kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Rafik87    16

Ale widzę tu 2 miesięczna przerwa w temacie;) Widzieliście już kto będzie występował? Mnie zaskoczyło że najstarszy uczestnik przeszedł ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

kto jeszcze dostał sie, ja z rodzinka robilismy zakłady kto wejdzie


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bhdemeter    37

A mnie interesuje jeden temat czy jest ktoś na forum kto np jest z tej samej wsi co uczestnicy drugiej serii i mógł by nam napisać jak wyglądało to nagrywanie programu i wogle ciekawe rzeczy. Bo niby świat jest mały i ludzie się znają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28740

Ale widzę tu 2 miesięczna przerwa w temacie;) Widzieliście już kto będzie występował? Mnie zaskoczyło że najstarszy uczestnik przeszedł ;o

 

skąd wiesz kto będzie występował???

a wybrali uczestników pewnie też przez pryzmat różnorodności, jakby brali pod uwagę największą ilość zgłoszeń to pewnie same młodziki by przeszli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafik87    16

Była zapowiedż w tvp1, weszła ta dziewczyna, Grzesiek, Rafał, ten najstarszy uczestnik, a ostatniego to nie zauważyłem kim jest ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

nie chce sie chwalic ale trafnie obstawiłem kto wejdzie do programu, na starszego pana wdówki i rozwódki na emeryturze poleca, bo maja za duzo wolnego czasu


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ten program to już kpina, brać takiego dziadka to już bezsens, widać zależy im tylko na oglądalności więcej na niczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    435

no wiadomo ze starszego pana wzieli zeby poprawić ogladalność zeby był jak stsiu z 1 edycji i miłość istniała tylko na Titanicu. Kobiete wzieli zeby było jakies ozywienie nowość. A reszta to młodzi i bogaci rolnicy wiec standard. Zobaczymy jak to sie wszystko potoczy i rozwinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aster453    26

no to się zaczyna jak na razie fajnie mi się podobało. Ale po ilości listów widzę że mnóstwo ludzi chce zaistnieć w show biznesie to nie ma nic z szuakniem drugiej połówki ale oby im sie udało 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Spokojnie Panowie .......tylko bez wzruszeń .... :D    Jakoś nadal leczę kaca po pierwszej edycji.   :wacko:  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Widzę ,że nie kumasz ..... ;) Listy pisać .....a po co ? Ja mam rolnika w domu ,to i nie szukam .....a ten wspomniany '''kac '' .to taka  przypadłość .. :wacko: bo przez chwilę uwierzyłam, że TV jakąś prawdę puści,bez reżyserki, by oglądalność podnieć ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mnóstwo listów od ładnych, żeby nie rzec pięknych dziewczyn z tego co można było zauważyć momentami. Co tu więcej dodać? Wszyscy kierowali się wyglądem a najlepszy agent to ten najmłodszy. Trudno nie oceniać i wybrać właściwą osobę mając tylko krótki list przed sobą. Ten obejrzałem ale nie mam zamiaru czekać niecierpliwie na kolejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Meg przecież żartuje (przepraszam ;) )mimo wszystko program moze i naciągany ale jednak o nas i patrząc na listy do uczestników to moze 80% to osoby  które chcą sie pokazać w tv ale pozostałe moze i faktycznie szukają miłości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robo1980    58

Każda chce być celebrytką bo to przepustka do lepszego życia dla nich a program jest jedną z okazji zaistnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tom31    11

Nie to jakaś masakra ,kolejny gniot w tvp1 co ten program ma wspólnego tak na poważnie z wsią i zyciem na wsi tutaj jest tylko sam lans a nie szukanie drugiej połówki a swoją drogą widac jak stari i młodsi maja parcie na szło ale to tylko moje zdanie w tym temacie;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max1987    20

Ja tez zostałem miło zaskoczony rozpisały sie pani i panowie tez w pierwszej edycji nie mieli z czego wybierac prawie a teraz, to az im sie w głowach po przewraca:) Bede sledził co bedzie dalej z checia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ate    36

Najmłodszy z uczestników patrzy na zdjęcie i mówi "Ładne oczy ma" (zbliżenie na zdjęcie) a tam półnaga lafirynda. Jestem załamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Mój imiennik popisał się  haha  ;)  .Nie oglądałem programu szkoda oczu ,ale wpisy poczytać na af,to już  co innego  :)

Edytowano przez RafaKdziela

I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28740

Najmłodszy z uczestników patrzy na zdjęcie i mówi "Ładne oczy ma" (zbliżenie na zdjęcie) a tam półnaga lafirynda. Jestem załamana.

 

dokładnie to samo zauważyłem

na moje oko to tylko tych dwóch co mają 32 i 29 lat przyszło tu bo naprawdę szukają żony, dziadek i Ania nie wiem, ciężko wywnioskować

a młody chce zaistnieć, nie szuka żony, bardziej szuka przygody, myśli że może coś uda mu się jeszcze pomacać i tyle, dlatego wybrał sobie takie lafiryndy jak to nazwała @Ate, bo w sumie co innego sądzić o dziewczynie która w liście zapoznawczym wysyła zdjęcie które mówi: za drinka i 50zł możemy pobaraszkować w kiblu na imprezie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj