kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Pajej    231

smiechawa, szajs wiadomo, ale smieszny


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

zalezy jak do tego podchodzisz, kiedys wkurzało mnie to ze wszyscy mysla ze rolnik ma kupe kasy, teraz mnie to rypka


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Są rolnicy co mają kasę, tylko strugają wariata że nie ,są też tacy co nawet jak mają w miarę na życie, to i tak ich to nie zadowala ,no i w końcu są tacy co tylko marzą o jakimś sensownym groszu .   Dodam jeszcze ,że tak mają wszyscy nie tylko ludzie z branży rolniczej ....   Smutne jest  , że w pieniądzu ludzie widzą szczęście itp..

Co do nowej edycji ''Rolnik szuka żony '' ...Po pierwszej edycji mam jeszcze ''kaca ''...i przyznam racje tym co twierdzą /twierdzili ,że to kolejne telewizyjne badziewie ..ale czego się nie robi by podnieść oglądalność ?  Biorą taką Anie .....nie oszukujmy się ,że akurat taka dziewczyna szuka ....Ok być może szuka ....tylko czego, bo kogoś już dawno by znalazł tylko ....TRZEBA CHCIEĆ i widzieć ludzi ,a nie ....to co dziś jest numer jeden w sensie istnienia ?! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

sugierujesz ze jak ktos jest sam to tylko dlatego ze widzi pieniądze na pierwszym miejscu? oj upraszczasz i obrażasz singli


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1116

zależy jak do tego podchodzisz, kiedyś wkurzało mnie to ze wszyscy myślą ze rolnik ma kupę kasy, teraz mnie to rypka

 

Ja niekiedy jak ktoś pyta jak tam na gospodarstwie (liczy że zacznę narzekać) chwalę swoja sytuację to wtedy gościa krew zalewa ( a każdy będący na gospodarstwie wie jak sytuacja wygląda). Ludzi cieszą niepowodzenia innych a nie sukcesy - przykre ale prawdziwe.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

oj meg pajej ma racje, powiedziałaś że single to mają tak z wyboru, bo im się nie chce, przykro mi stwierdzić ale dziewczyno skoro zaznałaś szczęścia nie mów tak bo to każdego samotnego boli takie atwierdzenie, potrzeba szczęścia w każdym aspekcie życia, są nawet tutaj ludzie którzy przeżyli dużo i zaznali wiele cierpień nawet z powodu samotności, a także że ktoś ich oszukał okłamał albo kogoś kochali a ta osoba zdradziła, także nie mów że jak ktoś sam to lata za kasą i tyle, sam byłem długo samotny, nie udawało mi się znaleźć bratniej duszy, może to nic dziwnego dlatego że mieszka ode mnie o 47km i potrzebowaliśmy intrenetu aby się spotkać, może to przeznaczenie tak zrządziło, ale nie mów nigdy że jak ktoś jest sam to jest bo takl chce bo to niesprawiedliwe oskarżenie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Chłopaki wasze wnioski wysnute z moje wypowiedzi są zbyt daleko idące . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

to czekamy na sprostowanie, co miałas na mysli piszac takie słowa


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

 

 

sugierujesz ze jak ktos jest sam to tylko dlatego ze widzi pieniądze na pierwszym miejscu? oj upraszczasz i obrażasz singli

Kolega ma zastanawiający tok myślenia . W pierwszej części swojej wypowiedzi napisałam ogólnie o ludzkiej mentalności . Ani słowem nie wspomniałam, że single tylko tak mają  . 

W drugiej części odniosłam się do nowej edycji programu ''Rolnik szuka żony '' ,a dokładniej do rolniczki Ani ,która chce dzięki programowi znaleźć tego jedynego . Śmię  twierdzić ,że jeszcze się taki nie urodził ....ale będzie rozpoznawalna ,jak Adaś celebryta .  ;)   A taki  z niego olbrzym o gołębim  sercu był .....tylko czar prysł jak się wygadał do mikrofonu ''a po co mi żona '' . :rolleyes:      Tak jak pisałam ,to telewizyjne badziewie . Ludzie naprawdę szukający miłości , omijają takie programy . Ci co mają parcie na szkło ,właśnie do tego  lgną .  

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Meg masz rację i to w całej wypowiedzi .Ania mi również nie przypadł ado gustu :) .Pozdrawiam serdecznie wszystkich szukających miłości ;) .


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ate    36

Kolega ma zastanawiający tok myślenia . W pierwszej części swojej wypowiedzi napisałam ogólnie o ludzkiej mentalności . Ani słowem nie wspomniałam, że single tylko tak mają  . 

W drugiej części odniosłam się do nowej edycji programu ''Rolnik szuka żony '' ,a dokładniej do rolniczki Ani ,która chce dzięki programowi znaleźć tego jedynego . Śmię  twierdzić ,że jeszcze się taki nie urodził ....ale będzie rozpoznawalna ,jak Adaś celebryta .  ;)   A taki  z niego olbrzym o gołębim  sercu był .....tylko czar prysł jak się wygadał do mikrofonu ''a po co mi żona '' . :rolleyes:      Tak jak pisałam ,to telewizyjne badziewie . Ludzie naprawdę szukający miłości , omijają takie programy . Ci co mają parcie na szkło ,właśnie do tego  lgną .  

 

Adaś po występie w programie "durnie skaczą do wody" dostał propozycję pracy w programie o odchudzaniu jako główny prowadzący... W TVP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damiano30    2

te wszystkie programy typu rolnik szuka zony chlopaki do wziecia  to jest  tylko wysmiewisko z rolnikow mlodziezy pochodzacych ze wsi ale prawda jest inna w miescie duzo wiecej jest singli jak w malych miescowosciach

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Na co komu szukać dziewczyny ,czy żony w telewizji na oczach całej Polski .Ja poszukałem sobie sam wspaniałą dziewczynę z Kujaw :D

Edytowano przez RafaKdziela
  • Like 1

I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

Na co komu szukać dziewczyny ,czy żony w telewizji na oczach całej Polski .Ja poszukałem sobie sam wspaniałą dziewczynę z Kujaw :D

no no, super

pochwal się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ate to już wiemy gdzie Rafał zawitał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Powiem wam ,że to był czysty przypadek ,że spotkałem tak wspaniałą dziewczynę .Znamy się ledwo kilka dni ,ale to są wspaniałe chwile i oboje wiemy ,że nie zmarnujemy tej szansy .Z obojga stron padły już wielkie słowa ,tak więc szykujcie prezenty ;)


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

noooo chyba ktoś tu życia nie zna, że się tak na zapas cieszy... weź się raz z nią pokłóć i dojdźcie do porozumienia..... wtedy wszystko się okaże ile prawdy w tych wielkich słowach... no ale powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

młody jest i nie wie co mówi ha ha ha

wielkie słowa po kilku dniach to wielkie rozczarowanie po kilku tygodniach

Edytowano przez daremw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj