kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość konteno   
Gość konteno

oj będzie ciężko , może jakiś uległy bamber się hajtnie ale na razie ciężko przepowiadać przyszłość 

Na Anię nie ma mocnych, tzn startowanie do niej (jeszcze jakby miałby być to "ktoś z niczym", biedniejszy od niej) na te gustowne pałace w odcieniach różu mija się z celem, tym bardziej że doświadczona życiem po przejściach i pewna siebie,

Robert,

taki chłop taki bamber , budynki garaże wiaty maszyny perfect , na rusztach robot a TMR podgarnia widełkami <_< , wszystko ma być na tip top albo wcale, ale kto nie znosi półśrodków , tymczasowych rozwiązań ten musi się namęczyć, 

i widać że pomimo tego ogromu korzysta z firm usługowych w różnych pracach, bo trochę ściemnia mówiąc że w 3osoby daje radę to ogarnąć (chyba miał na myśli czas zimowego przestoju)

 

Eugeniusz

słaby zawodnik do żeniaczki , jak już nie wyszło

może i ta babka z którą staś się rozstał w poprzedniej edycji by mu pasowała

Rafał

gość obyty niby wykształcony ale w niczym co potrzebne na gospodarstwie 

a niektórzy to i dziwacy z pozarolniczymi przypadłosciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

oglądałem z rodziną i niajbardziej zaskoczył nas taki młody 27 letni chłopak(po co,dlaczego,czyżby nowa gwiazda śor) A ja zapamiętałem tylko Anie, no ale niestety żadnego wrażenia na mnie nie zrobiła, taka silna niezależna kobieta ;)


biała pochwal się do którego będziesz pisała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

W nowym programie mój imiennik daje radę .A tak to na moje Robert jest równy gość .Ten Adrian to wygląda mi na gościa z wysokimi wymaganiami .Natomiast Ania fajna babka ,le ona chce faceta ,co będzie pod jej butem .


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala513    68

oglądałem z rodziną i niajbardziej zaskoczył nas taki młody 27 letni chłopak(po co,dlaczego,czyżby nowa gwiazda śor) A ja zapamiętałem tylko Anie, no ale niestety żadnego wrażenia na mnie nie zrobiła, taka silna niezależna kobieta ;)

 

biała pochwal się do którego będziesz pisała?

Wiesz wolę na razie pozostawić to w ukryć. :)

List już prawie w całości napisany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Konstancja trzymam kciuki za ciebie i życzę powodzenia z całego serca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28756

ciężko cokolwiek powiedzieć o nich po tym kilkuminutowym wystepie

najbardziej zdziwili mnie dwaj-najstarszy i najmłodszy

najstarszy bo ten wiek to moim zdaniem już nie na szukanie miłości, pewnie będzie tak jak ze Stasiem z pierwszej edycji, zlecą się babki szukające pieniędzy i ewentualnego spadku który potem będzie można dać swoim dzieciom, choć zadziwia mnie jego bystrość i żwawość w tym wieku

najmłodszy to jak sam powiedział-kierowanie gospodarstwem i podejmowanie decyzji zostawia ojcu, coś mi się wydaje że po prostu i on i może jego rodzice mają za duże wymagania, sami są bogaci więc pewnie i dziewczyna musi być z hektarami, najlepiej nie daleko

oczywiście są to tylko moje spostrzeżenia, które mogą być mylne

pozostali kandydaci moim zdaniem nadają się do programu, szkoda tylko że wybrali w większości wypadków tych bogatszych, a nie pokazują takich jakich jest najwięcej, czyli chłopaków z kilkunastoma hektarami i nie tak dobrze rozwiniętą gospodarką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mironeks    6

@biała513 możesz sie na mnie obrazić ale jak chcesz wziąść udział w tym programie to napisz do tego dziadka on za dużo już by nie pobrykał ,

dosyć szybko by mu serce staneło i ranczo po nim byś przygarneła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28756

Ooooo a mi działało bez problemu :)

 

u mnie w sprawach internetu jest koniec świata, zawsze działa dosyć słabo... taka sytuacja

a tak przy okazji @Kasia22 jak widzę twoje zdjęcie w awatarze, to za każdym razem się mylę że to moja sąsiadka, twarz identyczna, okulary, wiek też się zgadza, tylko imię nie, może jakaś bliźniaczka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

zobaczyłem i prawie kompleksów sie nabawiłem...

same duze gospodarstwa wypasione sprzęty, (ciekawe ile kredytow mają) rolników tez zachwalali jakby oni za złota byli. tak sobie mysle z czym ja do ludzi, ale druga mysl, ja tez mam wiela zalet jakby mnie dobrze zareklamował to kto wie, a takiej co tylko na kase leci to nie chce...


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mironeks powiało czystym hamstwem z twojej strony, nie stać cie na czystą kulturalna odpowiedź to nie odpowiadaj i sie nie udzielaj, dziewczyna chce spróbować to  może i jej wola no chyba że ty wyznajesz zasadę że czekasz na pzeznaczenie tylko uważaj bo możesz się bujać jak dziadek ten o którym mówiłeś cwaniaku. Ja popieram każdego co chce być szczęśliwym i wszelkie sposoby na to szczęście są dozwolone, sam znalazłem swoją połówkę na heh śmieszne głupim GG a jest super dogadujemy się i w ogóle dla mnie jest super, ma taki sam temperament jak ja a to jest też bardzo ważne. Dla wszystkich szukających szczęścia głowa do góry ja wam życzę szczerze powodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

u mnie w sprawach internetu jest koniec świata, zawsze działa dosyć słabo... taka sytuacja

a tak przy okazji @Kasia22 jak widzę twoje zdjęcie w awatarze, to za każdym razem się mylę że to moja sąsiadka, twarz identyczna, okulary, wiek też się zgadza, tylko imię nie, może jakaś bliźniaczka???

 

Może mam siostrę blizniaczkę tylko nic o tym nie wiem :D

Oficjalnie ja nic nie wiem, o żadnej siostrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

jak obstawiacie kto dostanie najwiecej listow i zostanie w programie?


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafik87    16

tych mniejszych gospodarzy nie chcieli do programu, wolą pokazywać bogactwo na wsi, niedawno pisał jeden kandydat to mu powiedzieli ze ma stare i małe ciągniki no i w domu nie ma miejsca zeby trójkę dziewczyn przenocować ;]

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Ja obstawiam ,że Ania zostanie ,Robert ,mój imiennik jeden Grześ .Możliwe ,że ten najstarszy uczestnik też zostanie ;)


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2650

W tym programie promują bambrów którzy  mają sprzęty i pewnie  toną w kredytach a miastowi na to patrzą i potem myślą jak to na wsi dobrze jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno

Może mam siostrę blizniaczkę tylko nic o tym nie wiem :D

Oficjalnie ja nic nie wiem, o żadnej siostrze :P

albo masz sobwtórkę i też nic o tym nie wiesz :o

 

a tak ogólnie panie i panowie to czy ktoś z kandydatów drugiej edycji ma tu konto lub ewentualnie czy wśród nas na af są jacyś ich bliscy znajomi

i jak tam u was ludzie dzisiejsze polewanto? 

Edytowano przez konteno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesley    0

Witam,pani Anna mieszka niedaleko mojej miejscowości  i Grzegorz także póżniej może coś napisze teraz jade w gości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MedFire    0

W nowym programie mój imiennik daje radę .A tak to na moje Robert jest równy gość .Ten Adrian to wygląda mi na gościa z wysokimi wymaganiami .Natomiast Ania fajna babka ,le ona chce faceta ,co będzie pod jej butem .

 

A ja kolego z Tobą bym się nie zgodził w kwestii co do Pani Ani, jest z pewnością taką silną i niezależną kobietą, ale podejrzewam, że jakby przyszło co do czego to nie wydaje mi się, by swego mężczyznę pod butem trzymała.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467

ten Eugeniusz 75 lat jest chyba z moich stron to były wójt gminy Słubice powiat płocki ale nie jestem pewien gość po przejsciach


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrCzesio123    3

ten dziadek to już nie miał po co iść do tego programu ten Rafał oraz jeszcze jakiś wypadło z głowy to jacyś spoko ludzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj