kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Pajej    231

dokłednie jestem załamany wszyscy wybierali po zdjeciach, a przeciez wyglad nie jest najwazniejszy. ja najpierw czya zdjec dopiero jak miałbym za duzo na tak to na zdjecia patrzyłbym. No przepraszam jeden wybrał dziewczyne po liscie o biedronce dziewczyna troszke grubsza, ale list wyruzniał sie z wielu.

 


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Spokojnie kolego w dalszych odcinkach to dopiero się załamiesz .Zaznaczam nie oglądam tego programu ,lecz z opowieści sympatyków tego show ,coś czuję ,że efekt będzie podobny ,co w pierwszej serii Rolnik szuka żony .Może Grzesiowi i Robertowi się poszczęści .


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr30piotr    168

Grzesiu widać że ma kasę i szuka czegoś poważnego , może nawet żony bardzo pozytywnie się zaprezentował, ale ten młody co czytał i listy i się naśmiewał to nieporozumienie wypadł na prawdziwego gbura, ale myślę że jak zobaczy w tv swoje poczynania to się poprawi w następnych odcinkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28740

teraz to już się nie poprawi, przecież nakręcili całą serię i teraz będą puszczać odcinki po kolei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOME11    174

jak dla mnie przy wybieraniu listów u Ani wyszedł troszkę pustostan pod kopułą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1444

Najmłodszy z uczestników patrzy na zdjęcie i mówi "Ładne oczy ma" (zbliżenie na zdjęcie) a tam półnaga lafirynda. Jestem załamana.

 

Oj-tam ,  oj-tam   może  w  jego regionie  na piersi  mówią  oczy..  . ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Zdjęcia tej dziewczyny krążą po sieci. Fejsa już jej skasowali bo ponoć jechali po niej ostro, zwłaszcza dziewczyny.


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janek231990    3

Wszyscy w poprzedniej edycji mieli Pawła za cwaniaka ale jego odpowiednik Rafał to dopiero ziółko bardzo selektywnie listy przeglądał pewnie poza kamerami to po zdjęciach leciał a potem dopiero co nieco czytał zobaczymy co dalej zaprezentuje swoją osobą pogrąży się czy coś ,,pyknie,, jak to mówił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ate    36

Zdjęcia tej dziewczyny krążą po sieci. Fejsa już jej skasowali bo ponoć jechali po niej ostro, zwłaszcza dziewczyny.

 

oj, to musiała bardzo się zdziwić. Jak nie ma się szacunku do samego siebie to inni nie mają szacunku do ciebie :)

 

Co do Grześka, to z jego wypowiedzi wnioskuję, że szuka ładnej kobiety, która będzie sprzątać, gotować, rodzić i wychowywać dzieci i zajmować się mężem w nocy, ale do gospodarstwa ma się nie wpier$!@!@. Cóż, może nie będę mieć racji... no ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

tak mi dzis przyszło do głowy ze najmłodszt bodajże Rafał ma plan sie zabawic szuka takich co maja parcie na szkło i sie nie szanuja i bedzie kozystał która mu w nocy zrobi najlepiej ta najdłuzej bedzie w programie taki układ. po nim mozna sie tego spodziewac a po dziewczynach co sla takie zdjecia mozna sie spodziewac ze na taki układ pójda


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Jest gdzieś do obejrzenia ten odcinek?
Ja osobiście wolałem poszukać żony w niedzielę na imprezie (i o dziwo miłe zaskoczenie...) niż ślęczeć przed telewizorem i ten cyrk oglądać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro30    11

tania sensacja wybrali najbogatszych do programu i będą pokazywać jak to dobrze i bogato żyje się na wsi ,zastanawia mnie jedno i może ktoś to zauważył dlaczego był zasłonięty napis na fergusonie i na starym ursusie c 330 ale już john deree bYŁ pokazany w całej okazałości (sponsor).

Edytowano przez jaro30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

zauwaz ile było reklam przed emisją.... nie było tam dilera Johanka? i druga sprawa.... mogło być jak w poprzedniej edycji że część zabawek dostali na potrzeby programu, żeby je zareklamowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Normalnie obejrzałem od początku do końca, już normalnie czekam na następny odcinek tego cyrku, ale nudno nie będzie- młody będzie robił show ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

patrzę że wszyscy są pod takim wrażeniem ostatniego odcinka że aż zaniemówili ha ha ha ja jeszcze momentami miałem nadzieję że coś ruszy a wybory podokonywali....

Robert i Grzesiek może jakąś sobie przygruchają. Eugeniusz... co tu komentować, Anna to chyba szukała konkretnego faceta a tu same (za przeproszeniem) piz..

U Rafała rozczarowanie... nawet show nie wyjdzie z takimi "paniami". zapowiada się gorzej niż myślałem ale powodzenia Robertowi i Grześkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

moim zdaniem Grzesiek ma najfajniejsze i przy tym bardzo ładne dziewczyny. nie zazdroszcze wyboru.

Robert bardzo konkretny kazdej sie pytał jak sie czuje w kuchni. czyli szuka jak chyba wiekszość facetów, ale nie kryje sie z tym.

Eugeniusz i te jego panie... fajnie popatrzec jak to robiło sie kiedys. Żyja w innym swiecie

Robert ma "ekstra" dziewczyny co leca na ciagnik, ale i on tez "ekstra" co konia od osła nie odróźni

Anna to tak jak kolega wyżej, ale ten ostatni chyba jej sie spodobał, chyba nie przyznał sie ze go mamusia wysłała

ogólnie to usmiałem sie lepiej niz na kabaretach


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Rafał czy Robert nie mam pamięci do imion to myśli, ale chyba nie tą głową.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogromca    425

W dzisiejszych czasach liczy się tylko dobrze umoczyć ptaszka więc nie ma co się dziwić niektórym uczestnikom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Mój imiennik wybrał sobie kandydatki coś czuję ,że dostanie popalić po nosie :P .Natomiast Grzegorz spoko gość i z głową podchodzi do kandydatek .Robert ma bardzo fajną kobietkę z Białorusi .Po pierwszym spotkaniu powiedziała ,że chciała ,by być jego żoną ...nic tylko brać taką kobietę :) Jestem pod wielkim jej wrażeniem .Dodatkowo potrafi gotować i jest skłonna zmienić wiarę .Robert ma swoje  przysłowiowe 5 minut .Pozostali uczestnicy tak se .


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bieniek_88    69

Ty to umoczyłeś,ale łeb w pryzmie gnoju i zamiast mózgu masz g*wno.

Edytowano przez bieniek_88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj