co ona się pcha na wieś. W wawie nie ma jakiegoś chętnego?

Tak to chyba najładniejsza z jego dziewczyn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Napisz do moda i ci sprawdzi ze niemam multi.nie moj poziom zeby sobie bez sensu multi robic.

Zanim napiszesz cos do mnie daremw glupiego to sobie to najpierw sprawdz.

Bo ja wiem czy to takie głupie... Albo multikonto albo masz tajemniczego adoratora- co najwyraźniej sprawia ci przyjemność. Wybierz prawidłową opcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bieniek_88    69

Nie w każdej firmie Linka:) wiem coś o tym bo pochodzę z wawy i wbrew pozorom są ludzie niezastąpieni na niektórych stanowiskach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Kolego ty chyba zartujesz co piszesz o tej bialorusince albo naprawde na glowe upadles jak jestes pod wrazeniem tskiej kobiety co mowi od razu ze chce zostac zona czyjas po 2 min.jak chcesz to rwij ukrainki one dopiero ci od razu powiedzaa co chcesz i jeszcze dobrze pomarszcza.trzeba troche z glowa podchodzic kolego bo tak to moze 15 latek

 

Kolego pomijając ile byków strzeliłeś pisząc te kilka słów ,to powiem Tobie ,że spotkałem Rosjanki na swojej drodze ,a że władam j Rosyjskim  to miałem przyjemność z nimi porozmawiać .Jestem bardzo pozytywnie nastawiony do ludzi ze wschodu .Jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłem .Niestety naszym dziewczynom sporo brakuje w kwest podejścia do życia ,jak i zdrowego rozsądku .Pewnie ,że są wyjątki ,ale dziewczyn takich do tańca i różańca jest garstka .Do dzisiaj się przyjaźnie z dziewczyną z Mołdawii ,a ma już swoją rodzinę .Robert wybierze kogo chce w końcu ,to on wybiera .Natomiast kandydatki mojego imiennika 3 są beznadziejne .Jedna z tych fotek ,kolejna bardzo mocno się maluje ,,ciekawe co więcej i ta płacząca też z tego nic nie będzie .Co ja będę Cię uświadamiał ,ale wiedz ,że istnieje miłość od pierwszego spojrzenia .Pozdrawiam .

Edytowano przez RafaKdziela

I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

Bo ja wiem czy to takie głupie... Albo multikonto albo masz tajemniczego adoratora- co najwyraźniej sprawia ci przyjemność. Wybierz prawidłową opcję.

Jeszcze raz ci prosto napisze:zanim napiszesz cos takiego to to sprawdz!zreszta sam juz napisalem i moze dostaniesz odpowiedz od moda i przestaniesz pieprzyc glupoty.co sie przypieprzasz do mnie jak ktos inny z toba gada.ogarnij sie troche czlowieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin1832    3

Najważniejsze spotkać jedną jedyną :) .Dziewczyn "do tańca i różańca" jest naprawdę niewiele...Takie prawdziwe kobiety z klasą to naprawdę zaszczyt poznać :) Jeśli zaiskrzy to można budować trwały związek :rolleyes: 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

I co jeszcze wymyslisz zeby sie do mnie dopieprzyc?
Zmienne ip? I co jeszcze bardziej durnego wymyslisz? Kazdy kto robil numery z multi po ip jest wylapany

Edytowano przez szmergiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Jeszcze raz ci prosto napisze:zanim napiszesz cos takiego to to sprawdz!zreszta sam juz napisalem i moze dostaniesz odpowiedz od moda i przestaniesz pieprzyc glupoty.co sie przypieprzasz do mnie jak ktos inny z toba gada.ogarnij sie troche czlowieku

ale spokojnie, już się nie stresuj tak... ja mam internet od trzech dostawców kto tobie zabroni mieć dwóch :) jakoś dziwnie pojawiacie się w jednym temacie jeden po drugim i jak tylko się pojawicie to zaraz zaczynacie na kogoś naskakiwać. przypadek? obaj macie jakieś dziwne poglądy. kolejny przypadek? obaj jak coś piszecie to zaraz kogoś musicie obrażać. jeszcze jeden przypadek? normalnie jak jeden mąż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

Tyle lat pisze co mam ochote i nadal bede tak robil jako szmergiel.teraz dorabiasz kolejna wersje bo juz sprawdzili i okazalo sie ze to nie ja mam multi wiec sie poprostu odpierxxol odemnie jak juz nawet do pomylki sie nie potrafisz przyznac.i tyle odemnie

Edytowano przez szmergiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

Najważniejsze spotkać jedną jedyną :) .Dziewczyn "do tańca i różańca" jest naprawdę niewiele...Takie prawdziwe kobiety z klasą to naprawdę zaszczyt poznać :) Jeśli zaiskrzy to można budować trwały związek :rolleyes: 

własnie odnosze wrezenie ze Grzesiek ma takie dziewczyny i do tańca i do rózanca, piekne z zasadami szanujace wartości. uogulniam, ale jestem pod wrazeniam tych dziewczyn


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Kolego zgłaszaj się do następnej edycji. Fajnie byłoby pooglądać kogoś ze swoich stron. Jasno określisz jakie kandydatki chcesz i znajdziesz "dziołche" do tańca i do różańca.


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

Użytkownik @szmergiel nie posiada żadnego multikonta, to tak dla wiadomości co poniektórych, proszę wracać do tematu.


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka    17

grzesiek może i ma dziewczyny do tańca i do różańca ale musicie zwrócić uwagę jaki on sam jest? jasno mówił, że szuka na poważnie, podkreślał jak wazny jest dla niego ślub kościelny i wiara więc o podobnym podejściu do życia zgłosiły się kandydatki. A skoro Rafał na wstepie powiedział, ze w programie szuka przygód to będzie miał przygody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj