kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Nie ma takiego poradnika, nie było i nie będzie jedyna słuszna metoda to poznać siebie w niecodziennych sytuacjach, i w ogle dla tego przed ślubem powinno się mieszkac z 2 lata w tedy jak wytrzymacie poznacie się na pewno taka jest prawda, człowiek może się maskować ale nie zawsze i nie tak długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

tylko jak sie mieszka przed slubem razem, to po co slub? ślób to powinien cos w zyciu zmieniac a nie byc tylko pieczatka potwierdzajacą cos

Edytowano przez Pajej

Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

pajej zmień coś w tym ślóbie bo trochę bije po oczach ;)

a jak się mieszka długo razem to później ślub to tylko komplikacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

własnie, a ja jestem zdania ze ślub powiniem cos w zyciu zmieniac byc przełomem


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Jest przełomem masz kobietę i włazi Tobie na głowę ;)  .Mój dobry znajomy mówi chłopie jak masz za dobrze ,to się ożeń B)


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

różnie mówia mój znajomy mówi bez baby źle z baba jeszcze gorzej


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Z doświadczenia napiszę, że w odwrotnym przypadku bywa tak samo Pajej ^^ ......Wtrąciłam się tylko, bo tak narzekacie na te kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apista    6

Wiadomo, różnie bywa, wszyscy chcą żyć wygodnie, ale jeśli nie znajdzie się z kimś kompromisu i zgody, to jestem za bykowym. (też jestem sam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ate    36

Wygodne życie bez jakikolwiek kłótni wydaje się być nudne... Nawet nie ma się wtedy jak godzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ate    36

właśnie rzadko... a koledzy mówią tu o wygodzie i kompromisie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ne da się bez kłótni, po to one są aby było się jak godzić zwłaszcza wieczorem i w nocy:) heh chodzi o to aby  nawet po kłótni dogadać się jakoś żeby chociaż jedno pierwsze wyciągło  ręke do drugiego, nie ma idealnego życia, ludzie jak mają za dobrze to też im odbija potem, z swoją się nieraz tak kłócimy że nam mówią że już jak stare małżeństwo, ale potem się pogodzimy i jakoś idzie, byle do przodu, a samotność jest do d*py przez wielkie d, świadomość że ktoś o tobie mysli to kop ogromny od do działania i życia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

Z doświadczenia napiszę, że w odwrotnym przypadku bywa tak samo Pajej ^^ ......Wtrąciłam się tylko, bo tak narzekacie na te kobiety.

cyz ja naryekam na kobiety? ja tylko cytuje znajomych  ;)


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A czy warto powtarzać czyjeś pitolenie ? Znajomi ,zapewne bez wad i takie nieszczęście  w postaci kobiet  ich spotkało ?      :wacko:  

Nie ma nic gorszego, jak wsłuchiwać się w ''dobre rady '',tak jakby się swojego rozumu nie miało i jeszcze , to powielać . Ech ....nawet w żartach ,to i tak ech ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

własnie, a ja jestem zdania ze ślub powiniem cos w zyciu zmieniac byc przełomem

Tak....np

Noc poślubna powinna być pierwszą nocą spędzoną  przez parę nowożeńców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Koleżanko Ywa ....to żart ?  :rolleyes:

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1268

Ywa...noc poślubna, jest pierwszą nocą wspólnie spędzoną przez nowożeńców - zawsze :P

 

Co do Bab(Kobiet znaczy)...parafrazując słowa/rady znajomego Pajej-a, napiszę tak - z babą źle, ale bez baby jeszcze gorzej...i nie jest to żadne pitolenie(jak zauważa jedna z Koleżanek :P )...bynajmniej...doświadczenie rzekłbym - wieloletnie ;)


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No tak...ja to zawsze coś palnę.......kurcze nie mogę już edytować, bo zdążyłeś to zreflektować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Edit. Były słowa,są ...

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Meg....piona!

to ja wrzucę kawałek odpowiedni do tematu, w którym jest ździebko prawdy ^^

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1268

Meg...no wielka szkoda, że edytowałaś post...widziałem co zawierał, więc domysłów snuć nie muszę...tym razem nie ;)

szkoda...odszukałem kto jest autorem tekstu utworu który zamieściłaś i kim był/jest(?) dla wykonawczyni...cholera wie na ''jaki głos śpiewał'' tworząc tekst tej piosenki...a chyba przyznasz, ze pasuje tu i żeński, ale i męski ''głos'' :P


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

A czy warto powtarzać czyjeś pitolenie ? Znajomi ,zapewne bez wad i takie nieszczęście  w postaci kobiet  ich spotkało ?      :wacko:  

Nie ma nic gorszego, jak wsłuchiwać się w ''dobre rady '',tak jakby się swojego rozumu nie miało i jeszcze , to powielać . Ech ....nawet w żartach ,to i tak ech ...

oczywiście to było napisane w żartach, ale skoro ech... to ech... myślałem ze masz więcej dystansu. 


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pajej ,nie prowokuj ,ponieważ zaraz u Ciebie mogę zmierzyć Twój dystans .   ;)

 

 

Meg...no wielka szkoda, że edytowałaś post...widziałem co zawierał, więc domysłów snuć nie muszę...tym razem nie wink.png

szkoda...odszukałem kto jest autorem tekstu utworu który zamieściłaś i kim był/jest(?) dla wykonawczyni...cholera wie na ''jaki głos śpiewał'' tworząc tekst tej piosenki...a chyba przyznasz, ze pasuje tu i żeński, ale i męski ''głos'' tongue.png

 A Ty jak przyczajony tygrys ,tylko czekasz .   ^^   Że też Ci się chciało szukać, kto napisał tekst piosenki  itp. Naprawdę .. :rolleyes:   Ale oczywiście zgadzam się z Tobą ,że równie dobrze ,można zaśpiewać  ''znów się zepsułaś i wiem co zrobię ....'' . ^^   

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

Pajej ,nie prowokuj ,ponieważ zaraz u Ciebie mogę zmierzyć Twój dystans .   ;)

 

 

nie ma problemu, ja potrafię się śmiać z dowcipów o facetach, ale wole opowiadać o kobietach  :D


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj